PDA

View Full Version : سوال: عدم شناختن VS2005 در VS2008

kh1387
دوشنبه 02 شهریور 1388, 21:05 عصر
سلام
علت اینکه سی شارپ 8 در محیط سی شارپ 9 قابل شناسایی نیست چیه؟

keivan mousavi
سه شنبه 03 شهریور 1388, 01:35 صبح
من در مورد بعضی از برنامه ها این مشکلو دارم که وقتی رفتم نگاه کردم دیدم برنامه از بیس مشکل داره

kh1387
سه شنبه 03 شهریور 1388, 22:31 عصر
دوست خوبم از اینکه منت نهادید و به سؤال بنده جواب دادید متشکرم.
اما مشکل من این نیست و برنامه هایی که با VS2005 نوشته ام کاملا درستند. و قبلا هم مشکلی نداشته بودند. اما نمی دونم چرا این دفعه ویندوزم رو عوض کردم اینطوری شده
:ناراحت:

keivan mousavi
سه شنبه 03 شهریور 1388, 22:55 عصر
از نسخه اصلی استادیو استفاده میکنی؟

دقیقاً بگو چه error میده

دوست عزیز استثناان برنامه ها رو که برای اجرا میری از گزینه file روی گزینه open کلیک کنی بعدش پروژه رو انتخاب کنی؟؟؟

saeedr22
سه شنبه 03 شهریور 1388, 23:16 عصر
پروژتون winapplaction یا webapplication?.

kh1387
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 21:41 عصر
از نسخه اصلی استادیو استفاده میکنی؟

دقیقاً بگو چه error میده

دوست عزیز استثناان برنامه ها رو که برای اجرا میری از گزینه file روی گزینه open کلیک کنی بعدش پروژه رو انتخاب کنی؟؟؟
سلام
خطا رو در ضمیمه آوردم
kh1387
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 21:43 عصر
windows app

kh1387
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 21:44 عصر
win application

keivan mousavi
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 22:04 عصر
دوست عزیز این خطا وقتی روی میدهد که شما مستقیم روی فایلتون کلیک میکنید و انتظار دارید به محیط کد نویسی بروید

شما باید از منوی file گزینه open و project/solution را انتخاب کنید و برنامه ای که میخواهد اجرا شود رو انتخاب کنید و هر سوالی که از شما پرسید شد را next بزنید

kh1387
دوشنبه 09 شهریور 1388, 22:35 عصر
دوست عزیز این خطا وقتی روی میدهد که شما مستقیم روی فایلتون کلیک میکنید و انتظار دارید به محیط کد نویسی بروید

شما باید از منوی file گزینه open و project/solution را انتخاب کنید و برنامه ای که میخواهد اجرا شود رو انتخاب کنید و هر سوالی که از شما پرسید شد را next بزنید
سلام دوست خوبم
از اینکه وقت گذاشته و سؤال مرا پاسخ دادی بسیار بسیار از شما ممنون و سپاسگزارم
در عین حال بهتر است متذکر شوم که پاسخ شما در مورد مشکل من نه اینکه صدق نمی کند بلکه با توجه به تجربه برنامه نویسی من ، نمی توانم فرموده شما را بپذیرم.
در عین اینکه من سی شارپ سپریت 2008 رو نصب کردم مشکلم حل شد. اما می خوام بدونم چرا هم اکنون این مشکل بوجود امده.
با تشکر

vox_cine
سه شنبه 10 شهریور 1388, 00:23 صبح
یک پروژه ی جدید باز کنید و فرمها را تک تک اضافه کنید.

keivan mousavi
سه شنبه 10 شهریور 1388, 02:56 صبح
سلام دوست خوبم
از اینکه وقت گذاشته و سؤال مرا پاسخ دادی بسیار بسیار از شما ممنون و سپاسگزارم
در عین حال بهتر است متذکر شوم که پاسخ شما در مورد مشکل من نه اینکه صدق نمی کند بلکه با توجه به تجربه برنامه نویسی من ، نمی توانم فرموده شما را بپذیرم.
در عین اینکه من سی شارپ سپریت 2008 رو نصب کردم مشکلم حل شد. اما می خوام بدونم چرا هم اکنون این مشکل بوجود امده.
با تشکر

شما یکبار اون کاری که من گفتم را انجام بدهید بعد هر نوشته ای که اومد بخوانونید خودتون علت رو متوجه میشید

اما کلاً جوابش اینه که کامپایلر 2008 فرقهایی با 2005 داره و برنامه ها برای اجرا باید به استاندارد مورد قبول 2008 دربیاد
من در تایپیک 2 عرض کردم که قبلاً این مشکلو داشتم و وقتی رفتم نگاه کردم دیدم برنامه هم مشکل داره این یکی از ضعفهای کامپایلر 2005 هستش