PDA

View Full Version : مقایسه ای بین نسخه های مختلف...

Babak-Aghili
دوشنبه 10 اسفند 1383, 07:52 صبح
__________________________________________________ ________
بین نسخه های مختلف SQL تفاوتهایی هست که من چند را اینجا لیست میکنم.
( برای مبتدی هایی مثل خودم شاید جالب باشد . ) !
__________________________________________________ ________

از نظر تعداد پروسسورها نسخه Enterprise تا 32 تا را در ویندوز سرور 2000 ساپورت میکند . نسخه Standard تا 4 و Personal یا همون Desktop تا 2 پروسسور و اگر هم روی ویندوز 98 نصب شده باشد فقط یکی .

از نظر میزان رم نسخه Enterprise تا 4 گیگا بایت ولی دو نسخه دیگر 2 گیگ.

سایز دیتا بیس در نسخه پرسونال تا 2 گیگا بایت ولی در دو نسخه دیگر تا 1048516 ترا بایت .

پشتیبانی از دید های ایندکس شده : و یا همان Indexed Views که فقط توسط نسخه انترپرایز پشتیبانی میشود .

حمایت از ایکس ام ال هر سه نسخه این قابلیت را دارند .

حمایت از AWE فقط نسخه انترپرایز . ( یکی بگه AWE چی هست ؟!‌)

ضمنا در صورتی که نسخه پرسونال را در ویندوز 98 نصب کنید قادر به استفاده ار مود تایید اعتبار ویندوز نخواهید بود !! ( بدیهی ! )

چند جمله هم بشنویم از مادر عروس :

Another troubleshooting tactic is to rerun the installation in debug mode after uninstalling and rebooting SQL Server. You can do this through the hidden command k=dbg. The full command-line statement would read:

\x86\setup\setupsql.exe k=dbg
Once your setup process is in debug mode, the InstallShield will prompt you when it starts each new step of the setup. From this, you can determine exactly where your process is breaking

AminSobati
دوشنبه 24 اسفند 1383, 11:15 صبح
البته به نظر میرسه نگارنده، منظورشون ویرایشهای مختلف بوده، به جای نسخه های مختلف :wink:
http://download.microsoft.com/download/8/1/7/817bb6e6-9d97-4a5d-be8d-508256ae4045/ChoosEd.doc