PDA

View Full Version : سوال: مشکل در install sheld2008

esafb52
شنبه 31 مرداد 1388, 11:19 صبح
با سلام به شما دوستان عزیز

من با install sheld2008 کار کردم فقط چند تا سوال ازمحیط این برنامه دارم :
من میخوام آیکن شورتاکتی که برنامه میسازه رو من تعیین کنم امابرنامه از آیکن خود فایل اکسس استفاده میکنه چون من برای برنامه تعریف میکنم که از این فایل شورتکات بسازه
چطور میشود یک برنامه بصورت مخفی (پس زمینه )در کنار این برنامه نصب شود مثل ران تایم اکسس و ....
ضمنا شما هم اگر در مورد این برنامه سوال داشتید در همین تایپیک قرار بدید تادوستان جواب بدهند

esafb52
سه شنبه 03 شهریور 1388, 22:25 عصر
کسی از دوستان مسلط به این برنامه نیست که پاسخ بدهند؟؟؟؟؟

smderfan
پنج شنبه 05 شهریور 1388, 01:08 صبح
با سلام به شما دوستان عزیز

من با install sheld2008 کار کردم فقط چند تا سوال ازمحیط این برنامه دارم :
من میخوام آیکن شورتاکتی که برنامه میسازه رو من تعیین کنم امابرنامه از آیکن خود فایل اکسس استفاده میکنه چون من برای برنامه تعریف میکنم که از این فایل شورتکات بسازه
چطور میشود یک برنامه بصورت مخفی (پس زمینه )در کنار این برنامه نصب شود مثل ران تایم اکسس و ....
ضمنا شما هم اگر در مورد این برنامه سوال داشتید در همین تایپیک قرار بدید تادوستان جواب بدهند

سلام خدمت شما دوست گرامی
در مورد نرم افزار install sheld2008 باید خدمت شما عرض کنم که این نرم افزار برنامه ای که شما طراحی کرده اید به همراه فایل های مورد نیاز را در مسیرهای مختلف تعیین شده توسط کاربر انتشار می دهد مثلا قالب اجرایی برنامه رو در قسمت All Programs و یا Desktop بصورت میانبر قرا می دهد. و یا فونت های مورد نیاز برنامه را در پوشه Font ویندوز نصب می کنه و ...
برای پاسخ به سوال 1 و 2 شما بایستی از نرم افزار

Microsoft Access 2003 Developer Extensions
استفاده کنید. که دوستان زحمت کشیدند و راهنمای اون را در مسیر زیر قرار دادند :

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=172528&highlight=Developer