PDA

View Full Version : حذف فواصل خالي

MOR_MS
پنج شنبه 22 مرداد 1388, 19:06 عصر
دوستان کمک کنند
در فایل خروجی بین اطلاعات فاصله افتاده کسی می تواند کمک کند و این فاصله خالی را حذف کند خیلی فوری :ناراحت::گریه::گریه::گریه::اف رده::عصبانی++::عصبانی++::گیج:: یج::متعجب::گیج::گریه::عصبانی+ +:

مشتاق یادگیری
جمعه 23 مرداد 1388, 11:21 صبح
دوستان کمک کنند
در فایل خروجی بین اطلاعات فاصله افتاده کسی می تواند کمک کند و این فاصله خالی را حذف کند خیلی فوری :ناراحت::گریه::گریه::گریه::اف رده::عصبانی++::عصبانی++::گیج:: یج::متعجب::گیج::گریه::عصبانی+ +:
سلام
راه حل را پيدا كردم
سرعت خيلي كمه به محض حل مشكل سرعت ا ينترنت (شايدم كامپيوترم) برايت مي فرستم

MOR_MS
شنبه 24 مرداد 1388, 09:38 صبح
سلام
منتظرم:افسرده:

MOR_MS
یک شنبه 25 مرداد 1388, 11:26 صبح
با سلام
من هنوز منتظر جواب شما هستم امید وارم مشکل کامپیوتر شما بر طرف شده باشد :افسرده:

MOR_MS
شنبه 31 مرداد 1388, 22:20 عصر
باسلام
من راهی برای حذف فاصله بین رکوردها پیدا نکردم و منتظر جواب شما هستم متشکرم

شاپرک
یک شنبه 01 شهریور 1388, 15:11 عصر
من كه متوجه نشدم مشكل چيه!!!!!

MOR_MS
یک شنبه 01 شهریور 1388, 15:52 عصر
با سلام خدمت شاپرک جان
در نمونه ضمیمه وقته که من می خواهم دیسکت بنک بگیرم بعد از تهیه دیسکت بانک که به صورت txt می باشد بین سطر های فایل txtفاصله می افتدکه این فاصله برای بانک ایجاد مشکل می کند البته بصورت دستی می توان پاک کرد ولی این برای برنامه من که برا جای نوشتم ایجاد نقض وضعف هست در داخل فایل تکس نباید درسطاول یا بین سطوح ویا اخر ان فاصله یا سطر خالی باشد اگر ممکنه کمکم کنید متشکرم

mosaArabi
دوشنبه 02 شهریور 1388, 11:09 صبح
با سلام دوست گرامی فایلهای ضمیمه را ببین و قسمت دیزاین ریپورت را ببین. در عکس هم نشان دادم
این کار یک مسکن است تا موقت مشکل شما حل شود . البته بسته به حجم اطلاعات خروجی شما ممکن است چند تا فاطله هم ایجاد شود که به ناچار باید دستی حذف کنی. اما اگر به تعداد سطر های فعلی گزارشت باشه فعلا حل شد
موفق باشی