PDA

View Full Version : سوال: پیغام خطا

abdolazimi
سه شنبه 20 مرداد 1388, 09:25 صبح
سلام دوستان

هنگامی که میخوام یه Code Builder برای برنامه نویسی در Visual Basic باز کنم پیغام خطا که عکسش رو تو پیوست گذاشتم باز میشه.خطا مال چیه؟

amirzazadeh
سه شنبه 20 مرداد 1388, 11:31 صبح
سلام دوستان

هنگامی که میخوام یه Code Builder برای برنامه نویسی در Visual Basic باز کنم پیغام خطا که عکسش رو تو پیوست گذاشتم باز میشه.خطا مال چیه؟
براي رفع اين خطا فرمتون رو بدون استفاده از form wizard وبه صورت design view طراحي كنين.
...........................
موفق باشيد

abdolazimi
چهارشنبه 21 مرداد 1388, 13:38 عصر
براي رفع اين خطا فرمتون رو بدون استفاده از form wizard وبه صورت design view طراحي كنين.
موفق باشيد

دوست عزیز وقتی از اون روش میرم برنامۀ اکسس بسته میشه و پیغامی که پیوست کردم رو میده.

amirzazadeh
پنج شنبه 22 مرداد 1388, 08:09 صبح
دوست عزیز وقتی از اون روش میرم برنامۀ اکسس بسته میشه و پیغامی که پیوست کردم رو میده.
سلام
اگه ممكنه نمونه فايلتون رو اپلود كنين.

abdolazimi
شنبه 24 مرداد 1388, 11:20 صبح
دوست عزیز موقعی که میخوام برای فرم "روزهای تعطیل" از Event Procedure استفاده کنم خطای اول رو میده و برای فرم " Design Viewروزهای تعطیل" خطای دوم ظاهر میشه.

dadsara
شنبه 24 مرداد 1388, 12:50 عصر
سلام
روی یکی دیگر از فرمهای خود مثلا gggg قرار بگیرید سپس کلید مربوط به Event Procedure را از منوی بالا فشار دهید اشکال بوجود سپس از آنجا برروی فرم خود کلیک کنید تا کدهای نوشته شده داخل آنرا ببیند
اشکال بوجود آمده مربوط به کدهای نوشته شده می باشد
فرم Rooz اصلاح شده فرم جنابعالی می باشد

amirzazadeh
شنبه 24 مرداد 1388, 13:40 عصر
دوست عزیز موقعی که میخوام برای فرم "روزهای تعطیل" از Event Procedure استفاده کنم خطای اول رو میده و برای فرم " Design Viewروزهای تعطیل" خطای دوم ظاهر میشه.
دوست من فرم يك رو ببينيد تنها كاري كه من كردم طراحي فرم به صورت دستي بود.
موفق باشيد

abdolazimi
یک شنبه 25 مرداد 1388, 07:13 صبح
دوست من فرم يك رو ببينيد تنها كاري كه من كردم طراحي فرم به صورت دستي بود.
موفق باشيد

آقای amirzazadeh من موقعی که میخوام code نویسی کنم و (code builder ) رو مثلا برای After Update میزنم برنامه reset میشه.ببینید اگه برنامه برای شما reset نمیشه مشکل از نصب برنامۀ منه.مرسی

abdolazimi
سه شنبه 27 مرداد 1388, 11:21 صبح
من هنوز مشکلم برای کد نویسی حل نشده.لطفا کمک کنید.

nabeel
سه شنبه 27 مرداد 1388, 19:55 عصر
سلام abdolazimi

بخشی از فایل شما تخریب شده دوست عزیز

مقاله راههای جلوگیری از تخریب فایلهای Access (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=142135) رو مطالعه بفرمایید . ( خصوصاً پست شماره 8 )

این فقط یه توصیه هستش , میتونید به اون عمل نکنید

.................................................. .................................................. ..................

بدون استفاده از form wizard وبه صورت design view طراحي كنين

؟!!

موفق باشید

abdolazimi
یک شنبه 01 شهریور 1388, 06:43 صبح
[quote=nabeel;783680]سلام abdolazimi

بخشی از فایل شما تخریب شده دوست عزیز

مقاله راههای جلوگیری از تخریب فایلهای Access (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=142135) رو مطالعه بفرمایید . ( خصوصاً پست شماره 8 )

این فقط یه توصیه هستش , میتونید به اون عمل نکنید

آقای nabeel عزیز
با تشکر از لطف شما

حالا با این مشکلی که برا فایلم پیش اومده باید چیکار کنم؟لطفا راهنمایی کنید.

nabeel
یک شنبه 01 شهریور 1388, 19:26 عصر
سلام abdolazimi

جدای از پاسخها و راه حلهای ارائه شده قبلی , در واقع مشکل شما مربوط به بخش کدینگ VBA هستش و در داخل پست 8 لینک مورد بحث به نوعی به اون اشاره شده بود که ظاهراً از دید شما به دور مونده بود

سعی کنید فایل رو Decompile کنید , شاید به احتمال خیلی کمی درست بشه

موفق باشید

amirzazadeh
دوشنبه 02 شهریور 1388, 12:48 عصر
آقای amirzazadeh من موقعی که میخوام code نویسی کنم و (code builder ) رو مثلا برای After Update میزنم برنامه reset میشه.ببینید اگه برنامه برای شما reset نمیشه مشکل از نصب برنامۀ منه.مرسی

دوست من بد نيست فايلتون روي يك كامپيوتر ديگه تست كنين اگر خطايي بروز نكرد احتمالا نياز به نصب مجدد افيس و به احتمال خيلي كمتر نياز به نصب يا repair ويندوز خواهد بود.
.....................................
موفق باشيد.