PDA

View Full Version : این خطا از چیه ؟ String or binary data would be truncated.

hobab-theme
پنج شنبه 12 شهریور 1388, 10:19 صبح
سلام دوستان
من از تو فایل Global تو قسمت Application_Start یه کوئری نوشتم تا موقعی که برنامه قطع میشه ، به محض وصل شدن یه گزارش به ادمین میفرسته
این مشکلی نداشت تا اینکه تو یه چندتا از صفحه هام از آجاکس استفاده کردم
حالا هر وقت برنامه قطع و وصل میشه با اولین لود از Global خطا میگیره و باید حتماً یه بار رفرش بشه
خطای زیر رو میگیره

String or binary data would be truncated.
The statement has been terminated
کسی از دوستان میدونه این مشکلش کجاست؟
در ضمن من یه کوئری هم گذاشتم تو Application_End ولی وقتی برنامه قطع میشه گزارش نمیده
ممنون از دوستان

behnam-s
پنج شنبه 12 شهریور 1388, 16:23 عصر
این خطا به آژاکس ربطی نداره . این ارور وقتی پیش میاد که اطلاعاتی که به بانک می فرستید در فیلد سر ریز کنه یا با فیلد نا همجنس باشه .
احتمالا در حالت خاصی گزارشات طوری شکل می گیرن که در فیلدهای بانک جا نمی شن

hobab-theme
پنج شنبه 12 شهریور 1388, 22:12 عصر
این خطا به آژاکس ربطی نداره . این ارور وقتی پیش میاد که اطلاعاتی که به بانک می فرستید در فیلد سر ریز کنه یا با فیلد نا همجنس باشه .
احتمالا در حالت خاصی گزارشات طوری شکل می گیرن که در فیلدهای بانک جا نمی شن
آره ممنون
مشکلشو پیدا کردم
من برای اینکه ساعت رو به وقت گرینویچ تنظیم کنم ، تابع رو کمی تغییر داده بودم
برش گردوندم درست شد
ولی عجیب اینجاست که چرا این کد کار میکرد ، ولی وقتی تو صفحه هام از اجاکس استفاده کردم این طور شد؟:متفکر::متفکر::متفکر:

jimi67
پنج شنبه 02 مهر 1388, 09:28 صبح
برای اطلاع دوستان دیگه باید بگم که:
منم یکدفعه به همچین مشکلی برخوردم دلیلش این بود که فیلد رشته ای من 50 کاراکتری بود اما من در زمان INSERT کردن بیش از 50 کاراکتر وارد می کردم.

DddError
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389, 14:02 عصر
من وقتي توي بخش ويرايش 3 بار متوالي عمليات ويرايش رو انجام ميدم به اين پيغام بر مي خورم

ميگه كانكشن close نشده اما من توي تموم بلاك هاي finally كانكشنم رو close كردم نمي دونم چي كار كنم!:اشتباه: