PDA

View Full Version : سوال: نحوه اجرای بعضی از کارها طبق زمان بندی

mrmohsen
چهارشنبه 28 مرداد 1388, 00:34 صبح
با سلام خدمت دوستان

من یه پروژه ای دارم تهیه میکنم که بخش مسابقات داره حالا من یه قسمت دراد با عنوان مسابقات روزانه که له روال عادی طی هر روز اجرا میشه حال مشکل در مسابقات هفتگی و ماهانه است که میخوام در آخر هفته یا در آخر ماه فقط بر روی سایت اجرا بشه مثلا آخر هفته کاربر بتونه در مسابقات هفتگی شرکت کنه در روزهای غیر از اخر هفته امکان شرکت را نداشته باشه
حالا از دوستان درخواست راهنمایی دارم که بنده چه جور این ساختار رو پیاده کنم در واقع نوعی زمان بندی برای اجرای کارهاست
ممنون میشم اگه ایده ای داده بشه

mrmohsen
جمعه 30 مرداد 1388, 00:45 صبح
با سلام خدمت دوستان

من یه پروژه ای دارم تهیه میکنم که بخش مسابقات داره حالا من یه قسمت دراد با عنوان مسابقات روزانه که له روال عادی طی هر روز اجرا میشه حال مشکل در مسابقات هفتگی و ماهانه است که میخوام در آخر هفته یا در آخر ماه فقط بر روی سایت اجرا بشه مثلا آخر هفته کاربر بتونه در مسابقات هفتگی شرکت کنه در روزهای غیر از اخر هفته امکان شرکت را نداشته باشه
حالا از دوستان درخواست راهنمایی دارم که بنده چه جور این ساختار رو پیاده کنم در واقع نوعی زمان بندی برای اجرای کارهاست
ممنون میشم اگه ایده ای داده بشه

راهنمایی لطفا؟؟؟؟؟

mrmohsen
شنبه 31 مرداد 1388, 23:10 عصر
راهنمایی لطفا؟؟؟؟؟

از دوستان با تجربه درخواست کمک درام

amironline
یک شنبه 01 شهریور 1388, 08:23 صبح
فكر كنم بدرتون بخوره
Schedule your web tasks with WebTaskScheduler (http://www.codeproject.com/KB/aspnet/WebTask.aspx)