PDA

View Full Version : سوال: طراحی دیتا گرید

a.maleki
یک شنبه 18 مرداد 1388, 11:59 صبح
سلام دوستان
من یه مشکلی دارم اون اینه که
تو asp.net ما دیتاگریدمون رو می تونیم به شکل دلخواه طراحی کنیم در واقع با استفاده از edit templates می تونیم این کار رو انجام بدیم
حالا می خواستم بدونم تو برنامه بر پایه ویندوز هم میشه ان کار رو با دیتا گرید انجام داد و از حالات معمول خودش دراورد و به شکلی که می خواهیم طراحی کنیم

حامد_رشنو
یک شنبه 18 مرداد 1388, 15:00 عصر
سلام دوست عزيز ميتوني از كد نويسي استفاده كني و بعنوان مثال رنگ ركوردها رو يكي در ميون سفيد و آبي كني

Sajad Zare
یک شنبه 18 مرداد 1388, 15:11 عصر
حالا می خواستم بدونم تو برنامه بر پایه ویندوز هم میشه ان کار رو با دیتا گرید انجام داد و از حالات معمول خودش دراورد و به شکلی که می خواهیم طراحی کنیم

با استفاده از تکنولوژی WPF میتونی هر حالتی رو ایجاد کنی و کلاً ظاهر DataGrid رو به دلخواه خودت تغییر بدی !

Navid Asadi
یک شنبه 18 مرداد 1388, 19:16 عصر
با استفاده از تکنولوژی WPF میتونی هر حالتی رو ایجاد کنی و کلاً ظاهر DataGrid رو به دلخواه خودت تغییر بدی !

لطفا کمی در مورد این تکنولوژی توضیح بدید

a.maleki
یک شنبه 18 مرداد 1388, 22:32 عصر
من هم مشمتاقم در مورد تکنولوژی WPF بیشتر بدونم
ممون میشم اطلاعات بیشتری در ختیارمون قرار بدید

a.maleki
دوشنبه 19 مرداد 1388, 13:43 عصر
دوستان کسی نمی خواهد کمکی کنه

Sajad Zare
دوشنبه 19 مرداد 1388, 20:40 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز !

لطفا من رو ببخشید ، سعی می کنم در اصرع وقت حتما در این مورد توضیح با یک مثال رو ارائه بدم !

فقط این رو بگم که در تکنولوژی جدید WPF شما قادر هستید تا با زبان XAML اکثریت قریب به اتفاق اشیاء مختلفی که در محیط Visual Studio وجود دارند رو به شکل دلخواه خودتون در بیارید (از نظر رنگ ، متریال ، و کلا شکل ظاهری )

پس حالا یک سری به دنیای XAML بزنید تا ببینید چه خبره...!

به خاطر مشکلات کاری فعلا ...

با تشکر