PDA

View Full Version : نتایج ارشد کامپیوتر

pesar irooni
دوشنبه 09 شهریور 1388, 00:54 صبح
سلام
بهتر دیدم یه تاپیکی اینجا گذاشته بشه تا بچه هایی که ارشد شرکت کردند بیاند و رتبه هاشون رو بگند و بگند کجا قبول شدند. از ما که گذشته ولی به درد کسایی میخوره که میخواند تازه ارشد شرکت کنند.
ضمنا من خودم خیلی دوست دارم ببینم چه رتبه هایی روزانه امیرکبیر نرم افزار آوردند؟؟؟؟؟؟؟

از خودم شروع میکنم
من 85 شدم و روزانه نرم افزار علم و صنعت آوردم.
یکی از دوستانم 470 شد و مجاز شد ولی جایی قبول نشد.
یکی دیگه از دوستانم هم 270 شد و شبانه الگوریتم تهران قبول شد.
من کارنامه، لیست انتخاب رشته ام و مهمتر از همه کارنامه نهایی که مشخص میکنه با هر دانشگاه چقدر فاصله داری و آخرین رتبه قبولی چی بوده رو واستون اینجا گذاشتم شاید به دردتون بخوره.
واسه سال 87 - ورودی 88
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=995999&postcount=62

icegirl_f2r
دوشنبه 09 شهریور 1388, 01:05 صبح
میشه لطف کنید درصدهاتون را هم بذارید؟
بیشتر رو چه درسی تاکید میکنید ک مطالعه داشته باشیم توی این وقت کم.

pesar irooni
دوشنبه 09 شهریور 1388, 01:25 صبح
درصدهام تو وبلاگم هست http://majid4me.blogfa.com
تقریبا همه بجز زبان مهمه . ریاضیات خیلی مهمه

sanaz e
دوشنبه 09 شهریور 1388, 07:35 صبح
دوست عزيز پسر ايروني:
قبلا هم شما در اين زمينه بسيار راهنمايي كرديد متشكرم
ميشه بگيد روزانه چه رشته اي قبول شديد اگر امكان داره؟

pesar irooni
دوشنبه 09 شهریور 1388, 13:02 عصر
نوشتم که، نرم افزار کامپیوتر.

من انتخاب سومم امیر کبیر بود. خیلی دوست دارم بدونم چه رتبه ای امیر کبیر قبول شده؟ کسی آمار نداره؟؟؟؟؟؟؟

manager
دوشنبه 09 شهریور 1388, 13:12 عصر
مجید من 218 الگوریتم شدم نه 274، 274 رتبه نرم افزارم شد. که شبانه الگوریتم دانشگاه تهران قبول شدم. درصدام نسبت بهت به این صورته که
زبان : 5% بیشتر
ریاضی : 15% کمتر
مشترک : 7% کمتر
تخصصی نرم افزار : 7% بیشتر

فکر کنم فرقم باتو تو 2،3 تا سوال باشه که مطمئنم اونارو من درست زدم نه تو ..:لبخند:

pesar irooni
دوشنبه 09 شهریور 1388, 13:27 عصر
در این که تو از من بهتری شکی نیست. خودمم قبول دارم.
واقعا دانشگاه تهران حقت بود که قبول شی. کمتر از دانشگاه تهران جوابگوی خر خونی های تو نمیشد. ایشالله واسه دکترا دیگه روت رو کم میکنم. بخون تا بخونیم بچرخ تا بچرخیم.

manager
دوشنبه 09 شهریور 1388, 14:06 عصر
در این که تو از من بهتری شکی نیست. خودمم قبول دارم.
واقعا دانشگاه تهران حقت بود که قبول شی. کمتر از دانشگاه تهران جوابگوی خر خونی های تو نمیشد. ایشالله واسه دکترا دیگه روت رو کم میکنم. بخون تا بخونیم بچرخ تا بچرخیم.
شوخی کردم مجید جان .....:قلب:

icegirl_f2r
دوشنبه 09 شهریور 1388, 16:32 عصر
تقریبا همه بجز زبان مهمه . ریاضیات خیلی مهمه

اما من شنیدم(یعنی بیشتریا میگن) زبان مهمتره!!!!!!!

sarkhosh
پنج شنبه 12 شهریور 1388, 11:05 صبح
منم ازاد قبول شدم

pesar irooni
یک شنبه 15 شهریور 1388, 23:37 عصر
اما من شنیدم(یعنی بیشتریا میگن) زبان مهمتره!!!!!!!
برای زبان بهتره از دانسته های خودتون و آزمونای سالهای قبل استفاده کنید.
تستهای زبان اکثرا در حد متوسط بوده و اکثر بچه ها در یک حد میزنند و ضریبش هم که 1 هست یعنی 45% با 50% زیاد فرقی نداره. اما اگه با خوندن زبان میتونی بالای 70 80 بزنی حتما بخون.

منم ازاد قبول شدم
آزاد کجا قبول شدی و چه گرایشی؟ با چه درصدهایی؟

xx8213
دوشنبه 16 شهریور 1388, 07:49 صبح
منم رتبه 271 نرم افزار ---- نرم افزار شبانه صنعتي اصفهان قبول شدم
زبان : 22
رياضي: 25
مشترک: 45
تخصصي نرم افزار : 30

pesar irooni
سه شنبه 17 شهریور 1388, 18:13 عصر
قابل توجه که من هنگام ثبت نام با خانمی صحبت کردم که رتبش 230 شده بود ولی با سهمیه آموزش و پرورش روزانه علم و صنعت قبول شده بود.

mehdi_turbo
سه شنبه 17 شهریور 1388, 23:23 عصر
كسي مي دونه از چه درصد تا چه درصدي مي شه دانشگاه صنعتي اصفهان قبول شد ؟
انتظار ندارم دقيق بگيد .... فقط حول و حوش اون بگيد كافيه ؟

pesar irooni
چهارشنبه 18 شهریور 1388, 10:50 صبح
اصلا رو درصدها نمیشه حساب کرد. چون اگه یک سال سوالا آسون باشه درصد همه بچه ها میره بالا و اگه سالی سوالا سخت باشه درصد همه میاد پایین. فقط باید با رتبه سنجش کنی که مثلا 270 شبانه قبول میشه.

manager
چهارشنبه 18 شهریور 1388, 11:36 صبح
اصلا رو درصدها نمیشه حساب کرد. چون اگه یک سال سوالا آسون باشه درصد همه بچه ها میره بالا و اگه سالی سوالا سخت باشه درصد همه میاد پایین. فقط باید با رتبه سنجش کنی که مثلا 270 شبانه قبول میشه.
رو رتبه هم نمی تونید حساب کنید معدل و ظرفیت دانشگاه ها و سهمیه هم خیلی مهمه، مثلا 87 یک نفر با رتبه 270 او خورده ای روزانه علم و صنعت هوش قبول شده !!(با سهمیه آزاد) ولی یک نفر دیگه با رتبه کمتر شبانه یه جای پرت قبول شده !

mehdi_turbo
چهارشنبه 18 شهریور 1388, 12:08 عصر
اصلا هيچ ملاكي نيست كه نسبت به اون بشه يه نتيجه بگيريم تا كلاه خودمون را قاضي كنيم ببينيم چي كاره ايم !!! مثلا اگه اين رتبه شدم اين كار را بكنم و اگه اين رتبه اين كار !!!

manager
چهارشنبه 18 شهریور 1388, 12:30 عصر
من 1 سال ارشد رفتنم طول کشید از این مدت 7 ماه تو تعلیق کامل بودم، نمی دونستم تکلیفم چیه..

sanaz e
چهارشنبه 18 شهریور 1388, 13:03 عصر
ببخشيد آقاي manager يعني چي ارشد رفتنتون 1 سال تو كشيد و 7 ماه تعليق بوديد؟ ميشه بيشتر توضيح بدين

manager
چهارشنبه 18 شهریور 1388, 14:05 عصر
یعنی از مرداد 87 تمام کار و زندگیم رو تعطیل کردم شروع کردم به خوندن ارشد تا بهمن از بهمن 87 تا شهریور 88 نه می دونستم قبول شدم نه می تونستم کاری کنم نه هیچی فقط باید منتظر می شدم تا جوابا بیاد !! شد 13 ماه تعلیق !!!

mehdi_turbo
چهارشنبه 18 شهریور 1388, 19:08 عصر
ميخاي بگي بلا تكليفي !!
مگه قبول نشدي !؟
اگه شدي مي ري سر كلاس !
اگه نشدي يا مي ري خدمت ( مثل من)‌يا مي چسبي به يه كاري !
اما واقعا اين بلا تكليفي حال خيلي بديه ادم تكليفش با خودش مشخص نيست !
دركت مي كنم !

pesar irooni
جمعه 20 شهریور 1388, 11:55 صبح
موضوع 13 ماه الافیه. حالا این آقای manager که وضعش خیلی از ما بهتره. دو سال از ما کوچیکتره هم رتبه همیم. من که یه سال پیش دانشگاهی هم رفته تو پاچم. کاردانی به کارشناسی هم نوبت دوم قبول شدیم و از 6 ماه فرصت استفاده کردیم (اینم 1 سال). ارشد هم که 13 ماه یعنی جمعا 3 سال از حالت استاندارد عقبم.

icegirl_f2r
دوشنبه 23 شهریور 1388, 16:46 عصر
نقل قول:
نوشته شده توسط pesar irooni http://barnamenevis.org/forum/images/buttons/viewpost.gif (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=800940#post800940)

رو رتبه هم نمی تونید حساب کنید معدل و ظرفیت دانشگاه ها و سهمیه هم خیلی مهمه، مثلا 87 یک نفر با رتبه 270 او خورده ای روزانه علم و صنعت هوش قبول شده !!(با سهمیه آزاد) ولی یک نفر دیگه با رتبه کمتر شبانه یه جای پرت قبول شده !

به نظر من میشه رو اینا تاحدی حساب کرد اما بستگی به انتخاب شرکت کنندگان اون سال هم داره . ممکنه شخصی اصرار داشته باشه امیر کبیر دربیاد بنابراین بذاره سال دیگه دوباره کنکور بده و این یه جا را واسه دیگران باز میکنه و یا رتبه های خوب انتخاب رشته های بد داشته باشند!و خیلی چیزای دیگه...

professional2009
سه شنبه 24 شهریور 1388, 11:42 صبح
سلام
خوش به حالتون .
دعا کنید ما هم ورودی های بعد از شما باشیم:قلب:
آقای پسر ایرونی چرا نرم افزار و انتخاب کردید؟

pesar irooni
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 00:26 صبح
ان شالله

آقای پسر ایرونی چرا نرم افزار و انتخاب کردید؟
از معماری متنفرم. اصلا تو مخم نمیره.
بین نرم افزار و هوش نرم افزار رو به این دلیل انتخاب کردم که دروس تخصصی اون رو بلد بودم و روش سرمایه گذاشته بودم. اما در مورد هوش مصنوعی چیزی راجع به مدارهای الکتریکی اصلا نمیدونستم و سرمایه گذاری رو اون ممکن بود نتیجه نده (ریسک نکردم). ضمنا آینده شغلی نرم افزار بهتره.
البته خوشحالم نرم افزار انتخاب کردم چون الان به ما دوتا زیر گرایش معرفی کردند : مهندسی نرم افزار و سیستمهای توزیعی. فک کنم سیستمهای توزیعی اون چیزی که من بهش علاقه دارم.

makh000f
پنج شنبه 26 شهریور 1388, 18:43 عصر
منبع هم باشه ممنون میشیم

hamidinejad
جمعه 27 شهریور 1388, 18:00 عصر
دوستان کسی از تعداد شرکت کنندگان خبر نداره!!

در ضمن دوستانی که رتبه ها و قبولیشونو اعلام کردند کارشناسی کجا درس خوندند!؟

pesar irooni
یک شنبه 29 شهریور 1388, 00:46 صبح
منبع هم باشه ممنون میشیم
منبع چی؟
من و آقای manager شمسی پور خوندیم.

راستی ریز انتخاب رشته تو سایت سازمان سنجش اومد. آخرین رتبه قبولی نرم افزار :
تو علم و صنعت 109
تو شریف 23 (روزانه) و 30 (شبانه)
تو تهران 50
تو امیر کبیر 49
تو تربیت مدرس 73
و تو شهید بهشتی 67 بوده.

با این حساب من احتمالا اشتباه انتخاب رشته کرده بودم و باید تربیت مدرس و شهید بهشتی رو بالاتر از علم و صنعت میزدم.

icegirl_f2r
یک شنبه 29 شهریور 1388, 23:53 عصر
میخواستم بگم
یکی از دوستام با رتبه 120 یا (همین نزدیکیا) نرم افزار روزانه امیرکبیر قبول شده.
خوبه نه!

odiseh
دوشنبه 30 شهریور 1388, 10:15 صبح
سلام
اولاً به همه اونهايي كه ارشد قبول شدند تبريك مي گم.

من توي دروس ارشد، مشكلم مربوط به كامپايلر و زبانهاي برنامه سازي هستش. يعني اصلاً خود اين دو تا درس رو انگار كه اصلاً نخونده ام!

اونهايي كه ارشد نرم افزار قبول شدن، لطفا كنند بگن كه براي اين دو تا درس چي بخونم ؟

pesar irooni
دوشنبه 30 شهریور 1388, 23:58 عصر
یکی از دوستام با رتبه 120 یا (همین نزدیکیا) نرم افزار روزانه امیرکبیر قبول شده.
چی داریییییییییییییییییییییی ییییییی میگیییییییییییییییییییییی یی
پس چرا من قبول نشدم. من 80 شدم. به خدا دارم دیوونه میشم. امروز رفته بودم دانشگاه با دو تا از همکلاسیهام صحبت کردم رتبه یکی شده بود 121 و اون یکی 192 و با هم سر یه کلا بودیم.
من امیر کبیر رو بالاتر از علم و صنعت زدم. آخه چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اا:عصبانی:
من به عشق امیر کبیر ارشد شرکت کردم. تورو خدا اگه منبع موثق نیست نگییییییییییید.:گریه:

icegirl_f2r
سه شنبه 31 شهریور 1388, 20:36 عصر
چی داریییییییییییییییییییییی ییییییی میگیییییییییییییییییییییی یی
پس چرا من قبول نشدم. من 80 شدم. به خدا دارم دیوونه میشم. امروز رفته بودم دانشگاه با دو تا از همکلاسیهام صحبت کردم رتبه یکی شده بود 121 و اون یکی 192 و با هم سر یه کلا بودیم.
من امیر کبیر رو بالاتر از علم و صنعت زدم. آخه چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اا:عصبانی:
من به عشق امیر کبیر ارشد شرکت کردم. تورو خدا اگه منبع موثق نیست نگییییییییییید.:گریه:

نه راست راسته،البته معدل دوستم هم طرفا 18 بود.

pesar irooni
چهارشنبه 01 مهر 1388, 14:42 عصر
خوب معدل من هم 17.08 بود
یعنی این همه تاثیر داره.

pesar irooni
سه شنبه 07 مهر 1388, 23:54 عصر
آمار یه دو سه نفر دیگه از بچه ها رو گرفتم
رتبه های 88 و 97 و 185 هم علم و صنعت روزانه میخونن.

manager
چهارشنبه 08 مهر 1388, 11:42 صبح
رتبه چند تا از دوستان من هم اینا بود : 55، 128، 121، 127

sanaz e
چهارشنبه 08 مهر 1388, 12:36 عصر
آمار یه دو سه نفر دیگه از بچه ها رو گرفتم
رتبه های 88 و 97 و 185 هم علم و صنعت روزانه میخونن.

من متوجه نشدم!!! :متعجب: يعني شماها با 100 نفر اختلاف سر يك كلاس ميشينيد؟؟؟

pesar irooni
پنج شنبه 09 مهر 1388, 00:07 صبح
من متوجه نشدم!!! :متعجب: يعني شماها با 100 نفر اختلاف سر يك كلاس ميشينيد؟؟؟
دقیقا و بدتر اینکه اوشون تو آزمونای پارسه رتبه بهتر از 60 نیاورده در صورتی که من رتبه هام یه رقمی بوده و یه بار هم رتبه 1 شدم و این منو آزار میده.

رتبه چند تا از دوستان من هم اینا بود : 55، 128، 121، 127
محمد این رتبه برای الگوریتم محاسباته یا نرم افزار؟؟؟؟

Saber_Fatholahi
پنج شنبه 09 مهر 1388, 09:19 صبح
آقای manager موفق باشید منم شمسی پور پودم الان قیافت یادم اومد
بهت تبریک می گم ارشد قبول شدی
موفق باشی

manager
شنبه 11 مهر 1388, 15:25 عصر
دقیقا و بدتر اینکه اوشون تو آزمونای پارسه رتبه بهتر از 60 نیاورده در صورتی که من رتبه هام یه رقمی بوده و یه بار هم رتبه 1 شدم و این منو آزار میده.

محمد این رتبه برای الگوریتم محاسباته یا نرم افزار؟؟؟؟
الگوریتم.
در مورد رتبه ها هم بگم اون اینکه اختلاف بین ربته مثلا 50 با 150 یا 200 زیاد نیست و مردم معمولا تو یه سطح هستند پس مجید جان زیاد غم مخور ....

barman2006
یک شنبه 12 مهر 1388, 11:21 صبح
سلام من امسال می خوام در کنکور ارشد امتحان بدم چون در پیام نور قبول نشدم برای همین دیر شده لطفا دوستان pesar _irooni va manager و کلیه دوستان که قبول شدند بگن از چه منابعی استفاده کردند کتاب و جزوه با تشکر

sanaz e
یک شنبه 12 مهر 1388, 12:02 عصر
سلام من امسال می خوام در کنکور ارشد امتحان بدم چون در پیام نور قبول نشدم برای همین دیر شده لطفا دوستان pesar _irooni va manager و کلیه دوستان که قبول شدند بگن از چه منابعی استفاده کردند کتاب و جزوه با تشکر

دوست عزيز اگر يه زحمت مي كشيديد كلي مطلب راجع به كتابها، جزوات، انتشارات و ... پيدا مي كريد. كلي مطلب دوستان گذاشتن كه اگه مطالعشون كنيد جواب سوالاتتون رو مي گيريد.
موفق و مويد

icegirl_f2r
یک شنبه 12 مهر 1388, 18:58 عصر

به تایپیک های زیر سر بزن :

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=179007 (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=179007)

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=178568 (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=178568)

http://barnamenevis.org/forum/showth...=172503 (http://barnamenevis.org/forum/showth...=172503)

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=178771 (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=178771)

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=179500 (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=179500)

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=176025 (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=176025)

هم منابع و هم جزوه ها را میتونی پیدا کنی:چشمک:

pesar irooni
سه شنبه 15 دی 1388, 23:06 عصر
من کتاب هام رو شوهر دادم واسه امسال
اما کلی تست دارم. هر کی بخواد میتونم بهش بدم. اما باید بیاد ازم بگیره وقت ندارم کپی کنم و پست کنم.

ali_yousefian19
یک شنبه 02 خرداد 1389, 19:20 عصر
سلام دوستان
من امسال تونسم رتبه 269را در رشته ی نرم افزارومعماری و رتبه ی 249 را در هوش بگیرم
ولی نمیدونم تقریبا کجا قبول میشم؟؟ممکنه روزانه قبول بشم یا نه؟
با توجه به اینکه محل سکونت من اصفهانه ،آیا اصفهان روزانه قبول میشم یا شبانه یا ...
در صورت امکان من را راهنمایی کنین
ممنون
با تشکر،یوسفیان

farzad1389
دوشنبه 03 خرداد 1389, 10:48 صبح
خوشس بحالت من رتبم 3 برابر تو شده 715 فکر نکنم قبول بشم
تو معماری تا چند قبول میشن
البته توبا رتبه زیر 300 روزانه قبول میشی
می دونی تو علوم کامپیوتر با 190 کجا قبول میشه شد؟

ali_yousefian19
دوشنبه 03 خرداد 1389, 16:58 عصر
خوشس بحالت من رتبم 3 برابر تو شده 715 فکر نکنم قبول بشم
تو معماری تا چند قبول میشن
البته توبا رتبه زیر 300 روزانه قبول میشی
می دونی تو علوم کامپیوتر با 190 کجا قبول میشه شد؟
سلام،نگرانش نباش،امیدوارم با توجه به اینکه ظرفیتها بالا رفته شما هم یک جای خوب قبول بشی
متاسفاه اطلاع دقیقی ندارم

من امسال تونسم رتبه 269را در رشته ی نرم افزارومعماری و رتبه ی 249 را در هوش بگیرم
ولی نمیدونم تقریبا کجا قبول میشم؟؟ممکنه روزانه قبول بشم یا نه؟
با توجه به اینکه محل سکونت من اصفهانه ،آیا اصفهان روزانه قبول میشم یا شبانه یا ...
در صورت امکان من را راهنمایی کنین

کسی منا نتونست راهنمایی کنه؟

farzad1389
سه شنبه 04 خرداد 1389, 09:36 صبح
سلام ممنونم از قوت قلبت امیدوارم حداقل علوم یه جایی قبول شم
من می دونم یکی از دوستام پارسال با 500 معماری یاسوج قبول شد

farzad1389
سه شنبه 04 خرداد 1389, 09:37 صبح
ببخشید روزانه سنندج قبول شد

ali_yousefian19
چهارشنبه 05 خرداد 1389, 22:19 عصر
این عکس رتبه ها و قبولیها در دانشگاهها را در سال قبل نشون میده
اینا را توی آموزشگاه پارسه زده بود،در ضمن مشاوره رایگان هم داشت
همینجا از مسولین باپارسه ممنونم

taha2005
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 13:10 عصر
سلام بچه ها

میشه یه نفر راهنمایی کنه و بگه تو ترتیب انتخاب هام اول پیام نور رو بزنم یا مجازی شهید بهشتی ؟(شاید مجبور (خل) بشم اینا رو برم و نخونم واسه سال دیگه) کدومشون از نظر سطح علمی چیزی واسه گفتن داره و از نظر مقبولیت واسه دکترا و بازار کار میشه بیشتر روش حساب کرد؟

و اینکه آموزش محورها واقعا واسه دکترا نمی تونند ادامه بدن ؟

mammad_asir
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 13:47 عصر
لطف کنید بگویید که کارشناسی کجا بودید (پیوسته یا ناپیوسته)

taha2005
پنج شنبه 06 خرداد 1389, 14:08 عصر
من کارشناسیم رو پیام نور بودم ولی نه تهران

leilast
شنبه 08 خرداد 1389, 00:21 صبح
من کتاب هام رو شوهر دادم واسه امسال
اما کلی تست دارم. هر کی بخواد میتونم بهش بدم. اما باید بیاد ازم بگیره وقت ندارم کپی کنم و پست کنم.
میسه بگید منبع تستاتون چیه؟یعنی میشه خودمون تهیه شون کنیم؟

farzad1389
شنبه 08 خرداد 1389, 07:22 صبح
سلام بچه ها

میشه یه نفر راهنمایی کنه و بگه تو ترتیب انتخاب هام اول پیام نور رو بزنم یا مجازی شهید بهشتی ؟(شاید مجبور (خل) بشم اینا رو برم و نخونم واسه سال دیگه) کدومشون از نظر سطح علمی چیزی واسه گفتن داره و از نظر مقبولیت واسه دکترا و بازار کار میشه بیشتر روش حساب کرد؟

و اینکه آموزش محورها واقعا واسه دکترا نمی تونند ادامه بدن ؟

سلام دوست عزیز خب واقعا نمی شه گفت کدوم بهتره ولی این معلومه که برگزار کننده دوره مجازی اغلب دانشگاه بهشتی هستش که خب دانشگاه خوبیه در مورد دوره های پیام نور ارشد سراسری هم باید گفت که از فراگیر خیلی بهتره ولی از لحاظ ادامه واسه دکترا باید گفت عملا هیچ کدومشون بدرد نمی خورن ، در زمینه آموزش محورها هم باید بگم هیچ محدودیتی از لحاظ ادامه تحصیل ندارن و دقیقا مثل مدارج علمی محسوب می شن بنابرای نگران این موضوع نباشین ضمنا از شما دوست عزیز تقاضا میشه رتبت رو هم بگی ممنونم

r.sadeghi
شنبه 08 خرداد 1389, 12:30 عصر
سلام
ميخواستم بدونم كه ارزش مدرك دانشگاه تربيت معلم تهران جهت ادامه تحصيل چقدره؟
به نظرتون آموزش محور صنعتي اصفهان بهتره ازش؟

r.sadeghi
شنبه 08 خرداد 1389, 12:39 عصر
دانشگاه شهيد چمران اهواز چطور؟

farzad1389
شنبه 08 خرداد 1389, 12:44 عصر
سلام
ميخواستم بدونم كه ارزش مدرك دانشگاه تربيت معلم تهران جهت ادامه تحصيل چقدره؟
به نظرتون آموزش محور صنعتي اصفهان بهتره ازش؟
دانشگاه شهيد چمران اهواز چطور؟

کدوم رشته دوست عزیز ؟
باتوجه به رشته رنکینگ دانشگاه مشخص میشه!!!
ضمنا مدارک آموزش محور ارزششون برابر با مدارک پژوهشی هستش بنابراین نگران این مسئله نباشید

r.sadeghi
شنبه 08 خرداد 1389, 12:54 عصر
منظورم رشته كامپيوتر بود و گرايش هوش مصنوعي!
نظرتون چيه؟

odiseh
شنبه 08 خرداد 1389, 13:11 عصر
دوستان اين زبان رو چطوري مي خونيد؟!!!! من نمونه سوال گرفتم توي پاسخنامه اون كه تستش مال كنكور دولتي هست، جواب دادن كه اين گزينه درسته ولي سازمان سنجش اون گزينه رو به عنوان جواب درست انتخاب كرده. حتماً طراح سوال فكر كرده كه منظور متن اون بوده !!!!!!!!

farzad1389
شنبه 08 خرداد 1389, 14:00 عصر
منظورم رشته كامپيوتر بود و گرايش هوش مصنوعي!
نظرتون چيه؟

دانشگاه صنعتی اصفهان به نظر من بهتره
البته تربیت معلم هم بد نیست ولی صنعتی اصفهان بهتره!!!

pesar irooni
یک شنبه 09 خرداد 1389, 01:58 صبح
دانشگاه صنعتی اصفهان به نظر من بهتره
البته تربیت معلم هم بد نیست ولی صنعتی اصفهان بهتره!!!
اگه تهرانی هستید تربیت مدرس رو بزنید. خیلی بهتره از سنتی اصفهانه ک تو بیابونه.

pesar irooni
یک شنبه 09 خرداد 1389, 02:25 صبح
بچه هایی که ارشد قبول شدند و منتظرند و یا اونایی که میخواهند بخونند
من کارنامه، لیست انتخاب رشته ام و مهمتر از همه کارنامه نهایی که مشخص میکنه با هر دانشگاه چقدر فاصله داری و آخرین رتبه قبولی چی بوده رو واستون اینجا گذاشتم شاید به دردتون بخوره.
واسه سال 87 - ورودی 88

farzad1389
یک شنبه 09 خرداد 1389, 09:12 صبح
اگه تهرانی هستید تربیت مدرس رو بزنید. خیلی بهتره از سنتی اصفهانه ک تو بیابونه.

دوست عزیز دانشگاه تربیت مدرس دانشگاه خوبیه ولی اون دوستمون دانشگاه تربیت معلم رو گفت این دو تا باهم فرق دارن
از لحاظ تحصیل دانشگاه صنعتی اصفهان رنکینگ خوبی داره حالا اقبال عمومی تو دانشگاههای تهران هستش هیچ ربطی به سطح علمی دانشگاه صنعتی اصفهان نداره ضمنا از کارنامت هم ممنونم خیلی خوب بود اگه میشه رنج رتبه هارو واسم توضیح بده چجوری رتبه تو در هر دانشگاهی فرق می کنه و آیا رتبه آخر پذیرش شده همون رتبه کسب شده تو کارنامه اولیه سازمان سنجش هستش؟؟؟ ممنونم
-----------------------------------------------------------------------------
بزرگترین عبادت اندیشه در وظیفه وعمل به آن است علی ابن الموسی الرضا(علیه السلام)

pesar irooni
جمعه 14 خرداد 1389, 17:11 عصر
چجوری رتبه تو در هر دانشگاهی فرق می کنه
فک کنم اینجوری که از کسانی که رتبشون زیر ۸۴ شده و رتبشون از من بهتر شده ۶۰ نفرشون شریف رو انتخاب کردند و چون رتبشون از من بهتر بوده من نفره ۶۱ ام. ۵۳ نفر از اونا تهران رو هم انتخاب کردند پس من نفره ۵۴ ام میشم الا آخر. یعنی ۷ نفر این وسط بعد از شریف تهران رو نزدند و ی جا دیگه رو انتخاب کردند.

farzad1389
سه شنبه 18 خرداد 1389, 11:24 صبح
من کارشناسیم رو پیام نور بودم ولی نه تهران
میشه رتبه و درصد هات رو بگی؟ ممنونم

jafar_mirzaie
شنبه 05 تیر 1389, 12:51 عصر
سلام به همه
دنبال کارنامه نهایی نرم افزار میگردم میخواستم بدونم با رتبه 134 نرم میشه بهشتی یا علم وصنعت روزانه قبول شد؟
ممکنه منو راهنمایی کنید؟

pesar irooni
چهارشنبه 09 تیر 1389, 03:19 صبح
دنبال کارنامه نهایی نرم افزار میگردم میخواستم بدونم با رتبه 134 نرم میشه بهشتی یا علم وصنعت روزانه قبول شد؟
آره بابا
تو کلاس ما رتبه های بدتر هم هستند
علم و صنعت روزانه
کارنامم رو گذاشتم تو همین تاپیک میتونی ببینی

Mahdi1001
دوشنبه 24 آبان 1389, 20:37 عصر
salam
haleton khobe?
man emsal konkor dadam va rozane narme sharif ghabool shodam.
ye matlabio ke be dostane arshadi makhsosan narm mikhastam begam ineke age mikhan ye tapik vase arshad bezarim va takhasosi rajebe darsa porojeha va mataleb bahs konim.
makhsosan tamarine ostada ke khili ziade .
mamnon misham age hamkari konin

.:saeed:.
دوشنبه 01 آذر 1389, 09:52 صبح
سلام
خيلي ممنون از اون دوستمون که صنعتي اصفهان رو وسط بيابون در نظر گرفته بودند . من خودم سال سوم نرم افزار دانشگاه صنعتي هستم درسته يکم از مرکز اصفهان دوره ولي دانشگاه خيلي خوبيه البته به دوستان توصيه مي کنم درمورد گرايش نرم افزار ارشد اول به فکر جاهاي ديگه باشند تا صنعتي چون واقعا تو اين گرايش ضعف داره ( بقيه رشته ها خيلي وضعشون بهتره) اما تو نرم افزار وضع خيلي خرابه

moein_sql
دوشنبه 01 آذر 1389, 23:45 عصر
نوشتم که، نرم افزار کامپیوتر.

من انتخاب سومم امیر کبیر بود. خیلی دوست دارم بدونم چه رتبه ای امیر کبیر قبول شده؟ کسی آمار نداره؟؟؟؟؟؟؟

سلام اقا مجید

یکی از دوستان رتبش شد 35 رفت روبه سمت امیرکبیر.

منم امسال دارم میترکونم که برم.

sarafirouzi
سه شنبه 02 آذر 1389, 12:40 عصر
سلام
دوستانی که دارن برا ارشد می خونن خسته نباشند خداقوت
من برا ی ساله دیگه می خواستم شرکت کنم
ومی خواستم خواهش کنم دوستانی که قبول شدن کتابشون رو به من قرض بدن یا نصف قیمت بفروشن
مرسی

Mahdi1001
سه شنبه 02 آذر 1389, 12:46 عصر
سلام اگه بخواین من یسره کتابام مونده می تونم بتون بدم.
اما خودتون باید بیان بگیرین .
دانشگاه شریف
البته تخصصی فقط نرم دارم. اگه خواستین میل بزنین .

majidmt
پنج شنبه 04 آذر 1389, 16:34 عصر
کسی از نتایج این مجازی امیر کبیر خبر نداره اینا چرا اینقد بدقولن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

samiragha
سه شنبه 04 مهر 1391, 10:56 صبح
سلام من میخوام ارش نرم افزار شرکت کنم.4ماه بیشتر وقت ندارم شاید دیر باشه برا خوندن.ولی از نظر خودم هیچوقت دیر نیست.یه برنامه میخوام برا این 4ماه لطفا راهنماییم کنیم.میخوام شروع کنیم.