PDA

View Full Version : سوال: ارسال اطلاعات Data Baseبه ایمیل

ehsanes
جمعه 06 شهریور 1388, 09:44 صبح
سلام

من در حال ساخت یک دفترچه تلفن هستم ساخت دفترچه تمام شده حالا می خوام این

امکان قرار بدم که وقتی کسی شماره ها ثبت میکنه داخل Data Base یک لیست از تمام

شماره ها برای من ارسال بشه (در یک فایل متنی به ایمیلم ) یک چیزی شبیه نرم افزار های

keylogger چه طور باید این کار انجام بدم .

EhsanAvr
جمعه 06 شهریور 1388, 20:50 عصر
میخوای چیکار کنی نامرد؟:لبخند:
من یه راشو بلدم که با سرعت بالا ایمیل میفرسته.
اول باید یه برنامه PHP برای ارسال ایمیل رو یه هاست آپلود کنی.بعد از طریق کنترل Webbrowser به اون وصل بشی و،اطلاعات فرم اونو تکمیل کنی و روی Submit کلیک کنی!
من این برنامه رو که قبلا با ویژوال بیسیک نوشته بودم به سی شارپ تبدیل کردم ولی فکر کنم خود سی شارپ برای ارسال ایمیل امکاناتی داشته باشه.

daffy_duck376
جمعه 06 شهریور 1388, 22:17 عصر
به نظر کار درستی نمی یاد اما راهش اینه که نقاله ارسال ایمیل را که توسط آقای راد نوشته شده بخونی. این مقاله در تالار ASP.NET نوشته شده بگردی پیدا میکنی . هیچ فرقی نداره میتونی در C# هم استفاده کنی .

ehsanes
شنبه 07 شهریور 1388, 10:58 صبح
سرعت انتقال به چی بستگی داره؟

daffy_duck376
شنبه 07 شهریور 1388, 15:02 عصر
به سرعت اتصال شما به اینترنت

ehsanes
شنبه 07 شهریور 1388, 16:48 عصر
فکر نکنم به سرعت اتصال ربطی داشته باشه بعضی از این برنامه ها بعد از چند ساعت فایل

به ایمیل میفرستن بعضی ها همون موقع

میخوای چیکار کنی نامرد؟:لبخند:
من یه راشو بلدم که با سرعت بالا ایمیل میفرسته.
.

میشه بیشتر توضیح بدی

EhsanAvr
یک شنبه 08 شهریور 1388, 00:43 صبح
سلام. من فکر کنم تو سی شارپ دستورات و توابعی برای ارسال ایمیل وجود داشته باشه ولی من چون از اول عید به بعد از ویژوال بیسیک اومدم سی شارپ،بعضی کارایی که با ویژوال بیسیک می کردیم رو تو سی شارپ اجرا کردم و جواب هم گرفتم. مثلا این برنامه ایی که برات توضیح میدم،به راحتی و با سرعت خیلی بالا ایمیل میفرسته.فقط تنها کاری که باید بکنی باید یه هاست داشته باشی و فایل Mail.php رو روش آپلود کنی.
اول یه کنترل Webbrowser بزار رو فرم بعد آدرس Url کنترل روبرابر با آدرس فایل PHP که آپلود کردی قرار بده.بعد هر جا که خواستی ایمیل بفرستی کد زیر رو بزار:

try
{
HtmlElementCollection elc = this.webBrowser1.Document.GetElementsByTagName("input");
for (int i = 0; i < 10; i++)
{
foreach (HtmlElement el in elc)
{
System.Windows.Forms.HtmlDocument DOC = this.webBrowser1.Document;
DOC.All["TO"].SetAttribute("value", totxt.Text );
DOC.All["Subject"].SetAttribute("value", subjecttxt.Text );
DOC.All["From"].SetAttribute("value", fromtxt.Text );
DOC.All["Message"].SetAttribute("value",txttxt.Text );
el.InvokeMember("click");
}
}
MessageBox.Show("پیغام با موفقیت ارسال شد.", "نرم افزار ارسال ایمیل");
webBrowser1.Url = new Uri("http://www.ehsanavr.com/Mail.php");
}

catch { MessageBox.Show("متاسفانه پیغام ارسال نشد.", "نرم افزار ارسال ایمیل"); }
}

فایل Mail.zip که برات گذاشتم شامل فایل PHP است. چون سورس خودم رو برای یه کار دیگه نوشته بودم نزاشتم.یه عکس از برنامه هم آپلود کردم. خوبی این برنامه اینه که از طرف هر کی که بخوای مثلا Info@gmail.com یا هر آدرس دیگه ای میتونی به هر کی که خواستی ایمیل بزنی!