PDA

View Full Version : کدنویسی برای حل یک معادله دیفرانسیل در #C

joojoo66
پنج شنبه 22 مرداد 1388, 06:45 صبح
با سلام به تمام دوستان

یکی ازم خواسته با سی شارپ برنامه ایی بنویسم که یک معادله دیفرانسیل بسیار ساده رو که خودمون از قبل بهش میدیم رو درست کنم.

من خودم درک درستی از اینکه چطور کدنویسی کنم تا معادله رو حل کنه ندارم.

دوستان خواهشا در حل این مساله کمکم کنند (اگر هم کسی برنامه آماده اون رو داره که چه بهتر خدا خیرش بده یه مسئولیت رو از دوشم برداشته) :اشتباه:

منتظر جواب های سریع شما دوستان گلم هستم.

raha_20
پنج شنبه 22 مرداد 1388, 11:53 صبح
معادله ای که قرار برنامه اون رو بنویسید را بزارین . تا ببینیم چطوری میشه حلش کرد

Salar Ashgi
پنج شنبه 22 مرداد 1388, 14:20 عصر
سلام ، اول باید شما نوع معادله رو مشخص کنید : مرتبه اول ؟ مرتبه دوم ؟ مراتب بالا ؟ سری ها ؟

تبدیل لاپلاس ؟

موفق و پیروز باشید !!!

اَرژنگ
پنج شنبه 22 مرداد 1388, 15:19 عصر
یکی ازم خواسته با سی شارپ برنامه ایی بنویسم که یک معادله دیفرانسیل بسیار ساده رو که خودمون از قبل بهش میدیم رو درست کنم.

کی برایه چه کاری این را لازم دارد؟

من خودم درک درستی از اینکه چطور کدنویسی کنم تا معادله رو حل کنه ندارم.

دستی چی؟ معادله را میوانید دستی حل کنید؟ نوع معادله یک جوره و فقط ضریبهاش ِعوض میشند یا اینکه کلی همه نوع معادله دیفرانسیل را باید حل کند؟
اصلا منظورتان از حل کردن یعنی چی؟ حل ِعددی یا سمبلولیک.

دوستان خواهشا در حل این مساله کمکم کنند (اگر هم کسی برنامه آماده اون رو داره که چه بهتر خدا خیرش بده یه مسئولیت رو از دوشم برداشته) :اشتباه:

منتظر جواب های سریع شما دوستان گلم هستم.

مشکلی را که درست توضیح نداده شده را نمیشه سوال دانست.
اگر برنامه حل کردن مجانی ریاضیات میخواهید برایه اینکار پکجهایه مختلفی وجود دارند، ولی اینکار برایه اینکه یکی از هیچ چی برنامه بنویسه نمیارزه.

یا اینکه هم ما سوالتان را متوجه نشدیم، که اگر بیشتر در مورد اینکه که کی ، چی برایه چه کاری لازم دارد و بودن و یا نبودنش در سی سارپ با کد مهم هست یا نیست را بفرستید بتوانیم بیشتر هدایتمند باشیم.

mirage041
جمعه 23 مرداد 1388, 10:08 صبح
لطفا معادله رو درج کنین تا راه حل بزاریم
دیفرانسل کلی معادله داره

joojoo66
سه شنبه 27 مرداد 1388, 14:05 عصر
با عرض سلام مجدد خدمت دوستان

هدف از نوشتن این برنامه این است که یک معادله ساده را که در ضمیمه زیر قرار دادم از کاربر دریافت کند و حل آن رو که باز هم در ضمیمه زیر هست به کاربر نمایش دهد.

اگر برنامه ایی باشد که بتواند معادلات بیشتری را حل کند بسیار عالی میباشد ولی اگه زمان زیادی میبرد به کارم نمیاد چون 1-2 روز دیگه بیشتر فرصت ندارم. :ناراحت:

این برنامه رو میخوام با داشتن فروم و باتوم و ... پیاده کنم. منظورم این است که کنسول اپلیکیشن نباشد. امیدوارم منظورم رو درست انتقال داده باشم.

تنها با توجه به وقت کمی که دارم اگر دوستان لطف کنند که برنامه رو کامل اینجا آپلود کنند یک عمر دعاشون میکنم.

ضمیمه در قالب PDF است.

raha_20
سه شنبه 27 مرداد 1388, 16:28 عصر
من این برنامه رو نوشتم . ببینید به کارتون میاد یا نه . اگه مشکلی داره بگین .

35505

raha_20
یک شنبه 01 شهریور 1388, 14:05 عصر
من زیاد وقت نداشتم که واستون رو گرافیکش کار کنم . دیگه این بر عهده خودتون

35770

موفق باشین

joojoo66
یک شنبه 01 شهریور 1388, 17:33 عصر
رها جون یه دنیا ازت ممنونم . خیلی بهم لطف کردی. امیدوارم یه روزی بتونم جبران کنم. :قلب: