PDA

View Full Version : تغییر مستر پیج

set_izadi
پنج شنبه 22 مرداد 1388, 16:01 عصر
با سلام
اگه بخواهیم مطابق نقش کاربر مستر پیج متفاوتی ظاهر بشه چیکار میکنیم؟

compute87
پنج شنبه 22 مرداد 1388, 17:25 عصر
با سلام
مثلا اگه شما دو نوع کاربر دارید یکی مدیر و یکی کاربر عادی می تونید 2 تا مستر پیج درست کنید.یکی واسه مدیر و یکی واسه کاربر عادی.

set_izadi
پنج شنبه 22 مرداد 1388, 23:14 عصر
بله .دو تا مستر پیج داریم.ولی در کجا و با چه شرطی چک کنم که الان ،کدوم نشون داده بشه.؟مثلا میخوام الان که کاربر وارد شد گزینه های منو کامل براش بیاد.پس باید بگم مستر پیج حاوی منوی کامل،برای این صفحه در نظر گرفته بشه؟خوب حالا
آیا روشی که برای کاربری که لاگین کرده و کاربر مهمان بکار میبرم درسته؟(همون مستر پیجهای متفاوت)
بعد روش انجامش یا کدش چیه؟

hobab-theme
جمعه 23 مرداد 1388, 10:59 صبح
با سلام
اگه بخواهیم مطابق نقش کاربر مستر پیج متفاوتی ظاهر بشه چیکار میکنیم؟
:متفکر:
من تاحالا همچین چیزی نشنیدم
البته میشه یوزرکنترلها رو به صورت هوشمند عوض کرد ولی مستر رو نمیدونم
حالا صبر کنید شاید واقعاً بشه

set_izadi
جمعه 23 مرداد 1388, 16:25 عصر
خوب فکر میکنید من بتونم با یوزر کنترلها ،همین کار رو انجام بدم؟یعنی واسه کاربر و guest هرکدوم منوی متفاوتی ظاهر کنم؟

hobab-theme
جمعه 23 مرداد 1388, 19:00 عصر
خوب فکر میکنید من بتونم با یوزر کنترلها ،همین کار رو انجام بدم؟یعنی واسه کاربر و guest هرکدوم منوی متفاوتی ظاهر کنم؟
100% این کار شدنیه
من یه پروژه فروشگاه داشتم که چند نمونه مختلف محصول میفروخت ( منظورم از نمونه مختلف محصولات داخلی و خارجی هست )
خوب قطعاً محصولات داخلی که با توضیحات فارسی بود باید ظاهر صفحه کمی متفاوتتر از محصولات خارجی باشه
به همین خاطر به طور پویا برای هر کدام از یک کنترل یوزر جدا استفاده میشد
اگه کل پروژه رو تونستم گیر بیارم میزارم والی که همون قسمتی که مد نظر شما هست رو مینویسم
البته برای اطلاع شما این کار از طریق لود داینامیک کنترل با شرطی که شما تعیین میکنید صورت میگیره