PDA

View Full Version : سوال: آیا Token های شرکت پیام پرداز مطمئن است؟

ASKaffash
چهارشنبه 28 مرداد 1388, 10:31 صبح
سلام
دوستان آیا Token تحت نام Keya از شرکت پیام پرداز تا به حال شکسته شده؟

smsajadi
پنج شنبه 11 آذر 1389, 15:52 عصر
جایگزینی با این مشخصات در حال حاضر وجود ندارد. من از بین قفلهای موجود آن را برابر با رینبو می بینم که البته قابل اعتماد است.

chortkemaster
چهارشنبه 05 بهمن 1390, 11:07 صبح
باید دید الگوریتم رمزنگاریشون چیه؟ پرس و جو کردم دیدم استاندارد رمز نگاریش فوق العادس. به نظر من قابل اعتماده.

PetekDincos
چهارشنبه 05 بهمن 1390, 11:33 صبح
با سلام
فکر کنم قابل اعتماد یاشه اما گرونه تقریبا ارزونترینش نزدیک 40 تومنه با تشکر

soadat
سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 17:56 عصر
تا اونجا که من اطلاع دارم تا الان هک نشده.
اینجوری که من شنیدم خیلیها سعی کردن تست کنن ببینن چیکارش میشه کرد اما برا اولین باره که ایرانیها خارق العاده کار کردن چون هیچکس موفق نشده هک کنه:تشویق:
به نظرم کار با ارزشیه میشه روش حساب کرد

یکم قیمتا بالاست:متفکر:. ولی در هرصورت بنظر من ارزش داره
هرکی خربزه میخواد پای لرزشم میشینه. بالاخره امنیت مفت مفت که بدست نمیاد. معمولا همه کارهای شرکتهایی که میخوان امنیت برقرار کنن گرونه ولی وقتی شبکه خودت هک نشد شبکه دوستت هک شد تازه میفهمی چقدر با ارزش و بصرفست.:چشمک:

imanamico
دوشنبه 19 خرداد 1393, 10:03 صبح
شرکت پیام پرداز از سال 75 یعنی اون زمانی که امنیت اصلاً تو ایران مطرح نبوده فقط و فقط رو بحث امنیت آی تی کار می کرده و تا الان هم فقط همون فیلد رو ادامه داده و خودش رو درگیر مباحث دیگه نکرده. برا همین قطعاً یه تو زمینه امنیت خیلی حرف برای گفتن داره.
در ضمن هیئت مدیره این شرکت و سهامداران اصلی اون همگی از اساتید تراز اول مخابرات گرایش رمزنگاری هستند. همچنین مؤسس خیلی چیزای دیگه هم هستن. از جمله انجمن رمز ایران و .... برای تحقیق بیشتر می تونین اسامی زیر را جستجو کنید: دکتر مهدی برنجکوب، دکتر محمد دخیل علیان، دکتر محمود مدرس هاشمی و ....
این از خود شرکت.
و اما راجع به توکن کیا. این توکن مخصوصاً نسخه 3 که تحت عنوان کیا3 مطرحه و با نسخه 2 خیلی تفاوت داره و کلاً دگرگون شده، از پیشرفته ترین تکنولوژی ها و کدهای برنامه نویسی استفاده کرده و انصافاً محصول خوبی تولید کردن. تا حالا هم ضعف امنیتی ازش گزارش نشده. انصافاً تو ایران این مدلی کار کردن واقعاً جای تقدیر داره.
در ضمن برای دیدن ویژگی های فنی‌اش به سایت خود شرکت سر بزنید:
www.payampardaz.com/keya
من با محصولات دیگشون هم کار کردم. محصول کیهان که می تونم بگم در دنیا بی نظیره. محصولات دیگشون هم بی نظیر نه ولی کم نظیره.
خودتون از تو سایتشون مطالعه کنید: کیهان، آوا، سیما، هدا، کیان، سپنتا و ......
موفق باشین

imanamico
دوشنبه 19 خرداد 1393, 10:08 صبح
الگوریتم رمزنگاری شون توسط خودشون طراحی شده به اسم PAYA2 و تا بحال کسی نتونسته اونو بشکونه....:تشویق:
در ضمن از اسم شرکت‌شون هم معلومه چیکاره هستن دیگه. «پیام پرداز» یعنی یه پیام رو برمیدارن طوری پردازش می کنن که هیچ بنی بشری نتونه بفهمه...

okima123
دوشنبه 19 خرداد 1393, 10:25 صبح
من یه بار با یکی از بچه های فنی‌شون صوبت می کردم. 10 دقیقه که حرف زد، مخم سوت کشید. خیلی خفن کار می کنن.....:گیج:
حساب کردم دیدم اگه بخوام مثه اونا بشم فقط 17 سال باید بشینم PDF بخونم....:گریه:
زبان برنامه نویسی‌شون Qt بود که یادگرفتنش یه مصیبتی داره... دیگه چه برسه بخوای حرفه ای هم باهاش کار کنی....:ناراحت:

sadegh.javan
سه شنبه 20 خرداد 1393, 10:21 صبح
من یه بار با یکی از بچه های فنی‌شون صوبت می کردم. 10 دقیقه که حرف زد، مخم سوت کشید. خیلی خفن کار می کنن.....:گیج:
حساب کردم دیدم اگه بخوام مثه اونا بشم فقط 17 سال باید بشینم PDF بخونم....:گریه:
زبان برنامه نویسی‌شون Qt بود که یادگرفتنش یه مصیبتی داره... دیگه چه برسه بخوای حرفه ای هم باهاش کار کنی....:ناراحت:

کیوت زبان برنامه نویسی نیست، محیط برنامه نویسیه ! و بر اساس سی پلاس پلاس نوشته شده .
که توزیع نرم افزار برای سیستم عامل های مختلف رو ساده تر میکنه.
(http://en.wikipedia.org/wiki/Qt_(software))