PDA

View Full Version : مقالات قابل پرینت

Vahid_Nasiri
دوشنبه 27 مرداد 1382, 13:56 عصر
با سلام

تعدادی از دوستان از طریق PM درخواست نگارش قابل پرینت مقالات سی شارپ را کرده بودند. در ضمیمه ی این پست قسمت های یک تا 13 مقدمه ای بر سی شارپ را که تابحال ملاحظه نموده اید را به فرمت pdf درآورده ام تا دوستانی که می خواهند آنرا چاپ کنند به راحتی اینکار را انجام دهند.

می شد یک وبلاگ برای انجام این کار درست کرد ولی من این شیوه را در یک فوروم بیشتر می پسندم.

برای باز کردن این فایل pdf حتما به نگارش 5 به بالای adobe acrobat reader نیاز دارید . هرچند نگارش 6 آن چندی پیش به صورت رایگان در سایت adobe قرار گرفته است.

http://ardownload.adobe.com/pub/adobe/reader/win/6.x/6.0/enu/AdbeRdr60_enu_full.exe

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 16 مهر 1382, 20:18 عصر
بدون شرح!!

From: info@majidonline.com | This is spam | Add to Address Book
To: vahid_nasiri@yahoo.com
Subject: maghale!
Date: Wed, 8 Oct 2003 19:19:14 +0330

salam
hale shoma khobeh?

man majid alavizadeh hastam masool site www.majidonline.com

mozahemeton shodam khastam bebinam in maghale moghadamehee bar C# ro az site ma bardahstin!?
( http://barnamenevis.net/magalat/M82_719.asp )

mamnon misham agar ghanon copyright ro reayat konid

mamnonam

Majid

Abbas Arizi
چهارشنبه 16 مهر 1382, 20:54 عصر
:lol: :lol: :lol: :lol:
اینو باید تو بخش خاطرات بامزه برنامه نویسان میگذاشتید

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 16 مهر 1382, 21:38 عصر
بعضی ها از این آقایون خیلی احساسات کپی رایت بهشون دست داده است! (مخصوصا با داشتن لایسنس ویندوز و ویژوال استودیو و ...... همه چیز! از سر تا پا!!)

فکر کنم تمام دوستان این سایت شاهد نحوه ی ارائه ی این *سری* مقالات و *زمان* آنها بودند .....

در هر حال امیدوارم این دوست ما هم در اوهام خودش غوطه ور باشد و خوش و سرحال!!

Abbas Arizi
چهارشنبه 16 مهر 1382, 21:53 عصر
آقا وحید عزیز
ما اگه از نحوه ارائه و زمان هم خبر نداشته باشیم هم همین جوری دربست قبولت داریم.
الان شما باید شاکی باشی که مقالاتت رو بدون اجازه توی سایتشون گذاشتن. ولی انگار کار دنیا برعکس شده. :evil:

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 16 مهر 1382, 22:39 عصر
:shock:
آقا وحید اگه اجازه بدین MajidOFFline اش بکنم 8)

Vahid_Nasiri
پنج شنبه 17 مهر 1382, 18:05 عصر
مشکل با معذرت خواهی ایشان از طریق ایمیل حل شد. مرسی... 8)

( هر چند شاید ما با قوانین کپی رایت زیاد آشنا نباشیم (چون آنچنان این موارد را تجربه نکرده ایم!!) ولی درب سایت های اینترنتی را خیلی ساده به همین دلیل می توان بست. نمونه اش یک سایت ایرانی که صرفا از یک فونت دارای کپی رایت بدون مجوز استفاده کرده بود. فقط با یک نامه نگاری با مسوول هاست در کشور مربوطه ، درب سایت تخته شد!! )

Ehsan-MT
چهارشنبه 23 آذر 1384, 07:16 صبح
:متعجب:

اگه آقا مجید که مدعی حق کپی رایت هستش ثابت کنه که تمپلیت های سایتش دودره نیست یا کلیه برنامه هایش با licence قانونی است من خودم در حضور همگی معذرت خواهی می کنم و هزینه شش ماه از سایتشون رو به عهده میگیرم.

ما که می دونیم!!!

اسرار خرابات را جز مست که داند!!!

وحید جان ما باهاتیم.

razavi_university
سه شنبه 29 آذر 1384, 08:47 صبح
سلام
آقا وحید ممکنه شما جزوه پیشرفته تر #C رو آماده کنید و در اختیار بچه های علاقمند قرار بدید.
ممنون از لطف شما