PDA

View Full Version : کار با دستگاه های حضور و غیاب

happy65_sh
دوشنبه 02 شهریور 1388, 09:34 صبح
سلام
آیا تا به حال هیچ کدوم از دوستان با DLL و دستورات دستگاههای حضورو غیاب از طریق کدنویسی کار کرده مثلا دستگاه علم و صنعت یا جهان گستر یا ...

mcheshfar
دوشنبه 02 شهریور 1388, 10:01 صبح
به چه منظور؟

happy65_sh
دوشنبه 02 شهریور 1388, 10:20 صبح
ضمن خوش آمد گویی ،منظور حتما به کاربردنش هست که پرسیده می شه دوست عزیز..
من الان dll یک دستگاه کارت خوان را دارم اما نحوه ی استفاده از دستورات آن را نمی دانم..:متفکر:

willycracker
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 12:43 عصر
مشکلت چیه ؟
چی میخواهی ؟

k1csharpdeveloper
پنج شنبه 02 شهریور 1391, 13:48 عصر
سلام
آیا تا به حال هیچ کدوم از دوستان با DLL و دستورات دستگاههای حضورو غیاب از طریق کدنویسی کار کرده مثلا دستگاه علم و صنعت یا جهان گستر یا ...
دوست عزیز معمولا dll های دستگاه های حضور غیاب از نوع COm میباشند و باید در tab com ازش استفاده کنی حالا دقیقا هدفت چیه من دستگاه حضور غیاب جهان گستر رو روی نرم افزار حضور غیابم پیاده سازی کردم بگو مشکلتو کمک کنم بهت

niloo17
دوشنبه 25 خرداد 1394, 12:51 عصر
سلام
من می خوام در برنامم (wpf) به دستگاه حضور و عیاب جهان گستر متصل بشم .
کسی dll و با فایل راهنمایی داره؟

elec60
دوشنبه 25 خرداد 1394, 14:22 عصر
سلام
من می خوام در برنامم (wpf) به دستگاه حضور و عیاب جهان گستر متصل بشم .
کسی dll و با فایل راهنمایی داره؟

من دارم نرم افزار حضور و غیاب می نویسم(تکنولوژی WPF و EF 6.1) و تقریبا تکمیله(ثبت و ويرايش اطلاعات پرسنل، تعريف و انتساب مقررات کاری و احکام محاسباتی، تعريف و انتساب شيفت های کاری، ...) و فقط گزارشات و ارتباط با دستگاه مونده.
تا دو هفته میرم قسمت خواندن اطلاعات از دستگاه. اگه تا اون موقع به جواب نرسیدی خبر بده

dll هم از یکی از آشناها که تو جهان گستره میتونم بگیرم

niloo17
سه شنبه 26 خرداد 1394, 07:50 صبح
من دارم نرم افزار حضور و غیاب می نویسم(تکنولوژی WPF و EF 6.1) و تقریبا تکمیله(ثبت و ويرايش اطلاعات پرسنل، تعريف و انتساب مقررات کاری و احکام محاسباتی، تعريف و انتساب شيفت های کاری، ...) و فقط گزارشات و ارتباط با دستگاه مونده.
تا دو هفته میرم قسمت خواندن اطلاعات از دستگاه. اگه تا اون موقع به جواب نرسیدی خبر بده

dll هم از یکی از آشناها که تو جهان گستره میتونم بگیرم

منم با تکنولوژی wpf , Ef می نویسم
قسمت ارتباط با دستگاه برای صدور فیش های حقوقی می خوام . ممنون می شم اگه فایل dll جهان گستر را دارید ایتجا به اشتراک بذارید.
(شیفت های کاری همه ی شیفت ها را در نظر گرفتید؟)

elec60
سه شنبه 26 خرداد 1394, 12:33 عصر
منم با تکنولوژی wpf , Ef می نویسم
قسمت ارتباط با دستگاه برای صدور فیش های حقوقی می خوام . ممنون می شم اگه فایل dll جهان گستر را دارید ایتجا به اشتراک بذارید.
(شیفت های کاری همه ی شیفت ها را در نظر گرفتید؟)

به محض اینکه دستم برسه آپلود میکنم.

یه قسمت درست کردم که توش شيفت های پایه روزانه تعریف میشه(کد شیفت، نام شيفت، ساعت های ورود و خروج اول و دوم در صورت دوزمانه بودن،...)
یه قسمت هم تعریف شيفت های ساليانه که امکاناتی مثل ساخت الگو از روی الگوی تکرار شیفت با قابلیت تعداد روز متغییر تا 31 عدد، اصلاح دستی شیفت، اعمال الگو به بازه زمانی خاصی از سال، بارگزاری تعطيلات رسمی از روی فايل و ... داره که بعد از ساختن این الگوها میشه انتساب یه شخص یا اشخاص رو انجام داد...

elec60
سه شنبه 26 خرداد 1394, 23:05 عصر
132337132335132336

niloo17
یک شنبه 31 خرداد 1394, 12:40 عصر
132337132335132336

ممنون از لطفتون
راهنمایی برای استفاده از این dll دارید؟