PDA

View Full Version : سوال: پرکردن فیلد های سایت

golbafan
شنبه 14 شهریور 1388, 10:46 صبح
سلام
من یک سوال اساسی برام پیش اومده.

آیا میشه با دلفی برنامه ای نوشت که فیلدهای ثبت نام یک سایت رو پر کنه؟

میشه در صورت امکان راهنماییم کنید؟

hadisalahi2
شنبه 14 شهریور 1388, 13:42 عصر
میشه سوالتون رو واضح تر بیان کنید و توضیحات کامل تری بدید.

golbafan
شنبه 14 شهریور 1388, 16:04 عصر
سلام وقتی یک سایت رو بار میکنی (مثلا ثبت نام در یاهو) یک سری ادیت داره برای پر کردن و در نهایت تایید کردن عملیات

حالا من میخوام با دلفی برنامه ای بنویسم که این فیلد ها رو اتومات پر کنه و دکمه تایید رو بزنه

majid325
شنبه 14 شهریور 1388, 16:22 عصر
نه با دلفی بلکه با هیچ زبون دیگه ای نمیتونی این کار رو بکنی.

vcldeveloper
شنبه 14 شهریور 1388, 16:58 عصر
بله، میشه. قبلا چند بار درباره چگونگی پر کردن فیلدهای یک فرم HTML توسط برنامه توضیح داده شده. اگر همین عبارت فرم HTML را در تالار دلفی جستجو کنید، تاپیک های مربوطه را پیدا می کنید.

البته اینکه بتونید یک فرم HTML را پر کنید، و مکانیزم Submit آن را فعال کنید؛ به معنی این نیست که می تونید به این راحتی در سایتی مثل یاهو اینطوری ثبت نام کنید. شرکت هایی مثل یاهو مکانیزم های امنیتی مختلفی را اعمال می کنند تا درصد ثبت نام های خودکار توسط نرم افزار به حداقل برسه. برای دور زدن آن مکانیزم های امنیتی باید تحقیقات مختلفی روی آنها و روش های دور زدن آنها انجام بدید.

golbafan
پنج شنبه 09 مهر 1388, 19:19 عصر
با کمک اطلاعات این سایت موفق به نوشتن برنامه زیر شدم و تا حالا(880709) 5 میلیون برام داشته

http://rapidshare.com/files/287391910/Movie.rar

hadisalahi2
چهارشنبه 15 مهر 1388, 12:18 عصر
در قسمت مقالات نیز مقاله ای در رابطه با همین موضوع وجود داره یه سری هم به اونجا بزنید

golbafan
شنبه 25 اردیبهشت 1389, 19:15 عصر
در قسمت مقالات نیز مقاله ای در رابطه با همین موضوع وجود داره یه سری هم به اونجا بزنید

میشه آدرس بدین