PDA

View Full Version : سوال: کسب درآمد برای یک برنامه نویس

meSaad
سه شنبه 10 شهریور 1388, 10:29 صبح
سلام دوستان

من اگه برنامه نویسی C#‎ کار کنم و خوب یاد بگیرم، اونوقت با برنامه نویسی چطور کسب درآمد میکنم؟

atryad
یک شنبه 22 شهریور 1388, 23:04 عصر
سلام دوستان

من اگه برنامه نویسی C#‎‎ کار کنم و خوب یاد بگیرم، اونوقت با برنامه نویسی چطور کسب درآمد میکنم؟
خوب یه اطلاعیه میدی و توش مینویسی
برنامه نویس پروژه های دانشجویی مقاله تحقیق بعد کم کم کم کم برنامه های بزرگ می نویسی مغازه شرکت بعد یه وب سایت راه میندازی و اگهی میدی توی وب سایت و ...... وبعد مثلا یه موتور جستجوی راه میندازی یا یه سیستم عامل می نویسی مثل همی google یا microsoft یا یاهو و...:تشویق:
خوب شوخی کردم بستگی به خودت داره چقدر علاقه داشته باشی اگه علاقه و پشتکار نباشه یعنی هیجی

SamIran
یک شنبه 29 شهریور 1388, 12:04 عصر
دوست عزیز!
همه چیز به خودت بستگی داره! وادی برنامه نویسا وادی خلاقیت و پشتکاره. اگر دنبال گذران زندگی هستی اینم مثل بقیه کارهاست. هر چی بیشتر کار کنی بیشتر پول در میاری! اما بیشتر از روزی هشت ساعت که نمی تونی کار کنی می تونی؟ اما اگه خلاقیت خودت را به کار بندازی و وقتت را تلف نکنی می تونی بقیه عمرت را بی نیاز باشی! این را هم بدون که فرصت شغلی که این کار داره هیچ رشته ای نداره! موفق باشی!

faghatman
شنبه 09 آذر 1392, 21:31 عصر
سلام یک سایت ایرانی که دوست خوب من طراحی و پیاده سازی کرده سایت
http://www.iraniancoders.com است که اگه تخصص خاصی مثل برنامه نویسی ترجمه و... دارین می تونین ازش کسب درآمد کنین که واقعا جالبه چون از نظر های امنیتی در سطح بالایی طراحی شده و از نظر طراحی و قدرت هم جالب هست
جدیدا راه اندازی شده ولی واقعا به دوست خوبم تبریک می گم
جالب اینه که تا چند وقت دیگه قراره نسخه اندورید این سیستم هم برای رفاه حال کاربران ایجاد بشه حتی جوری طراحی شده که در نسخه موبایل alarm میده وقتی پیام یا پیشنهاد جدیدی دریافت می کنی و یا پیشنهادت پذیرفته میشه نسخه مبایلش نمی دونم درست کی کامل راه اندازی میشه ولی الان خود سایت رو راه اندازی کردن