PDA

View Full Version : سوال: استفاده از MySql در ASP.Net

Barbababak
یک شنبه 25 مرداد 1388, 12:17 عصر
با سلام
من از پایاهاست فضای SQL Server خریدم و اونها فضای MySQL هم بهم دادند، آیا میتونم توی ASP.Net از این فضا که میزبان در اختیار من قرار داده استفاده کنم؟

Neo Persian
چهارشنبه 28 مرداد 1388, 02:01 صبح
از اين namespace استفاده كنيد:

System.Data.Odbc

مهدی کرامتی
چهارشنبه 28 مرداد 1388, 07:10 صبح
ADO.NET Driver for MySQL (Connector/NET) (http://www.mysql.com/products/connector/) را از آدرس لینک فوق دانلود کرده و با استفاده از امکانات ADO.NET به MySQL وصل شوید.
درایورهای دیگری نیز در صفحه فوق فهرست شده اند.

Barbababak
چهارشنبه 28 مرداد 1388, 09:35 صبح
اینها هنوز توی فکرهای چند ماه پیششونن. متاسفانه نتونستم داونلود کنم.

Access Denied
Our export control systems have identified your request for access as non-compliant to the United States export control laws.
A required IP lookup revealed that your IP address is originating from an embargoed country.
Therefore, we are unable to grant you access from your current IP location.

Barbababak
چهارشنبه 28 مرداد 1388, 09:50 صبح
حتی با پرو+ک.س-ی هم نتونستم داونلود کنم. برنامه ای سراغ دارید که با دادن یک آدرس آی پی دیگه به سایتشون بتونم داونلود کنم؟ اسمش رو بگین کافیه.
مرسی

مهدی کرامتی
چهارشنبه 28 مرداد 1388, 13:50 عصر
من روی Rapidshare آپلودش کردم: http://rapidshare.com/files/269042662/mysql-connector-net-6.0.4.zip

بهرحال با استفاده از برنامه UltraSurf میتونی محرومیت فوق رو غیرفعال کنی.

Barbababak
پنج شنبه 29 مرداد 1388, 10:18 صبح
مرسی، برای هر دو جواب

Barbababak
پنج شنبه 29 مرداد 1388, 10:26 صبح
UltraSurf رو از سایت سازنده ش داونلود کردم : ultrareach.com
ویروس کش من که AVG باشه می گه :

Threat detected
Virus found Win32/Heur

توضیحات :
What is Win32 Heur Virus and what it can do to you

Win32 Heur Virus is a Trojan designed to get your money by any means. Some of them will show you fake security warnings and then offer you to buy their rogue antivirus. Rogue Antivirus is not designed to help your computer, instead it will harm your computer further, and it is very aggressive.

The other thing that a win32 heur Trojan does is showing you constant pop up ads that bring you to malicious websites. Malicious websites usually will forcefully inject virus in your computer when you visit them. To put it simply, all Trojan activities are meant to extort money from you and reveal your information to the hacker. The worse thing that a Win32 Trojan can do is to reveal your information so the hacker can use them to do criminal acts. A hacker can also use your computer to hack other people. Imagine one day you wake up and the police knock your door with evidences of your computer hacking companies. If you use credit card to shop, you should be careful, once the hacker gets your credit card number he can do a lot of stuffs with your money.

The best way to deal with Win32 Virus infection is to remove it as quickly as possible and make sure it never comes back.

Barbababak
پنج شنبه 29 مرداد 1388, 11:11 صبح
برای برنامه ای مثل SqlServer Management Studio توی ویندوز برای MySql از چه برنامه ای می تونم استفاده کنم؟

مهدی کرامتی
پنج شنبه 29 مرداد 1388, 12:03 عصر
UltraSurf رو از سایت سازنده ش داونلود کردم : ultrareach.com
ویروس کش من که AVG باشه می گه :

Threat detected
Virus found Win32/Heur
heur مخفف heuristic بوده و از نظر آنتی ویروس ها به موارد مشکوکی اطلاق می شود که هنوز دلیلی برای خطرناک بودن آنها یافت و اثبات نشده است. وقتی یک آنتی ویروس به چیزی مشکوک میشه ولی بر اساس امضاهای ویروس در دیتابیس اش نمی تونه قطعیت آلودگی رو تعیین کنه اون رو بعنوان یک مورد heuristic معرفی می کنه. بهرحال باز هم می تونید با آنتی ویروس ها دیگه چک اش کنید.

برای برنامه ای مثل SqlServer Management Studio توی ویندوز برای MySql از چه برنامه ای می تونم استفاده کنم؟
امثالش زیاده. در گوگل تایپ کنید MySQL GUI for Windows و لیست رو ببینید.
چند تا از معروف هاش:

MySQL Front
EMS MySQL Manager
phpMyAdmin که بهمراه Xampp نصب میشه

Barbababak
جمعه 30 مرداد 1388, 01:24 صبح
مرسی من MySQL Front رو داونلود و نصب کردم. حالا برای اجرا شناسه و رمز ورود می خواد. باید چی وارد کنم؟!

Barbababak
جمعه 30 مرداد 1388, 01:25 صبح
همینطور Server

s.mostafa.rahmani
یک شنبه 01 شهریور 1388, 10:00 صبح
معمولاً اگر تغييري در تنظيمات MySQL انجام نداده باشيد، يوزر پيش فرض root هست بدون رمز عبور. ضمناً سرور هم localhost هست.
البته اگر MySQL رو روي سيستم خودتون نصب كرده باشيد.

Barbababak
یک شنبه 01 شهریور 1388, 15:05 عصر
من سرور رو که به طور پیش فرض localhost انتخاب شده همینطور شناسه root و رمز عبور رشته تهی رو تغییر ندادم اما وصل نمی شه. یعنی وقتی روی ... (همون browse) جلوی Database کلیک می کنم میگه:
Cannot connect to MySql Server on "localhost"!

MySqlFron و ویندوزم ویندوز ویستا هست.
Port : 3306
Connection Type : Built in