PDA

View Full Version : دسترسي به جداول پس از تبديل پروژه به فايل قابل نصب

xvision
سه شنبه 10 شهریور 1388, 12:01 عصر
راستش خيلي به نظر خودم هم موضوع نا مفهوم شد !
خلاصه مطلب اين كه من پروژه اي دارم كه روش كار كردم و در نهايت اون رو به استفاده از AccessDeveloper 2007 به يك فايل قابل نصب تبديل كردم و به مشتري تحويل دادم
حالا بعد از وارد كردن مقدار زيادي اطلاعات از جانب مشتري يه تعدادي اصلاح تو فرم هاي برنامه درخواست شده
من چطور بايد از اطلاعاتي كه مشتري توي جداول داده استفاده كنم ؟! چون با هيچ روشي نتونستم به جداول دسترسي پيدا كنم تا اونها رو تو برنامه اصلاح شده وارد كنم !:عصبانی++:
اميدوارم خيلي سخت ننوشته باشم و ممنون از كمكي كه ميكنيد

alirezabahrami
سه شنبه 10 شهریور 1388, 13:05 عصر
خلاصه مطلب اين كه من پروژه اي دارم كه روش كار كردم و در نهايت اون رو به استفاده از AccessDeveloper 2007 به يك فايل قابل نصب تبديل كردم و به مشتري تحويل دادم
حالا بعد از وارد كردن مقدار زيادي اطلاعات از جانب مشتري يه تعدادي اصلاح تو فرم هاي برنامه درخواست شده
من چطور بايد از اطلاعاتي كه مشتري توي جداول داده استفاده كنم ؟! چون با هيچ روشي نتونستم به جداول دسترسي پيدا كنم تا اونها رو تو برنامه اصلاح شده وارد كنم !:عصبانی++:
با سلام
اگر قبلاً كليد شيفت را غير فعال نكرده ايد با نگه داشتن كليد شيفت ميتوانيد به تمامي اشياء اكسس از جمله جداول دسترسي پيدا كنيد .
موفق باشيد

xvision
سه شنبه 10 شهریور 1388, 20:43 عصر
فكر ميكنم منظورم درست منتقل نشد
ببينيد شايد لازم باشه كلا فرم هاي يك برنامه تغيير كنه و يك چيز ديگه بشه در اين صورت كه نميشه از كاربر خواست تمام اطلاعاتش رو دوباره وارد كنه !!
من ميخوام راه حلي باشه كه بشه از طريق اون با جداول ارتباط گرفت و مثلا از اونها در شكل جديد ( فرم هاي جديد ) استفاده كرد
آيا چنين چيزي ممكنه ؟
ساده تر بگم : من روي سيستم خودم طبيعتا جداول خام رو نگه داشتم حالا چطوري ميتونم اطلاعات رو از برنامه قبلي ( كه بصورت يك فايل روي سيستم كاربر نصب شده و با پسوند .accdr در اومده) استخراج كنم و توي جداول جديد وارد كنم

amirzazadeh
پنج شنبه 12 شهریور 1388, 08:52 صبح
دوست عزيز در صورتيكه امكان import جداول بلوك نشده باشه شما ميتونين جداول فايل نصب به داخل برنامه اصلاحي import كنين .
................................
موفق باشيد

xvision
پنج شنبه 12 شهریور 1388, 13:30 عصر
دوست عزيز اين خاصيت import رو كجا ميشه تنظيم كرد ؟!!
من چيزي در اين باره توي تنظيمات Current Database نديدم ...

xvision
پنج شنبه 12 شهریور 1388, 13:40 عصر
فكر كنم محل تنظيم رو پيدا كردم !
متاسفانه اين امكانات وقتي برنامه بصورت نصبي در مياد ديگه قابل دسترس نيستند !
اگر براي فعال نگه داشتن اونها روشي يا كدي وجود داره لطفا راهنمايي كنيد
متشكرم

xvision
پنج شنبه 12 شهریور 1388, 18:33 عصر
من فكر ميكنم اگر بتونم يه ماكرو براي اين كار تعريف كنم و اون رو بصورت يك باتن توي برنامه قرار بدم كار راه مي افته ولي متاسفانه اطلاعات من در اين باره خيلي كمه ( اولين برنامه من با اكسس هستش و من قبلا با C# و SQLserver فقط كار كردم )
براي اكسپرت من ماكرو رو تنظيم كردم ولي نمي تونم براش تعريف كنم كدوم جداول رو اكسپرت كنه !! در نتيجه فقط يك صفحه سفيد تحويل ميده !!