PDA

View Full Version : يك نفر به من بگه RUP واقعا چكار مي كنه ؟

mahdikoochooloo
سه شنبه 20 مرداد 1388, 15:07 عصر
يك نفر به من بگه RUP واقعا چكار مي كنه و در ساخت يك پروژه پاياني آيا مي تونه كمك كنه؟

n_ahmad
سه شنبه 24 شهریور 1388, 00:34 صبح
rup یک متدلوژی برای فهم بیشتر خواسته های کارفرما است.در پروژه های بزرگ یک تیم تحلیل وجود داره که با گذاشتن جلساتی نیازهای سیستمی کارفرما را به شکلی قابل فهم برای برنامه نویسان در میارن در حقیقت یه واسط میون کارفرما و برنامه نویسان هستند این تیم از یک متدلوژی برای بیان نیازمندی ها استفاده می کنند.

mehdi1217
یک شنبه 19 مهر 1388, 15:51 عصر
با سلام
RUP يك روش براي توليد نرم افزار است ، در RUP عناصر اصلي يك فرايند تعريف مي شوندو در نهايت RUP محصولي است دربرگيرنده چارچوب و غالب كلي فرايند توليد سيستمهاي نرم افزاري

msalehi
یک شنبه 19 مهر 1388, 16:52 عصر
يك نفر به من بگه RUP واقعا چكار مي كنه و در ساخت يك پروژه پاياني آيا مي تونه كمك كنه؟

بهتره بگی در ساخت یه پروژه چکار نمیکنه؟:لبخند:

modir
یک شنبه 26 مهر 1388, 16:53 عصر
با استفاده از متدولوژي RUP پروژه و يا سيستمي رو كه مي خواي پياده سازي كني از ابتدا تا انتها طي مراحلي از شناخت سيستم تا پروسه نصب و نگهداري سيستم رو انجام مي دي
البته اصولا برنامه نويس هايي كه كارش درسته طبق اين متد كارشون رو انجام مي دن وگرنه كه تو ايران اول برنامه رو مي نويسن بعد مي رن سراغ دياگرام ها و نيازها و مستند كردن پروژه :قهقهه:

elham366
سه شنبه 14 اردیبهشت 1389, 22:02 عصر
ببخشید یکی می تونه بگه که فرق RUP با UML واقعا چیه؟ اینو می دونم که اولی یه متد هست و دومی زبان هست

snhasani
شنبه 18 اردیبهشت 1389, 12:32 عصر
ببخشید یکی می تونه بگه که فرق RUP با UML واقعا چیه؟ اینو می دونم که اولی یه متد هست و دومی زبان هست

به طور خلاصه میشه گفت که RUP مجموعه روشها و دیدگاههای شناختی لازم برای شناخت ، نیاز سنجی ، تحلیل ، طراحی ، پیاده سازی و تست و نصب یه محصول نرم افزاری رو ارائه میده . ولی UML (متشکل از تعدادی دیاگرام) مربوط به زمانی هست که Business شنا خته شده و حال برای مدلسازی view ما از سیستم متوسل به این دیاکرامها می شویم .
در واقع برای هرکدام از فازهای RUP دو یا سه دیاگرام UML می تواند کار ساز باشد .(بیشتر از همه طراحی ) اما فقط برای ترسیم یک مدل به آنچه از سیستم رسیده ایم :idea: یعنی UML چگونگی رسیدن به این شناختها و تشخیص ها را قرار نیست مشخص کند ولی RUP سعی در ارائه چنین ساز و کاری دارد . البته برای مدلینگ آنچه RUP در هر فاز ارایه میدهد نیز بهترین استاندارد مدلسازی شاید UML باشد.