PDA

View Full Version : استفاده از Silverlight در یک توتال سیستم تحت وب

Aferir
پنج شنبه 12 شهریور 1388, 13:17 عصر
من قصد دارم یک توتال سیستم تحت وب برای امور مالی و اداری طراحی کنم. دیروز یکی از ویدئوهای mix را درباره استفاده از Silverlight در این گونه از برنامه ها دیدم. علاقه مند شدم که اینترفیس این پروژه را با استفاده از Silverlight طراحی کنم. می خواستم نظر دوستان را راجع به این موضوع بدانم. اگر زحمتی نیست نظر خود را در این مورد بیان کنید.

در ضمن برای اطلاع دوستان : می توانید ویدئو مورد در نظر را در اینجا (http://videos.visitmix.com/MIX09/T40F) مشاهده نمایید.

mnasrin
جمعه 13 آذر 1388, 12:02 عصر
اگر امكان داره براي منم بفرستين
nasrinheydari@yahoo.com

peymannaji
سه شنبه 29 دی 1388, 16:44 عصر
والا برای یک Automation اداری این بلا سر من هم داره میاد و کل پروژه باید به سیلور لایت تبدیل بشه . بنظر من کار سختی هست اما خیلی با ارزش و در نهایت به این سمت خواهیم رفت ...

sunn789
سه شنبه 29 دی 1388, 23:11 عصر
ما هم اگه اجازه بدین هستیم

Aferir
چهارشنبه 30 دی 1388, 11:10 صبح
تقریبا سه ماه پیش این تاپیک را ایجاد کرد. از آن زمان اتفاقات زیاد افتاد و در یک مقطع زمانی از انجام این پروژه توسط سیلورلایت پشیمان شدم(به دلایل مختلف که مهمترین آنها عدم ساپورت فارسی به طور پیش فرض و عدم امکان پرینت )
ولی با نسخه بتای سیلورلایت 4 بیشتر این ضعف ها رفع شد. حال به جرات می توانم بگم سیلورلایت 4 به همراه Ria Server بهترین پلتفرم در پروژه های اتوماسیون تحت وب می باشد.

peymannaji
پنج شنبه 05 فروردین 1389, 17:36 عصر
در مورد Ria Server توضیح میدید . در ضمن ما هم با توجه به R&D که در شرکت کردیم قرار شده از آخرین ورژن که همون 4 هست و الان نسخه RC اون امده بهره بگیریم .
با تشکر .

Aferir
پنج شنبه 05 فروردین 1389, 18:42 عصر
WCF RIA Services (http://www.silverlight.net/getstarted/riaservices/)
Microsoft WCF RIA Services simplifies the traditional n-tier application pattern by bringing together the ASP.NET and Silverlight platforms. The RIA Services provides a pattern to write application logic that runs on the mid-tier and controls access to data for queries, changes and custom operations. It also provides end-to-end support for common tasks such as data validation, authentication and roles by integrating with Silverlight components on the client and ASP.NET on the mid-tier.

sunn789
دوشنبه 16 فروردین 1389, 22:17 عصر
خوب در مورد ria که گفتید فقط بگم با توجه به اینکه هنوز ورژن 4 سیلورلایت به صورت بتا اومده توصیه میکنم از همون ورژن 3 استفاده کنید البته بهترین چیزی که میتونم اینه که از bussiness silverlight استفاده کنید که کلی کارهای شما رو انجام میده و لازمه که شما ادامه بدین

peymannaji
سه شنبه 17 فروردین 1389, 07:06 صبح
خوب در مورد ria که گفتید فقط بگم با توجه به اینکه هنوز ورژن 4 سیلورلایت به صورت بتا اومده توصیه میکنم از همون ورژن 3 استفاده کنید البته بهترین چیزی که میتونم اینه که از bussiness silverlight استفاده کنید که کلی کارهای شما رو انجام میده و لازمه که شما ادامه بدین
نسخه RC 1 ماهه اومده ! و اون چيزي كه مهم هست اينه كه همه چيز fix شده و ممكنه يك سري موارد در اين نسخه اضافه بشه كه معمولا چند مورد بيشتر نيست چون در اين ورژن ها منتظر feedback هستن . در نتيجه من سيلورلايت 4 رو پيشنهاد ميدم . و كار ميكنم .

reza_62
سه شنبه 17 فروردین 1389, 10:43 صبح
آقای peymannaji شما با silverlight 4 کار کردید rtl اش کامله چهار حرف پ چ ژ گ توش مشکلی ندارن؟

taghvajou
سه شنبه 24 فروردین 1389, 10:51 صبح
سلام به همه
شنیدستم کهدیروز سیلورلایت چهار رلیز گشت.
:لبخند:

misoft.ir
شنبه 28 فروردین 1389, 09:45 صبح
دوست عزیز اگر اعتقادی به اسلام و قرآن و دین نداری برای احترام به دیگران هرچیزی رو به سخره نگیر.