PDA

View Full Version : ميشه لطفا برنامم رو چك كنين؟ ايراداشو بهم بگين؟

behforooz
سه شنبه 03 شهریور 1388, 12:03 عصر
سلام

من يه پايگاه كوچولو نوشتم كه براي گرفتن فرم ماموريت يه شركته.

من اين پايگاه رو با يه جدول نوشتم!:ناراحت:

ميتونين اين برنامه رو نگاه كنين و بهم بگين چه كارش كنم كه بهتر شه؟

با يه جدول ممكنه بعدا مشكل پيدا كنه؟

راستش نتونستم با چند تا جدول بنويسم:ناراحت:

ممنون ميشم اگه يه نگاهي بهش بندازين

behforooz
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 06:47 صبح
لطفا یه جایی...یا کسی رو بهم معرفی کنین که من برم برای حل مشکل فوریم.

خیلی برام مهمه اگه بهم جایی رو معرفی کنین ممنون میشم

MOR_MS
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 08:20 صبح
با سلام
راستش اولاً مشکلی مطرح نشده :متعجب:
دوم اینه که حتما به مشکل برمی خورید
سوم اینه که شما باید برای بهتر شدن برنامه مشکلات خود را مطرح کنید و بعد با راهنمایی های اساتید برنامه خود را کامل کنید
باید ببینید از برنامه چه می خواهید
و چهگونه می توانید خواسته خود را اجرا کنید همین برنامه شما که برای ماموریت ست باید بدانید که هر شخصی با شهرهای بیشماری در ارتباط می باشد و هر شهری هم با اشخاص بیشما پس باید شهر و اشخاص را برای جلو گیری از تکرار زیاد جداکنید یعنی دو تا جدول یکی برای اشخاص و یکی برای شهرها و بعد این دو جدول را با یک رابطه چند به چند به هم متصل کنید همین طور برای کارهای که انجام می دهند و غیره گفتم اول باید ببیند چه می خواهید بعد خواسته های خودتون رو روی کاغذ بیارید و متناسب با هر خواسته باید ببیند چه جدولهای با چه رابطه های نیاز است و مراحل بعدی .....

behforooz
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 09:13 صبح
با سلام
راستش اولاً مشکلی مطرح نشده :متعجب:
دوم اینه که حتما به مشکل برمی خورید
سوم اینه که شما باید برای بهتر شدن برنامه مشکلات خود را مطرح کنید و بعد با راهنمایی های اساتید برنامه خود را کامل کنید
باید ببینید از برنامه چه می خواهید
و چهگونه می توانید خواسته خود را اجرا کنید همین برنامه شما که برای ماموریت ست باید بدانید که هر شخصی با شهرهای بیشماری در ارتباط می باشد و هر شهری هم با اشخاص بیشما پس باید شهر و اشخاص را برای جلو گیری از تکرار زیاد جداکنید یعنی دو تا جدول یکی برای اشخاص و یکی برای شهرها و بعد این دو جدول را با یک رابطه چند به چند به هم متصل کنید همین طور برای کارهای که انجام می دهند و غیره گفتم اول باید ببیند چه می خواهید بعد خواسته های خودتون رو روی کاغذ بیارید و متناسب با هر خواسته باید ببیند چه جدولهای با چه رابطه های نیاز است و مراحل بعدی .....

شما برنامه من رو ديديد؟!!!

نميتونم اطلاعاتي مثل شهر يا مشتري اضافه كنم...چون دقيقا معلوم نيست و مشتري ها دارن اضافه ميشن و از هر جايي ممكنه باشن!

تعداد جدول ها رو ميدونم ولي نميتونم درست درش بيارم.

الانم چون فرصتي برام نمونده فقط مي خوام يكي برنامم رو كامل كنه!!

لطفا يه نفر رو بهم معرفي كنين كه دو روزه بتونه تكميلش كنه!

MOR_MS
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 09:32 صبح
باسلام نیازی نیست که اطلاعات اضافه کنی اول باید ساختار برنامه (جدول ها را درست کنی ) بعدش من نمی دونم برنامه شما چه اطلاعاتی میگیره و چه کار می منه و چه می خواهد ؟:متفکر:

amir4_1363
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 09:34 صبح
به نظر من خودت بشین یه برنامه رو از صفر شروع کن به تهیه کردن بعد خروجی هایی رو که ازش میخوای بگیری رای خودت مشخص کن اون موقع اگه تو بحث فنی برنامه ات یعنی اکس اگه مشکلی بوجود اومد بگو تا از راهنمایی های دوستان بهره مند بشی

behforooz
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 09:38 صبح
اطلاعاتي كه ميگيره شمال نام نام خانوادگي كد پرسنلي نوع سفر(داخلي خارجي) سفر به كجا در چه تاريخي به چه قصدي با چه مشتري....و يه فايل اتچ(pdf,exel,power point,word);كه گزارش اون سفر محسوب ميشه.

مي خواد يه همچين چيزيو در پايگاه داده ثبت كنه.

و بتونه دو نوع ريپورت بگيره

1) بر اساس كد پرسنلي يا نام

2) بر اساس تاريخ ...كه در يه تاريخ معين چه كسايي به كجا رفتن و براي چه كاري)

behforooz
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 10:01 صبح
به نظر من خودت بشین یه برنامه رو از صفر شروع کن به تهیه کردن بعد خروجی هایی رو که ازش میخوای بگیری رای خودت مشخص کن اون موقع اگه تو بحث فنی برنامه ات یعنی اکس اگه مشکلی بوجود اومد بگو تا از راهنمایی های دوستان بهره مند بشی

از اول؟!!!!:افسرده:

1- جدول مشخصات پرسنل
2- جدول کدینگ (انواع سفر و نام شهرهای خود را در آن وارد کنید)
3- جدول متغیرها (شماره پرسنلی ، کد نوع سفر ، کد شهر ، تاریخ رفت ، تاریخ برگشت ، گزارش سفر )

من تو همين تالار كمك گرفتم و اينا رو بهم معرفي كردن.فكر نميكنم جدول كدينگ رو با توجه به داده هام احتياج داشته باشم!

با جدول 1و 3 كارم راه ميافته!!؟

ولي فك كنم بعدش مشكلام زياد بشه!

behforooz
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 11:54 صبح
نميدونستم جدول هاي اوليه پايگاه داده و كليد گذاريش از بقيه كاراش سخت تره!!!:ناراحت: