PDA

View Full Version : Text Editor برای WinForm

bahar_engineer
شنبه 17 مرداد 1388, 16:00 عصر
یه ادیتور برای فرم پیدا کردم شما هم استفاده کنید

hojjatshariffam
شنبه 03 فروردین 1392, 03:52 صبح
واقعا عالیه دوستان
توصیه می کنم که هر کی لازمش داره سریع دانلودش کنه
یکم قدیمیه ولی عالی کار میکنه
یکم روش کار می کنم و اگه لازم باشه توسعش می دم و اینجا قرا می دم
اگرم نشد که همین خوبه
کاش میفهمیدیم صاحب اصلیش کیه
موفق باشد

sepide_68_91
شنبه 03 فروردین 1392, 18:13 عصر
یه ادیتور برای فرم پیدا کردم شما هم استفاده کنید

سلام
ممنون
من هم قبلا این ادیتور رو داشتم اما نمی تونستم ازش در برنامه هام استفاده کنم
کسی نیست طرز استفادش رو بگه
من به پروژه هام که اضافش می کنم این خطا رو میده رفرنس رو هم که اضاف می کنم
خطا ها به 102 افزایش پیدا می کنه هر کاری کردم درست نمیشه کسی نمیدونه مشکل چیه؟؟؟؟
ممنون میشم نجات بدید
101814

sepide_68_91
یک شنبه 04 فروردین 1392, 11:13 صبح
سلام
کسی چیزی نمیدونه؟؟؟؟

sepide_68_91
سه شنبه 06 فروردین 1392, 10:19 صبح
سلام
خواهشا یکی کمک کنه
دیوانم کرده
:گیج:

gwbasic
دوشنبه 19 فروردین 1392, 11:10 صبح
این ادیتور از Microsoft HTML Object Library استفاده کرده بنابراین شما باید در پروژه خودتون اونو Add Reference کنید. به این صورت که روی References در پروژتون راست کلیک کرده و روی Add References کلیک کنید و در پنجره باز شده تب COM رو انتخاب کنید و از لیست موجود Microsoft HTML Object Library را انتخاب کنید به این ترتیب فایل MSHTML به رفرنس اضافه می شود و مشکل شما حل می شود.

من تاپیکی که در این مورد زده بودین رو حذف می کنم اگر سوالی بود همینجا پیگیری کنید

sepide_68_91
دوشنبه 19 فروردین 1392, 17:01 عصر
این ادیتور از Microsoft HTML Object Library استفاده کرده بنابراین شما باید در پروژه خودتون اونو Add Reference کنید. به این صورت که روی References در پروژتون راست کلیک کرده و روی Add References کلیک کنید و در پنجره باز شده تب COM رو انتخاب کنید و از لیست موجود Microsoft HTML Object Library را انتخاب کنید به این ترتیب فایل MSHTML به رفرنس اضافه می شود و مشکل شما حل می شود.

من تاپیکی که در این مورد زده بودین رو حذف می کنم اگر سوالی بود همینجا پیگیری کنید

سلام
نشد که نشد
من همه رو اوردم داخل پروژه اما عکس ها رو نشون نمیده و این خطا رو میده
102533
و هنگام فراخوانی از صفحات دیگر پروژه این خطا رو میده
102534
یعنی چی؟؟؟

gwbasic
دوشنبه 19 فروردین 1392, 21:43 عصر
می بینید که مشکل قبلیتون حل شد. اگه بخواین زود کلافه بشین که نمی تونین برنامه نویس بشین! این مشکل مربوط به کاریه که شما انجام دادین یک بار دیگه با دقت این مراحل رو انجام بدین احتمالا شما با جابجایی فایلها Resource ها رو از دست دادین و مورد دوم هم ببینید که متد editor_Tick چه شده حذف شده یا نه با پروِژه اصلی مقایسه کنید

*unos*
دوشنبه 03 تیر 1392, 19:14 عصر
سلام
editor رو به DLL تبدیل کردو و درون پروژه دیگه ای استفاده کردم . درست کار میکنه . اما بعد از بستن فرمی که editor در ان استفاده شده این پیغام خطارو میده
کسی می دونه علت چیه و چطوری حل میشه؟

Trying to revoke a drop target that has not been registered (Exception from HRESULT: 0x80040100 (DRAGDROP_E_NOTREGISTERED))

jblaox
سه شنبه 04 تیر 1392, 00:27 صبح
سلام این که برای ما اجرا نشد ...

اما اگر کسی ادیتور متن حرفه ای میخواهد میتواند از tinyMCE و WYSIWYG و ... استفاده کنه ...

پروژه هم با انها ریخته ...
http://www.codeproject.com/KB/edit/WFtinyMCE/snap1_small.png

http://www.codeproject.com/Articles/27586/tinyMCE-HTML-Editor-in-NET-WindowsForms

یا

wysiwygnet.com