ورود

View Full Version : ارتباط محتویات یک فیلد در فرم با جدول ها

esafb52
چهارشنبه 28 مرداد 1388, 10:15 صبح
با سلام به دوستان عزیز
من می خواهم در یک برنامه که دارای 12 جدول مثل هم(از لحاظ فیلد های مشترک) است و هریک مثلا به عنوان یک ماه سال نام گذاری شده ، بر روی فرم یک کومبوی قرار دهم که شامل تمام ماه های سال است و به محض انتخاب مثلا ماه مهر اطلاعات در جدول مهر ذخیره شود والی آخر طریقه ارتباط سازی بین آنها را باید چگونه ست کنم

dadsara
چهارشنبه 28 مرداد 1388, 11:43 صبح
سلام
دوست عزیز شما یک جدول درست کنید + یک فیلد داخل آن که شماره یا نام ماه را نشان دهد در اینصورت این مشکل را هم ندارید

esafb52
پنج شنبه 29 مرداد 1388, 14:16 عصر
با سلام و تشکر از شما دوست عزیز
اما منظور من این بود که یک کومبو که دارای لیستی باشد مثلا ماه های سال و وقتی شما با انتخاب یک ماه مثل مهر بتوانید دادها را وراد کنید و به محض تغیر ماه از مهر به آبان دوباره برای همان فرد داده های جدید وارد کنید والی آخر بشریکه با دادهای ماه قبل تداخل نکندو با تغیرر دادن ماه ها بتوان اطلاعات هرفرد را درآن ماه مشاهده نمودو ویرایش کرد در حالیکه با این روش من فکر میکنم که چنین کاری مکان پذیر نیست
در پایان آیا روشی برای لینک کردن دادهای یک کومبو به جداول هست؟
morteza_lll
پنج شنبه 29 مرداد 1388, 17:57 عصر
سلام دوست عزيز
اگه ميشه نمونه رو آپ كن تا برات درست كنم
ازين كارا قبلا انجام دادم

esafb52
جمعه 30 مرداد 1388, 14:32 عصر
با سلام به شما دوست عزیز
من در این نمنونه ای که آپ کردم نمی دونم که چطور و کجا باید فیلد ماه رو قرار بدم که با انتخاب هرماه در فرم اطلاعات در جدول همون ماه ذخیره بشن و با تغییر ماه بشه اطلاعات جدید رو برای همون فرد وارد نمود

dadsara
شنبه 31 مرداد 1388, 08:48 صبح
سلام
دوست عزیز یک این نمونه را ببین

morteza_lll
شنبه 31 مرداد 1388, 14:52 عصر
سلام - دوست عزيز
esafb52 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=113083)
مشكل حل شد؟؟؟