PDA

View Full Version : تفاوت سه فایل app.config و Test1.exe.config و Test1.vshost.exe.config

amir_pro
چهارشنبه 28 مرداد 1388, 10:52 صبح
سلام به دوستان.
فکر کنم که صورت سوال خیلی واضح. دلیل اینکه پرسیدم اینه که من connection string برنامه را با استفاده از الگوریتم RSA کد کردم و وقتی خواستم ذخیره کنم یک بار داخل فایل Test1.exe.config به صورت کد شده ذخیره می کرد و یکبار داخل فایل Test1.vshost.exe.config به صورت کد شده ذخیره می کرد و حالا هم داخل دو فایل به صورت کد شده ذخیره شده. ولی connection string داخل فایل app.config هنوز مثل قبل یک رشته واضع است. می خواستم بدونم تفاوت این سه فایل با هم چیه؟ یک چیزایی میدونم ولی خیلی کم.

amir_pro
چهارشنبه 28 مرداد 1388, 12:23 عصر
مشکل اصلی که حالا باهاش مواجه شدم اینه که وقتی یک ویژگی داخل Settings از نوع Connection String میسازی از نوع Application است که به صورت فقط خواندنی است. این Connection String را با استفاده از الگوریتم RSA اینکریپت کردم ولی داخل فایل app.config به همون صورت اولیه خودش.مشکل اینه که من یک قسمت داخل برنامه گذاشتم که نام سرور را میشه عوض کرد. عوض کردن و برقراری ارتباط مجدد با اسم سرور جدید مشکلی نداره ولی وقتی میخوام این Connection String جدید را در Settings ذخیره کنم پیغام میده که "فقط خواندنی است".

دوستان عزیز چه راه های حلی را میتونید پیشنهاد بدید برای گذاشتن قسمتی در برنامه که بشه نام سرور SQL را عوض کرد و Connection String با اسم سرور جدید را به صورت دایم ذخیره کنم.

ممنون

amir_pro
چهارشنبه 28 مرداد 1388, 22:55 عصر
کسی از دوستان نمیتونه راهنمایی کنه. کاش میدونستم عدم استقبال از این تاپیک چیه