PDA

View Full Version : راهی برای ذخیره صفحات سایت بر روی سیستم

پنج شنبه 13 اسفند 1383, 17:26 عصر
سلام خدمت آقای کرامتی .

سوالی که خدمت شما داشتم اینه که چطور صفحات سایت رو ذخیره کنیم آخه خود SaveAs که جواب نمیده و View source هم که میزنیم بعضی وقتا سورس صفحه رو نمی آره آیا راهی برا این کار وجود داره ؟
با تشکر از شما
:oops:
:موفق:

oxygenws
پنج شنبه 13 اسفند 1383, 17:48 عصر
من با فایرفاکس --هیچ-- مشکلی ندارم :)

Behrouz_Rad
پنج شنبه 13 اسفند 1383, 18:26 عصر
اسکریپتی در این سایت وجود داره که IE در هنگام برخورد آن قادر به ترجمه اسکریپت نیست و به شما پیغام می دهد که قادر به ذخیره صفحه نیست.
با استفاده از FireFox به راحتی قادر بع ذخیره کردن صفحات این سایت هستید.

ویندوز کار
پنج شنبه 13 اسفند 1383, 18:50 عصر
http://support.microsoft.com/?kbid=235589

hassan1365
پنج شنبه 13 اسفند 1383, 22:24 عصر
سلام
فکر کنم تبلیغ فایر فاکس باشه نه؟ :گیج: :strange:

موفق باشید.

M.GhanaatPisheh
جمعه 14 اسفند 1383, 02:11 صبح
فکر کنم تبلیغ فایر فاکس باشه نه؟

اگرم باشه فکر می کنم به حق باشه.

vcldeveloper
جمعه 14 اسفند 1383, 02:16 صبح
سوالی که خدمت شما داشتم اینه که چطور صفحات سایت رو ذخیره کنیم آخه خود SaveAs که جواب نمیده و View source هم که میزنیم بعضی وقتا سورس صفحه رو نمی آره آیا راهی برا این کار وجود داره ؟
اینکه قبلا چند بار جواب داده شده بود!
IE رو در حالت Work Offline قرار بدید.
صفحات رو بصورت Web Archive, Singl File ذخیره کنید (با پسوند mht.*)

جمعه 14 اسفند 1383, 02:31 صبح
من با وجود اینکه طرفدار پروپاقرص fireFox هستم ولی باز مشکل فایر فاکس اینه که فارسی ساز سایت براش کار نمیکنه ولی فارسی خود ویندوز رو میشه استفاده کرد . مثل الان که با فایر فاکس دارم کار میکنم و مشکلی هم نداره .
و مشکل اصلی استفاده از فایرفاکس اینه که چون تو سایت دانشگاه بیشتر کار میکنم اونجا خیلی از سیستمها فایر فاکس رو نداره هر چند هم فایرفاکس اوپن سورس است و میشه مجانی از اینترنت دانلودش کرد و همچنین برا نصبش به admin بودن نیاز نداره ولی خوب این خودش بازم طول میکشه .

فکر کنم راه آقای کشاورز بهتر باشه

باز هم از همه دوستان تشکر میکنم .

:oops:

:موفق:

ویندوز کار
جمعه 14 اسفند 1383, 11:23 صبح
رو در حالت Work Offline قرار بدید.
صفحات رو بصورت Web Archive, Singl File ذخیره کنید (با پسوند mht.*)
دوست عزیز آقای کشاورز، اگر به اون سایتی که خدمتتون معرفی کردم یه سری می زدید، متوجه می شدید که این یکی از مشکلات این بروزر هستش و خود مایکروسافت هم این رو تایید می کنه. تایید اون رو هم در زیر براتون میارم:

Microsoft has confirmed that this is a problem in the Microsoft products that are listed at the beginning of this article.

فکر کنم راه آقای کشاورز بهتر باشه
کمی لطفا در این جملتون باز بینی کنید. ممنون

vcldeveloper
شنبه 15 اسفند 1383, 02:23 صبح
دوست عزیز آقای کشاورز، اگر به اون سایتی که خدمتتون معرفی کردم یه سری می زدید، متوجه می شدید که این یکی از مشکلات این بروزر هستش و خود مایکروسافت هم این رو تایید می کنه. تایید اون رو هم در زیر براتون میارم:

من صفحه ای که بهش لینک کرده بودید رو قبلا دیده بودم. در اون صفحه مایکروسافت فقط قبول کرده بود که IE در این زمینه مشکل داره و راه حلی برای مشکل اراپه نکرده بود!!
شخص سوال کننده (آقای dadvand) یه راه حل برای ذخیره صفحات این سایت می خواستند، روشی که در بالا گفتم هم حداقل برای این سایت جواب میده :موفق:
کسی ادعا نکرد که این روش در همه سایت ها جواب میده!

موفق باشید

ویندوز کار
شنبه 15 اسفند 1383, 06:43 صبح
روشی که در بالا گفتم هم حداقل برای این سایت جواب میده
من هم این موضوع رو از قبل می دونستم ولی در چند سیستم مختلف روی همین سایت تست کردم که جواب نداد. :موفق:

Inprise
شنبه 15 اسفند 1383, 13:34 عصر

من صفحه ای که بهش لینک کرده بودید رو قبلا دیده بودم. در اون صفحه مایکروسافت فقط قبول کرده بود که IE در این زمینه مشکل داره و راه حلی برای مشکل اراپه نکرده بود!!
شخص سوال کننده (آقای dadvand) یه راه حل برای ذخیره صفحات این سایت می خواستند، روشی که در بالا گفتم هم حداقل برای این سایت جواب میده :موفق:
کسی ادعا نکرد که این روش در همه سایت ها جواب میده!

موفق باشید

جوابت درست بود . جاهای دیگه هم همین روش جواب میده .
:)