PDA

View Full Version : سوال: نیاز به اطلاعات در مورد بارکد + یک سوال در مورد تاپیکها

jalal morevaj
سه شنبه 20 مرداد 1388, 09:37 صبح
بنام خدا
با سلام خدمت دوستان و اساتید
1) تمامی تاپیکهای این بخش را دیدم (71 صفحه) در مورد بارکد چیزهای بسیار خوب و مفیدی وجود داشت و فونتهای آن را هم دانلود کردم و از تهیه کنندگان آن متشکرم .....
در یکی از تاپیکها گفته شده بود که در PRINT PREV گزارش بار کدها نشان داده میشوند ولی چاپ نمیشوند من هم این مشکل را دارم که متوجه چگونگی حل این مشکل نشدم.
با فونتهای موجود میتوان در ورد یا اکسل بارکد ایجاد کرد و چاپ گرفت ولی نمیتوان کاربر را مجبور کرد که برود و در مثلا اکسل بارکد درست کند و چاپ کند (خیلی زایه اس)
من فکر کنم یه فوت کوزه گری داره که من بلد نیستم چون بعضی ها گفته بودند که ما مشکلی نداریم. لطفا من را راهنمائی کنید. در ویندوز XP و با ویژوال 9 کار میکنم.

2) در بعضی تاپیکها دوستان نوشته اند فایل رو قرار دادم یا این فایل رو دانلود کنید و ... ولی فایلی وجود ندارد که دانلود کنیم لطفا در این مورد هم راهنمائی کنید .

با تشکر از وقتی که صرف کرده و راهنمائی میکنید
جلال

jalal morevaj
چهارشنبه 21 مرداد 1388, 16:58 عصر
دوستان فقط نگاه میکنند !
کسی راهنمائی نمیکنه ؟
آقای مهران (محسن) ، بی نیاز ، ... کجائید ؟

kia1349
شنبه 24 مرداد 1388, 10:25 صبح
شما set behavior را در ریپورت روی 90 تنظیم کن

jalal morevaj
شنبه 24 مرداد 1388, 10:45 صبح
جناب آقای کیا عزیز با تشکر از اینکه وقت گذاشتید و به من جواب دادید
هنگامی که SET REPORTBEHAVIOR 90 را set میکنم امکان دیدن ریپورت وجود ندارد یعنی حتی پیش نمایش نشان نمیدهد و پنجره OPEN باز میشود و انتخاب یک بانک را سوال میکند . اگر آن بانک (بانکی که میخواهم از آن گزارش بگیرم و قبلا آن را باز کردم) انتخاب کنم با پیام خطای باز بودن بانک مواجه میشوم و اگر بانک از قبل باز نشده باشد و آن را باز کنم از گزارش گیری خارج میشود.
لطفا به راهنمائی های خود ادامه دهید .
باتشکر - جلال

arashkhaan2002
پنج شنبه 29 مرداد 1388, 03:56 صبح
من برای چاپ بارکد از یک نرم افزار رابط قوی به نام Zebra Barone استفاده میکنم از داخل خود فاکس .
اگه مایل بودی برنامه اش رو از اینترنت بگیر Zebra Barone lite 5 تا من روش کار رو براتون شرح بدم .
اگه برنامه رو پیدا نکردی بگو برات ایمیل کنم .

jalal morevaj
شنبه 31 مرداد 1388, 08:50 صبح
متشکرم دوست عزیز
از این لینک برنامه بارکد را دانلود کردم لطفا در استفاده از آن من را راهنمائی کنید.
http://www.filebuzz.com/findsoftware/Zebra/1.html
متشکرم - جلال

(j.moravej@tamkargas.com)

arashkhaan2002
شنبه 31 مرداد 1388, 18:55 عصر
مثال
این دستورات در برنامه ات مینویسی ka[1] کدی است که میخوای بارکد بشه . و فایل bar.lbl فایلی است که در BAR ONE-DESIGN PROGRAM طراحی میکنی که من 2 نمونه ضمیمه میکنم.

Set Device To File lable.txt
SAT = 0
@ SAT, 0 SAY "bar.lbl"
SAT = SAT+1
@ SAT, 0 SAY '1'
SAT = SAT+1
@ SAT, 0 SAY ALLTRIM(ka[1])
Copy File lable.txt To c:\baronelt\jobs\lable.pj

به محضی که این فایل رو برنامه در شاخه بالا که شاخه ای در برنامه ی bar one هست کپی میکنه ، باروان اونو به پرینتر میفرسته .
با این برنامه هم میتونی لیبل بزنی هم بارکد روی A4.

arashkhaan2002
شنبه 31 مرداد 1388, 18:58 عصر
ضمنا برنامه Print program باید باز باشه و پرینترت براش تعریف شده باشه .
اگه دستور زیر رو اول برنامه ات بذاری بصورت خودکار اول برنامه باز میشه .
Public RUNAPP
Public OPERATION
TCOPERATION = "OPEN"
RUNAPP = Newobject("_ShellExecute", Home()+"Ffc\_Environ.vcx")
RETVAL = RUNAPP.SHELLEXECUTE("F_lprint.exe", "c:\BARONELT\Bin\", TCOPERATION)

jalal morevaj
شنبه 07 شهریور 1388, 08:35 صبح
دست شما درد نکنه
حالا که لطف کردی فونتش رو هم برام بذار چون با فونتی که خودم دارم ، ستاره های دو طرف رو بارکد میزنه ولی عدد ها رو بصورت عدد چاپ میکنه
متشکرم
جلال
moravejjalal@yahoo.com , j.moravej@tamkargas.com

arashkhaan2002
یک شنبه 15 شهریور 1388, 03:39 صبح
بارکد فونت خاصی نداره ، فقط نوع بارکدت رو باید code39 انتخاب کنی

masoud13
پنج شنبه 16 مهر 1388, 16:03 عصر
با سلام
من با Visual C برنامه نويسي ميكنم و ميخوام با Barone بار كد طراحي كنم و از طريق يك فايل text در داخل برنامه شماره خاصي را تبديل به باركد كنم و به Lable Printer بفرستم.
امكان داره قسمت اول برنامه رو براي من توضيح بديد كه فايلbar.lbl را كه در BAR ONE-DESIGN طراحي ميكني كجا بايد كپي كني و چطور روي پرينتر لود ميشود؟