PDA

View Full Version : تبلیغات در سایت برنامه نویس!

SalarSoft
چهارشنبه 05 اسفند 1383, 14:43 عصر
تبلیغات در سایت برنامه نویس!

قابل توجه جناب کرامتی:
چند تا نکته به ذهنم رسیده بود که می خوام عرض کنم:

1- هیچ لینکی بر ای سفارش تبلیغ در سایت وجود ندارد!! (قبل از هک شدن فقط به صورت تاپیک بود!)
پیشنهاد: قرار دادن لینک در کنار لینک های اصلی در بالا.

2-هیچ امکاناتی برای صاحب تبلیغ در نظر گرفته نشده بود!
پیشنهاد: یک پیشنهاد جالب این می تواند باشد که هر تبلیغ با توجه به درخواست سفارش دهنده در یک یا چند بخش به خصوص نمایش داده شود. در این صورت تبلیغات هدفمند تر می شود و باعث جذب مشتری میشود!
در ضمن باید امکان مشاهده تعداد کلیک در شبانه روز ممکن باشد.

3- پیشنهاد: چندین مکان برای تبلیغ در نظر گرفته شود. بالا در کنار عنوان سایت. پایین در اندازه کوچک و سمت چپ در کنار مطالب سایت به صورت تبلیغ متنی(این یکی زیاد مهم نیست).

4- قیمت ها گران هستند! (البته قبل از هک شدن سایت چون الان اصلا وجود ندارد!!)
پیشنهاد:قیمت ها با توجه به محل تبلیغ تعدیل شود.

به نظر من تبلیغات در سایت باعث رونق بیشتر آن خواهد شد. چون این کار باعث معروف شدن سایت در میان شرکت های تخصصی در این زمینه شده و آنها سعی خواهند کرد که محصول خود را در اینجا معرفی نمایند.
و یک هدف فرعی هم ایجاد درآمد برای مدیر سایت می باشد :wink: . واین امر باعث رونق هرچه بیشتر سایت خواهد شد.
(نتایج رونق جیب صاحب سایت: قراردادن جایزه برای بهترین برنامه یا کد یا امثال اینها... :mrgreen: )

از دوستان خواهش می کنم نظر خود را در این مورد بفرمایند. :)

مهدی کرامتی
چهارشنبه 05 اسفند 1383, 21:06 عصر
Some References: http://ads.barnamenevis.org

SalarSoft
پنج شنبه 06 اسفند 1383, 17:01 عصر
1- هیچ لینکی بر ای سفارش تبلیغ در سایت وجود ندارد!!
در بالا و در کنار لینک ها جای مناسبی است!

4- قیمت ها گران هستند!
50.000 نمایش 50000 هزار تومان :strange:

و باز هم تاکید می کنم:
به نظر من تبلیغات در سایت باعث رونق بیشتر آن خواهد شد. چون این کار باعث معروف شدن سایت در میان شرکت های تخصصی در این زمینه شده و آنها سعی خواهند کرد که محصول خود را در اینجا معرفی نمایند.