PDA

View Full Version : ارشد

samaneh_md
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 23:30 عصر
سلام دوستان.خوبه که شبی همه هستید می شه از شما راهنمایی گرفت.
(من ترم 6 هستم رشته نرم افزار .39 واحدم مونده.2 ترم دیگه خلاصه.خیلی دوست دارم ارشد ای تی اونم شبکه قبول بشم.خودم خیلی می خوام.اما خانواده وهمه می گن نه.فعلا درست تموم بشه همین خلاص کن.بعد فکر ارشد باش.از اونجایی که من لاغرم همه می گن بخوای برای ارشد بخونی از پا در می یای.حالا یه استرسی افتاده به جونم که چه کنم؟چه کنم؟
من میخوام شبکه قبول بشم عشق شبکه هستم.از طرفی تا کنکور ارشد 4 ماه بیشتر نمونده بخوام شروع کنم برای خوندن ارشد آیا دیر نشده.می تونم عالی بخونم تا شبکه قبول بشم؟
خواهشا بگین چه کنم؟اصلا ارشد بخونم یا نه؟یا کارشناسی بگیرم برم دنبال کار؟
ممنون از جواب هایی که می دید

icegirl_f2r
پنج شنبه 05 شهریور 1388, 00:10 صبح
سلام
منم عشق شبکه هستم.
اما انگار میگن ظرفیت خیلی خیلی خیلی کمه و احتمال اینکه قبول بشی خیلی کم هست.
ولی به نظر من کسی که پای رفتن داره ، زمین خوردن مانعش نمیشه.
اگه شرایطش را داری و علاقه هم همین طور، چرا که نه!
منم سعی میکنم هم شبکه بدم هم نرم افزار تا ببینیم چی میشه.:لبخندساده:
موفق باشی.

samaneh_md
پنج شنبه 05 شهریور 1388, 09:43 صبح
ممنون دوست عزیز.دیر نیست الان بخوام شروع کنم برای خوندن ارشد؟واینکه رقیبان خیلی از من جلوتر هستند؟

fatrix
پنج شنبه 05 شهریور 1388, 10:02 صبح
سلام اگه واقعا علاقه داری شروع کن اگه امسال قبول نشدی حتما سال بعد می تونی .اگه بازم قبول نشدی لااقل حسرت نمی خوری که تلاشتو نکردی.

icegirl_f2r
پنج شنبه 05 شهریور 1388, 22:01 عصر
سلام اگه واقعا علاقه داری شروع کن اگه امسال قبول نشدی حتما سال بعد می تونی .اگه بازم قبول نشدی لااقل حسرت نمی خوری که تلاشتو نکردی.

موافقم.
تازه من هنوز شروع نکردم از مهر میخوام شروع کنم جالبه نه!:لبخند:

elnazii
جمعه 06 شهریور 1388, 09:42 صبح
در مورد MBA بگيد.من امسال اولين بارمه ككه ارشد مي دم.ترم آخرم.به نظرتون امسال تو گرايش خودم كه كامپيوتره بدم سال بعد تو Mba يا برعكس؟
بيشتر رشته خودمو دوست دارم ولي قبوليش سخته:افسرده:

samaneh_md
جمعه 06 شهریور 1388, 09:58 صبح
والا منم دفعه اولی که می خوام ارشد امتحان بدم.پیچ وخمش وارد نیستم.کسانی که الان ارشد رد کرن ما رو راهنمایی کنن.ممنون از همه

kiani_behzad
جمعه 06 شهریور 1388, 14:34 عصر
اول علاقه مهمه که درسا رو عمیق و با علاقه بخونی نه اینکه سرسری رد بشی باید اونقدر خوب بخونی که بهتونی تدرسی کنی گاهی اوقاتم بد نیست به خودت درس بدی.
دوم تلاش فراوان میخواد.
زیاد به استعداد اعتقاد ندارم چون با تلاش بیشتر میشه جبرانش کرد.
الته یه نکته دیگه شانسم هست که متاسفانه تو ارشد دخیله! اما میشه با تلاش بیشتر درصد شانس رو کم کرد.
من سال پیش ارشد دادم اما هیچی نخوندم فقط میخواستم آشنا بشم.
شما هم حتما امتحان بدین حتی اگه نخوندین چون تجربیات خوبی داره.
امسال دارم میخونم اگه خدا بخواد اول شبکه بعد امنیت بعدم تجارت الکترونیک و IT .
امیدوارم همه به اندازه ای که تلاش میکنن به دست بیارن.

javad_64
جمعه 06 شهریور 1388, 20:33 عصر
.از اونجایی که من لاغرم همه می گن بخوای برای ارشد بخونی از پا در می یای.حالا یه استرسی افتاده به جونم که چه کنم؟چه کنم؟
دوست عزیز این دیگه از اون حرفاست . منم مثل تو لاغرم .پارسال شبکه امتحان دادم یه خورده وزن هم اضافه کردم:لبخندساده: رتبم هم 193 شد . احتمالا اگه حسش بو د دوباره امتحان بدم.

قبول شدن تو گرایش شبکه خیلی سخته(به نظر من سختترین رشته تو تمام رشته های ارشد هستش با توجه به شرکت کننده و ظرفیتش)
حداقل باید رتبه ای زیر 80- بیاری 70 ولی با تلاش و کوشش همه چی بدست می آید . با توکل بر خدا برو جلو

Mamdos
شنبه 07 شهریور 1388, 04:13 صبح
با توصیه‌های kiani_behzad کاملاً موافقم. اگر بخوایم همه چیز رو در یک توصیه خلاصه کنیم: مفهومی بخونید و عمیق یاد بگیرید! راهش هم اینه که با علاقه و به قصد یاد گرفتن بخونید نه با این احساس که قراره کنکور بدید.
یکی دو ماه آخر می‌شود تست زد؛ اگر پایه‌تون قوی باشه می‌شه در یک ماه تست زدن سریع رو یاد گرفت ولی اگه پایه‌تون ضعیف باشه، هر چقدر هم تست بزنید رتبه‌تون بهتر از سیصد چهارصد نمی‌شه.

samaneh_md
یک شنبه 08 شهریور 1388, 00:29 صبح
حق با شما دوستان هست.ممن.ن که راهنمایی می کنید.کسی می د.نه شبکه کجا ها داره؟چند نفر می خوان؟

javad_64
یک شنبه 08 شهریور 1388, 17:35 عصر
این ظرفیت های امساله برای شبکه:
دانشگاه دوره تعداد
امیرکبیر ر 3
شریف ر 13
شریف ر 1 آموزش محور
سهند تبریز ر 3
یزد ر 7
امیرکبیر ش 3
امیرکبیر ش 1 آموزش محور
شریف ش 3
شریف ش 1 آموزش محور
یزد ش 3
یزد ش 3 آموزش محور
شریف بین الملل 8 محل تحصیل جزیره کیش

sanaz e
دوشنبه 09 شهریور 1388, 07:33 صبح
دوست عزيز ممنون از اطلاعات خوبتون
اگر ظرفيت گرايش هاي ديگه كامپيوتر رو هم داريد بزاريد ممنون ميشيم

javad_64
دوشنبه 09 شهریور 1388, 12:35 عصر
دوست عزيز ممنون از اطلاعات خوبتون
اگر ظرفيت گرايش هاي ديگه كامپيوتر رو هم داريد بزاريد ممنون ميشيم
در فایل ظرفیت های همه رشته های فنی هست :
it کد 1276
مهندسی کامپیوتر کد 1277

SystemAnalyst
یک شنبه 15 شهریور 1388, 23:10 عصر
قطب شبکه دانشگاه امیرکبیر هست که ظرفیتش واقعا کمه. اساتید فوق العاده ای تو این گرایش داره .رشته بسیار نابی هست اما قبولیش کار حضرت فیله من یکی از دوستام با 1 سال خوندن شبانه روزی رتبه 120 آورد که بازم قبول نشد .بی شک سخترین کنکور ارشد تو ایرانه.اما اگر به این گرایش علاقه داری و پول هم داری می تونی پردیس کیش شریف یا مجازی امیرکبیر این رشته را بخونی .البته مجازی ها از امسال تو کنکور سراسری پذیرش میشه. منم خودم همین گرایش خوندم واقعا رشته ی نابی هست و همه بچه ها عاشقانه این رشته رو می خوندن اما گذشته از قبولیش خود رشتش هم خیلی سخته و بیشتر مباحث ریاضی و مخابراتی بصورت آکادمیک هست و اصلا از این چیز های شبکه که فکر می کنین خبری نیست.مثلا من خودم قبل از ورود به این رشته چندین دوره سیسکو و ماکروسافت رو گزرانده بودم و در نصب و مدیریت شبکه چندین سال کار می کردم اما همه اون اموخته هام در قبال یک درس 3 واحدی تو این رشته لنگ می نداخت چون مباحث تحقیقاتی و اکادمیک بودن نه فنی . اگه ما تو دوره سیسکو یک روتر رو کانفیگ می کردیم تو دانشگاه باید بتونستیم یک سویچ یا روتر رو با تمام الگوریتم ها و معماری درونیش بشناسیم و تحلیل و طراحیش کنیم و کارایش رو با مدل های ریاضی ارزیابی کنیم و پیچیدگی پیاده سازیش رو بدست آوریم!!

mehdi_turbo
سه شنبه 17 شهریور 1388, 23:49 عصر
اين كه ميگيد من لاغرم و ممكنه برام مشكل پيش بياد كاملا غلطه ! معمولا كسايي كه براي ارشد مي خونند بعد از مدتي دجچار اضافه وزن مي شن !! از من مي شنوي چند سالي براي ارشد بخون هيكلت مياد روي فرم !!
براي ارشد از هر موقعي شروع كني مهم نيست كافيه غلاقه داشته باشي !!!