PDA

View Full Version : سوال: اندازه دلخواه فرم در 2007

m.kargarsh
شنبه 14 شهریور 1388, 13:03 عصر
با سلام
در اكسس 2007 امكان اينكه فرمي را در اندازه دلخواه تنظيم و ظراحي كرد وجو دندارد يا به عبارت ديگر تمامي فرمها در حالت Maximize باز مي شوند. لطفا مرا راهنمايي فرماييد.خيلي متشكر

bita_ziba77
شنبه 14 شهریور 1388, 13:18 عصر
با سلام
در اكسس 2007 امكان اينكه فرمي را در اندازه دلخواه تنظيم و ظراحي كرد وجو دندارد يا به عبارت ديگر تمامي فرمها در حالت Maximize باز مي شوند. لطفا مرا راهنمايي فرماييد.خيلي متشكر

با سلام
شما براي تغيير در اندازه سايز فرم ها و جداول از بخش property sheet و در گزينه format مي توانيد اندازه و تنظيمات دلخواه را اعمال نماييد.

با تشكر

m.kargarsh
یک شنبه 15 شهریور 1388, 14:48 عصر
سلام
حرف شما درسته
ولي در اكسس 2007 چگونه مي شود يك فرم را در حالت اجرايي در حالت غير Maximize باز كرد.لطفا امتحان كنيد.بسيار متشكرم.

Appolo
چهارشنبه 18 شهریور 1388, 19:15 عصر
سلام
حرف شما درسته
ولي در اكسس 2007 چگونه مي شود يك فرم را در حالت اجرايي در حالت غير Maximize باز كرد.لطفا امتحان كنيد.بسيار متشكرم.

راست میگه بچم، منم این مشکل رو دارم و هر چی فرم دیدم به صورت تب تمام صفحه در اکسس 2007 باز میشه، در حالی که می خوام به صورت یه پنجره کوچیک باز بشه.
دوستان اگه راهی هست لطفا کمک کنید.

bita_ziba77
یک شنبه 22 شهریور 1388, 08:13 صبح
راست میگه بچم، منم این مشکل رو دارم و هر چی فرم دیدم به صورت تب تمام صفحه در اکسس 2007 باز میشه، در حالی که می خوام به صورت یه پنجره کوچیک باز بشه.
دوستان اگه راهی هست لطفا کمک کنید.

با سلام
شما ابتدا فرم را در حاليت design باز كنيد سپس در property sheet بر روي منوي event رفته و در قسمت on open يك ماكرو تعريف كنيد سپي در داخل ماكرو در قسمت action بر روي open form رفته و سپس در پايين صفحه در قسمت windos mode گزينه dialog راانتخاب نماييد.
حالا هرهنگام كه فرم مورد نظر باز شود با توجه به اندازه تعيين شده باز مي گردد.

با تشكر

bita_ziba77
یک شنبه 22 شهریور 1388, 08:20 صبح
راه حل ديگر اين است كه در يك فرم كليدي تعريف كرده و macro builder را انتخاب نماييد سپس در قسمت action گزينه open form را انتخاب نماييد سپس در پايين صفحه در قسمت form name نام فرم مورد نظر راانتخاب نموده و در قسمت windos mode گزينه dialog را انتخاب نماييد.
حالا هر هنگام كه كليد مورد نظر رافشار دهيد فرمي كه تعريف كرده ايد به اندازه دلخواه كه از قبل تعيين شده است باز مي گردد.
با تشكر

Appolo
دوشنبه 30 شهریور 1388, 00:57 صبح
ممنون از پاسخ کاملتون.
من نمی دونم این مایکروسافت نابغه چرا اومده همچنین کاری کرده و دردسر درست کرده!
یک سفارش پروژه دارم، لطفا یک پل ارتباطی معرفی نمایید.(پیام خصوصی نمیتونم بفرستم.)
ممنون

chemvoice
دوشنبه 15 اسفند 1390, 15:54 عصر
سلام خدمت دوستان عزیز
یه راه بسیار ساده هم هست:
فرم را در حالت Design view باز کرده و خود فرم را انتخاب نموده و از قسمت Property sheet زبانه All را انتخاب و مقدار pop up را در حالت yes قرار دهید.
حالا فرم را در حالت view ببینید.(اندازه فرم برابر با طول و عرضی است که خودتان در قسمت Property sheet مشخص کرده اید.)

ARData
سه شنبه 16 اسفند 1390, 08:28 صبح
Private Sub Form_Load()
Me.Form.InsideHeight = "ارتفاع فرم هرچي دلت بخواد"
Me.Form.InsideWidth = "عرض فرم هرچي دلت مي خواد"
End Sub