PDA

View Full Version : سوال: خطا در تخصيص ID به ImageButton در Repeater

احمد سامعی
دوشنبه 19 مرداد 1388, 11:15 صبح
سلام
من مي خوام تو يك Repeater از ImageButton استفاده كنم و به ازاي هر ركورد يك ID از ديتاسورس به اين ImageButton اختصاص بدم تا وقتي كه كليك شد بفهمم كدوم باتن كليك شده اما با كد زير كه اين كار مي كنم خطا مي ده !
راه حل چيه ؟

<asp:ImageButton runat="server" OnClientClick="DeleteBox(this)" CommandName="Delete" CausesValidation="False" EnableViewState="False" ImageUrl="images/delete2.jpg" ID="<%# Eval("id") %> CssClass="Img_Link"/>

farnooshhp
دوشنبه 19 مرداد 1388, 11:35 صبح
دوست عزیز لطفا بگید چه خطایی میده

احمد سامعی
دوشنبه 19 مرداد 1388, 15:54 عصر
دوست عزیز لطفا بگید چه خطایی میده

خوب خطاي زمان اجرا ..... وقتي صفحه مي خواد لود بشه تو همين خط خطا مي ده و اين خط قرمز مي كنه و هيچ پيغامي هم نمي ده

Parser Error
Description: An error occurred during the parsing of a resource required to service this request. Please review the following specific parse error details and modify your source file appropriately.

Parser Error Message: The server tag is not well formed.

وقتي بخش ID حذف مي كني درست مي شه. اما من نياز دارم بدونم كدوم ركورد از Repeater كليد شده واسه همين خواستم ID اختصاص بدم كه تو پست بك ازش استفاده كنم
آيا راهي هست با جاوا مقدار كليد زده شده رو به تابع سمت سرور پاس كنم

mehdi139004
یک شنبه 19 تیر 1390, 01:16 صبح
من با اونکه عضو ثبت نام کرده این سایت هستم نمی دونم چرا کدهای موجود در صفحات برای من نمایش داده نمی شه و به جای اون یه اسکرولبار نمایش داده می شه؟
نمی دونم که آیا این یک باگ است و یا علت دیگه ای داره؟
لطفا راهنماییم کنید

clover
یک شنبه 19 تیر 1390, 10:53 صبح
من با اونکه عضو ثبت نام کرده این سایت هستم نمی دونم چرا کدهای موجود در صفحات برای من نمایش داده نمی شه و به جای اون یه اسکرولبار نمایش داده می شه؟
نمی دونم که آیا این یک باگ است و یا علت دیگه ای داره؟
لطفا راهنماییم کنید

چرا یه تاپیک مال دو سال پیش رو با یه پست بی ارتباط بالا میارید ؟
بهتره قبل از هر کاری قوانین سایت را مطالعه کنید.