PDA

View Full Version : سوال ! فرایند توزیع نرم افزار در بازار

amirssh
سه شنبه 27 مرداد 1388, 13:39 عصر
سلام خدمت همه دوستان عزیز

من یه سوال راجع به نحوه و مراحل وارد کردن یه نرم افزار به بازار رو دارم ! سرچ هم کردم اما چیزی در این باره پیدا نکردم

ما در حال کار روی نرم افزاری هستیم که به امید خدا میخوایم تا دو هفته آینده اون رو منتشر کنیم اما بدلیل تجربه کم در این زمینه مراحل اینکار رو نمیدونیم

1. برای توزیع نرم افزار باید مجوز وزارت ارشاد رو حتما گرفت ؟؟
2. تقریبا هزینه چاپ پک (طراحیش با خودمونه) + قاب سیدی و خود سیدی خام چقدر در میاد برای 500 و 1000 عدد ؟؟

و در کل میخواستم اطلاعات بیشتری راجع به این کار بدست بیارم

با تشکر

saeid.memfis
سه شنبه 27 مرداد 1388, 13:59 عصر
سلام خدمت همه دوستان عزیز

من یه سوال راجع به نحوه و مراحل وارد کردن یه نرم افزار به بازار رو دارم ! سرچ هم کردم اما چیزی در این باره پیدا نکردم

ما در حال کار روی نرم افزاری هستیم که به امید خدا میخوایم تا دو هفته آینده اون رو منتشر کنیم اما بدلیل تجربه کم در این زمینه مراحل اینکار رو نمیدونیم

1. برای توزیع نرم افزار باید مجوز وزارت ارشاد رو حتما گرفت ؟؟
2. تقریبا هزینه چاپ پک (طراحیش با خودمونه) + قاب سیدی و خود سیدی خام چقدر در میاد برای 500 و 1000 عدد ؟؟

و در کل میخواستم اطلاعات بیشتری راجع به این کار بدست بیارم

با تشکر

سلام دوست عزيز
براي سي دي خام فكز نمي كنم 1000 تا سي دي بيشتر از 70 يا 80 تومان بشه(يعني هر سيدي بين 70 تا 80 تومان)
پك هاش هم بايد حدود 200 تومان در بياد(شايدم كمتر)...البته در حد اطلاعاتي كه من دارم!
مي تونم بدونم رو چه نرم افزاري كار مي كنيد؟
اميدوارم موفق باشيد

amirssh
سه شنبه 27 مرداد 1388, 14:31 عصر
سلام ممنون از جوابتون

مطمئنید چاپ پک 200 تومن درمیاد برا هزار تا؟؟ اگه اینطور باشه که خیلی خوبه ! و اینکه شما کدوم نوع پک رو میفرمایید

و آیا شرکتی که این خدمات رو ارائه بده سراغ دارید ؟(اگر قوانین اجازه اسم بردن از شرکت رو نمیده ممنون میشم بصورت پیغام خصوصی ارسال کنید)

بله چرا که نه! ما روی یه نرم افزار امنیتی کار میکنیم برای امنیت شبکه های کامپیوتری اداره ها

saeid.memfis
چهارشنبه 28 مرداد 1388, 00:46 صبح
سلام ممنون از جوابتون

مطمئنید چاپ پک 200 تومن درمیاد برا هزار تا؟؟ اگه اینطور باشه که خیلی خوبه ! و اینکه شما کدوم نوع پک رو میفرمایید

و آیا شرکتی که این خدمات رو ارائه بده سراغ دارید ؟(اگر قوانین اجازه اسم بردن از شرکت رو نمیده ممنون میشم بصورت پیغام خصوصی ارسال کنید)

بله چرا که نه! ما روی یه نرم افزار امنیتی کار میکنیم برای امنیت شبکه های کامپیوتری اداره ها
نبايد بيشتر باشه چون تكيش هم گرون نيست چي برسه به هزار تا...!!!شركت آشنا هم ندارم راستش
براي فرآيند توزيع كلي سرچ كردم(خودم هم لازم دارم)هيچي پيدا نكردم(براي همين نرم افزار اس ام اس كه تو امضا هست).
اگه پيدا كردي منو بي خبر نزار
ممنون:چشمک:

saeid.memfis
چهارشنبه 28 مرداد 1388, 00:54 صبح
يادم رفت
همين پك هاي معمولي..من وقتي خريدم گفت قاب دي وي دي(مستطيلي) جاي 2 سي دي داشت..

amirssh
پنج شنبه 29 مرداد 1388, 17:03 عصر
دوستان دیگه اطلاعاتی راجع به این زمینه ندارن؟؟

baradar
یک شنبه 19 مهر 1388, 18:54 عصر
باید برنامتون رو در شورای عالی انفورماتیک ثبت کنید و در سرتاسر ایران پخش کنید