PDA

View Full Version : سوال: ساخت منو

karim orooji
دوشنبه 19 مرداد 1388, 18:25 عصر
با سلام به دوستان

من یک کامپوننت دارم با کد html و میخوام تو برنامه ازش استفاده کنم چون زیاد تجربه ندارم نمیتونم روی منو کنترلی داشته باشم

ممنون میشم کمکم کنید (مبتدی)

khorsandreza
دوشنبه 19 مرداد 1388, 18:49 عصر
سلام آقا کریم

اولا از این کامپوننت استفاده نکن چون فقط 30 روز بر سایت کار خواهد کرد چون این شرکت پولی کرد و کرکش هم باعث میشه کل سایت را قفل میکنه دیگه بهش دسترسی نخواهی داشت من در سایت
http://nasl3.ir استفاده کردم وسط کار دسترسی به ftp ممنوع شد و ایمیلی مبنی از کد حق بهره برداری تجاری را ندارید و از این نوع مطالب
ثانیا خودش مثال زیاد دارد من اصلا مشکلی نداشتم اگه به مثالهاش دسترسی نداری بفرما برات ارسال میکنم

karim orooji
دوشنبه 19 مرداد 1388, 18:57 عصر
سلام
میخوام مثل همون عکسی که واسط گذاشتم منو درست کنم البته روی منو کنترل داشته باشم
ممنون میشم واسم بذاری

karim orooji
دوشنبه 19 مرداد 1388, 19:39 عصر
یکی راهنماییم کنه

karim orooji
سه شنبه 20 مرداد 1388, 16:39 عصر
کسی نیست کمکم کنه

karim orooji
پنج شنبه 22 مرداد 1388, 21:28 عصر
یکی از دوستان راهنمایی نمیکنه

L_eskandary
جمعه 23 مرداد 1388, 00:40 صبح
اولا از این کامپوننت استفاده نکن چون فقط 30 روز بر سایت کار خواهد کرد چون این شرکت پولی کرد و کرکش هم باعث میشه کل سایت را قفل میکنه دیگه بهش دسترسی نخواهی داشت
اینو جدی میگین ؟ آخه من الان از همین استفاده می کنم و فعلا که مشکلی پیش نیامده .
برا استفاده از این کنترل فقط کافیه dll اون رو به کنترل های asp اضافه کنی و بعد دقیقا همانند کنترل های دیگه ازش استفاده کنی . فقط کافیه بری تو سورس فرم و اسامی و آدرس های مورد نظر رو وارد کنی . کار خاصی نیاز نداره و خیلی راحت میشه property اونو تغییر داد .
موفق باشین .