PDA

View Full Version : برگرداندن بک آپ بانک اطلاعاتی SQL2000

bahar_engineer
سه شنبه 03 شهریور 1388, 11:45 صبح
سلام

من یه بانک SQL2000 روی هاست داشتم که حالا قراره هاست عوض بشه و از اون بانک بک آپ گرفتم

اولا که خود بانک حجمش 79 مگ بود اما بک آپش 36 مگابایت!

می خوام بدونم آیا بانکم کامل بک آپ گرفته شده؟

و دوم اینکه چطور می تونم حالا بانکم رو که با پسوند BAK. هست رو برگردونم به بانک اطلاعاتی اس کیو ال

لطفاً هر اطلاعاتی که دارین در اختیارم قرار بدین. آخه به زودی می خوان هاست رو قطع کنن و اطلاعات می پره

ممنونم

bahar_engineer
سه شنبه 03 شهریور 1388, 16:15 عصر
سلام

یکی از دوستان لطفا راهنمایی کنن

keivan mousavi
سه شنبه 03 شهریور 1388, 22:26 عصر
شما وقتی از هر فایلی بک آپ میگیری حجم اون فایل نصف فایل اصلی میشه پس شما اگه بک آپ تونو فعال کنی برنامه شما به طور کامل خواهد بود

شما برای فعال کردن بک آپ بایدکار زیررا انجام دهید
روی گزینه Database کلیک راست کرده و از منوی باز شده DatabaseRestore را انتخاب کنید چکس باکس From device را کلیک کنید تا دکمه brows ظاهر شود brows را کلیک کنید تا منوی Backup Specifyباز شود روی دکمه Add کلیک کنید و مسیر فایل بک آپ خودرو وارد کنید ودکمه OK را بزنید

bahar_engineer
سه شنبه 17 شهریور 1388, 16:54 عصر
سلام

من کارهایی رو که گفتین انجام دادم اما خطا می ده

عکسشو ضمیمه کردم ببینید:
با اینکه دیتابیس رو انتخاب می کنم وقتی روی ok کلیک می کنم این خطا رو می ده

یه دیتابیس مقصد هم انتخاب کردم اما بازم خطا می ده error2.jpg

و تنها با انتخاب دیتابیس datacmsnew که پیش فرض توی Sql server هست تونست restore رو با موفقیت انجام بده اما حالا که می رم می بینم هنوز فایل ساخته شده پسوند .bak داره و اگه هم تغییرش بدم به mdf. و بخوام attach کنم تا اطلاعاتشو ببینم می گه این دیتابیس primary نیست ...

این دیتابیس روی هاست بوده ... با حجم بالا که من از طریق کنترل پنل هاست از اون بک آپ گرفتم

و حالا می خوام اون بک آپ رو برگردونم تا اطلاعاتشو بدست بیارم و توی یه بانک اکسس بریزم

لطفا راهنمایی کنین

thx

HjSoft
سه شنبه 17 شهریور 1388, 21:52 عصر
من هم تازه با sql آشنا شدم ، توي يك تصوير كه بانك اطلاعاتتو ن رو انتخاب نكردين .
تصوير دوم هم ميگه بانك شما در حال استفاده است ، احتما دارين تو برنامه ازش استفاده مي كنيد ، براي رفع اين مشكل بايد از use master استفاده كنيد .