PDA

View Full Version : سوال: ضعف در استفاده از گرید ویو

Mojtaba.Kh
پنج شنبه 12 شهریور 1388, 15:33 عصر
سلام
تعدادی از کارکنان را تصور کنید که رئیس اونها میخواد مبلغی دلخواه به اونها بده
حال میخوام رئیس با کلیک روی ذکمه ای امکان ویرایش ستون مبلغ همه کارمندان رو داشته باشه و بعد از ویرایش سطر اول با زدن کلید اینتر وارد سطر دوم بشه و بسرعت اعداد را وارد کنه
حال دوستان بنده نمیدانم چطور باید این کار رو انجام بدم.

درواقع من امکانات گریدویو در برنامه های ویندوزی رو میخوام داشته باشم

آب دستتونه نخورید و جواب منو بدید:لبخندساده:
روزگی دیگه:خجالت:

saeeedft
شنبه 14 شهریور 1388, 12:48 عصر
سلام،اطلاعاتتونو توی text box میبینید ؟

Mojtaba.Kh
یک شنبه 15 شهریور 1388, 12:11 عصر
سلام،اطلاعاتتونو توی text box میبینید ؟

هم متشکرم هم ممنون
textBox کجا بوده؟ یه دیتا گریده که در حالت عادی جهت Edit کردن یه سطر از اون، باید اون سطر رو انتخاب کنم و بعد روی Edit کلیک کنم و بعد فقط همون سطر میره تو Edit Mode و فقط همون سطر رو میتونیم ادیت کنیم و بعد برای سطر بعدی باز باید سطر انتخاب شده و باز دکمه Edit کیلک بشه و همینطور تا انتهای لیست.
اما بنده میخوام یه دکمه Edit داشته باشیم و بعد از کلیک کردن اون کل سطرها بره تو EditMode و بعد از تغییر سطر اول با زدن کلید Enter بریم سطر دوم و اونو تغییر بدیم و تا آخرین سطر ادامه پیدا کنه...
درواقع ما برای ادیت کردن کل سطرها نیاز نباشه برای تک تک سطرها اونها رو انتخاب کنیم و بعد دکمه ادیت رو بزنیم و....

mtaboy
دوشنبه 16 شهریور 1388, 15:13 عصر
شما میتونی از templeat fild استفاده کنید...ودر حالت Item template از تکستباکس استفاده کنی...بعد از روش دیسکانکت عمل کنی...

Himalaya
جمعه 13 آذر 1388, 19:08 عصر
تاپیک قدیمیه...ولی خوب چون تو پست 6 فقط یه اشاره به راه حل شده، یه مثال میزارم اینجا که البته چون حال نداشتم زیاد بهش پروبال ندادم
فقط واسه ایده گرفتنه همین