PDA

View Full Version : سوال: راهنمایی برای شروع SQL

saymon
یک شنبه 25 مرداد 1388, 20:02 عصر
من می خوام که شروع به خواندن SQLبکنم .چیز زیادی درباره پایگاه داده نمی دانم .می خواستم بدونم کلاس هایی که بیرون گذاشته می شود به درد من می خورند ومن اگر از انجا شروع کنم چطور است.درضمن من دانشجوی ترم 3 هستم وبه تازگی دوره ی WindowsApplication راتمام کردم .می خواهم بدونم ایا کسی از اوضاع کلاس های بیرون خبر دارد که به من بگوید چقدر این کلاس برایم مفید خواهد بود
لطفا کسی منو برای شروع راهنمایی کند.ممنون

amin_alexi
سه شنبه 27 مرداد 1388, 09:41 صبح
سلام
کلاس خوبه ...
به 2 شرط
1. استادت خوب باشه (فقط استاد ثباتی عزیز!)
2. مهتر اینکه خودت تمرین کنی و فقط به کلاس بسنده نکنی !

کلاس یک خوبی داره اینه که مطلبی رو که تو باید یک حداقل 1روز وقت بزاری تا بفهمی چیه رو استاد ثباتی بهت 1 دقیقه ای میگه ! :لبخند:
کلاس Start کاره !

بهنام بهمنی
سه شنبه 27 مرداد 1388, 10:28 صبح
شما اگر دانشجو هستيد و امکانش برايتان وجود دارد, به ترتيب زير عمل کنيد:1- در کلاس ساختمان داده شرکت کنيد2- در کلاس ذخيره و بازيابي شرکت کنيد , با دقت بالا3- در کلاس پايگاه داده شرکت کنيد و با مفاهيم پايگاه داده به دقت آشنا شويد4- در کلاسهاي SQL Server شرکت نمائيددانشجوياني که خارج از اين ترتيب با پايگاه داده آشنايي پيدا مي کنند, اطلاعاتشان راجع به پايگاه داده هيچ وقت عمق پيدا نمي کند

Omid_Manam
سه شنبه 27 مرداد 1388, 12:30 عصر
فرامین SQL سادن ولی باید این فرامین ساده رو خوب یاد بگیری و ملکه ذهنت کنی بعد با کنار هم گذاشتن فرامین میتونی یه SQL نویس خوب بشی که البته جورچین SQL نیاز به وقت ، حوصله ، دانستن همون فرامین ساده و پشتکار و تمرین زیاد داره .

یه نصیحت دوستانه از مشکلات واسه خودت دیو درست نکن اگه رفتی تو سینش میکشه عقب و جا میزنه.
برای مشکلات بنبستی نیست ، یا راهی خواهیم یافت ، یا راهی خواهیم ساخت.

موفق باشی