PDA

View Full Version : قیمت محصولات مایکروسافت و بورلند

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 29 مرداد 1382, 00:03 صبح
دوستان عزیز توجه داشته باشند که اگه بخوایم قیمت واقعی محصولات رو بپردازیم ، چقدر کارمون راحت می شه :wink:

--------------------------------------------------------------------------------
------------------------- Microsoft -------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------
Visual Studio .NET 2003 Professional
Full Packaged Product $1,079 US
Version Upgrade $549 US
Visual Studio .NET 2003 Enterprise Developer
Full Packaged Product $1,799 US
Version Upgrade $1,079 US
Visual Studio .NET 2003 Enterprise Architect
Full Packaged Product $2,499 US
Version Upgrade $1,799 US
Visual FoxPro 8.0
Full Packaged Product
$649 US*
Version Upgrade
$349 US*

-------------------------- Borland --------------------------------------------
MORE INFO Delphi 7 Studio Architect - New User
$3,499.00
MORE INFO Delphi 7 Studio Architect - Upgrade from any earlier Delphi Enterprise or $2,399.00
MORE INFO Delphi 7 Studio Enterprise - New User
$2,999.00
MORE INFO Delphi 7 Studio Enterprise - Upgrade from any earlier Delphi Enterprise or Professional
$1,899.00
MORE INFO Delphi 7 Studio Professional - New User
$999.00
MORE INFO Delphi 7 Studio Professional - Upgrade from any earlier Delphi Professional
$399.00
MORE INFO Delphi 7 Personal
$99.00
MORE INFO Delphi 7 Architect Trial
$9.95
C#Builder
MORE INFO Borland® C#Builder ™ - Enterprise- New User
$1,799.00
MORE INFO Borland® C#Builder™ Enterprise - Crossgrade from Delphi, JBuilder, C++Builder, Kylix
$999.00
MORE INFO Borland® C#Builder ™ - Enterprise Performance Bundle- New User
$2,298.00
MORE INFO Borland® C#Builder™ Enterprise Performance Bundle- Crossgrade from Delphi, JBuilder, C++Builder, Kylix
$1,498.00
MORE INFO Borland® C#Builder™ - Professional- New User
$999.00
MORE INFO Borland® C#Builder™ Professional - Crossgrade from Delphi, JBuilder, C++Builder, Kylix
$499.00
MORE INFO Borland® C#Builder™ - Personal
$69.00

امروز به سایت IranBIN (http://www.iranbin.com) رفتم که یه کتاب الکترونیکی بخرم ! وقتی به قیمت کمش نگاه کردم ، مطمئن شدم که باید بخرمش : پنجاه و چهار هزار تومن 8)

به نظر من یکی از راه حل ها اینه که قیمت دلار رو پایین بیارن ! نظر شما چیه ؟

راستی من جریان " خرید کتاب با دلار 220 تومن " رو نفهمیدم ! جریان چیه ؟

Hidarneh
چهارشنبه 29 مرداد 1382, 18:43 عصر
یا دستمزدها بره بالا که اونم :(

Microsoft
چهارشنبه 29 مرداد 1382, 21:42 عصر
دوست عزیز من شما خودت از این مقایسه چه نتیجه ای گرفتی ؟

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 29 مرداد 1382, 23:33 عصر
اگه با این قیمت ها مجبور بشیم کار کنیم ، یکی این که کارها تخصصی می شه و دیگه کسی نمی تونه با 100 تا برنامه کار کنه .
یکی دیگه این که کارها گروهی میشه ( به نقل از آقای افشین پور )
ولی در مورد کتاب ، واقعا بی انصافیه !

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 29 مرداد 1382, 23:39 عصر
اوه ! نکنه منظورتون مقایسه بورلند و مایکروسافت بود ؟
من که قصد مقایسه نداشتم ولی خداییش مایکروسافت انصافش بیشتره :)
گرچه من با فارسی نویسی توی محصولاتش مشکل پیدا کردم و دارم دلفی رو می خونم . فکر کنم عمدا مشکلاتی رو برای زبون فارسی ایجاد می کنن !

ehsan-ets
پنج شنبه 30 مرداد 1382, 17:08 عصر
فکر کنم عمدا مشکلاتی رو برای زبون فارسی ایجاد می کنن !
نه بابا کمکم دارن با ایران خوب می شن :roll: مخصوصا که قراره تا چند سال دیگه ایران بزرگترین مرکز نرم افزاری جهان بشه :خیلی متعجب:
به نظر من برای رفع این مشکل بهتره که توی تمام جهان از یک نوع پول استفاده بشه :تشویق: مثلا نیان و بگن چون اینجا عکس فلانی .... :evil:

linux
چهارشنبه 19 شهریور 1382, 23:00 عصر
خوب!
اگر از اول می‌رفتیم سراغ محصولات open source بهتر نبود؟
ما راحتی و آسانی برنامه نویسی را همراه با ارزونی یه جا می‌خواهیم!

linux
چهارشنبه 19 شهریور 1382, 23:00 عصر
خوب!
اگر از اول می‌رفتیم سراغ محصولات open source بهتر نبود؟
ما راحتی و آسانی برنامه نویسی را همراه با ارزونی یه جا می‌خواهیم!