PDA

View Full Version : سوال: به پر مشکل ترین هاست برخوردم (Database, Session, Permission, UrlRewriting)

bahman_akbarzadeh
یک شنبه 15 شهریور 1388, 01:34 صبح
سلام
دیگه اعصابم داره از این هاست مزخرف RFM (رایانه فرا موج) به هم میخوره.
من یه اکونت ریسلر ازشون گرفتم.
لطفا اگر در مورد مشکلات زیر، راه حلی به ذهنتون خطور کرد - هر چند کوچیک - ممنون میشم راهنمایی کنید.

به دیتابیس نمیشه ریموت کانکشن کرد (ممکنه روی یه پورت تعریف شده باشه، ولی خودشون هم نمی دونن)(در ضمن روی هاست های دیگه تونستم ریموت کنم، پس مشکل از من نیست)
Session هایی که تعریف میشن در عرض 5 دقیقه پاک میشن و نه به تنظیمات خود هاست که پیش فرضش 20 دقیقه هست سازگارن، نه به تنظیماتی که داخل web.config انجام میدیم.
Permission هایی که برای پوشه هام تعریف میکنم تا توش بشه فایل آپلود کرد، بعد از مدتی به حالت قبلش برمیگرده و مشتری ناراضی میشه.
روی آخرین سایتم UrlRewriting کار کردم، ولی روی هاست جواب نمیده. 10 مدل DLL و کد روش امتحان کردم ولی افاقه نکرد.
سرعتش هم پایینه و صفحات کم حجم رو خیلی دیر لود میکنه.

فقط خواهشن نگید هاست رو عوض کن، چون تمام سایت هام روشه و چاره دیگه ای ندارم.
:عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++:: صبانی++::عصبانی++::عصبانی++::ع بانی++::عصبانی++::عصبانی++::عص انی++::عصبانی++:

milade
یک شنبه 15 شهریور 1388, 06:26 صبح
Session هایی که تعریف میشن در عرض 5 دقیقه پاک میشن و نه به تنظیمات خود هاست که پیش فرضش 20 دقیقه هست سازگارن، نه به تنظیماتی که داخل web.config انجام میدیم.
رم که پر بشه خودش رست میکنه ...

روی آخرین سایتم UrlRewriting کار کردم، ولی روی هاست جواب نمیده. 10 مدل DLL و کد روش امتحان کردم ولی افاقه نکرد.
ربطی به هاست نداره . این یه کتابخونه هاست که باید ادد کنید ...

توی پرانتز : این جوری سرویس دهنده ها که خودشون هم تازه کارن به درد خودشون هم نمیخوردند چه برسه ...

explod_javad
یک شنبه 15 شهریور 1388, 08:10 صبح
سلام
لطفا اگر در مورد مشکلات زیر، راه حلی به ذهنتون خطور کرد - هر چند کوچیک - ممنون میشم راهنمایی کنید.

به دیتابیس نمیشه ریموت کانکشن کرد (ممکنه روی یه پورت تعریف شده باشه، ولی خودشون هم نمی دونن)(در ضمن روی هاست های دیگه تونستم ریموت کنم، پس مشکل از من نیست)
Permission هایی که برای پوشه هام تعریف میکنم تا توش بشه فایل آپلود کرد، بعد از مدتی به حالت قبلش برمیگرده و مشتری ناراضی میشه.

:عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++:: صبانی++::عصبانی++::عصبانی++::ع بانی++::عصبانی++::عصبانی++::عص انی++::عصبانی++:
با سلام .
دوست سلام. من هم از همين هاست استفاده مي كنم.ولي مشكل شما رو ندارم.پنل من پلسك هست.
در مورد ريموت وصل شدن به اس كيو ال ، حق با شما ، اين اجازه به شما داده نميشه(بخاطر بالا بردن امنيت)
ولي ميتوني از طريق مرورگر خودت به بانك اطلاعاتي اس كيو ال وصل بشي و هر ويرايش كه خواستي انجام بدي.
http://mssql.DomainName.com/
براي آپلود فايل ديتا بيش هم ، موقع ساخت دامنه ، فايل بك آپ ديتا بيس رو هم بهش بده كه هم زمان ف هم دامنه ساخته بشه و هم ديتابيس.
در مورد ديگر مشكلات شما :
مالك اين اين هاستينگ ، آقاي رمداني ، مكانش هم در تورتنو كانادا است.
من هم از RFM اكانت ریسلري گرفتم. توي حذفبانك اطلاعاتي و ايجاد مجدد اون دچار مشكل شدم.بخاطر اينكه هيچ سايتي رو توي اون پنل نداشتم (اطلاعات مهم روش نبود) باهاشون تماس گرفتم و در خواست حذف و ساخت مجدد پنل رو ازشون كردم.
اينجوري مشكل من هم حل شد.

bahman_akbarzadeh
یک شنبه 15 شهریور 1388, 14:57 عصر
رم که پر بشه خودش رست میکنه ...

برای چی باید به این سرعت، رم پر بشه؟!! چارش چیه؟

ربطی به هاست نداره . این یه کتابخونه هاست که باید ادد کنید ...

میشه بگید چطور میشه به هاست ادش کرد و از کدوم کتابخونه استفاده کنم بهتره؟
ممنون

bahman_akbarzadeh
یک شنبه 15 شهریور 1388, 15:07 عصر
با سلام .
دوست سلام. من هم از همين هاست استفاده مي كنم.ولي مشكل شما رو ندارم.پنل من پلسك هست.
در مورد ريموت وصل شدن به اس كيو ال ، حق با شما ، اين اجازه به شما داده نميشه(بخاطر بالا بردن امنيت)
ولي ميتوني از طريق مرورگر خودت به بانك اطلاعاتي اس كيو ال وصل بشي و هر ويرايش كه خواستي انجام بدي.
http://mssql.DomainName.com/
براي آپلود فايل ديتا بيش هم ، موقع ساخت دامنه ، فايل بك آپ ديتا بيس رو هم بهش بده كه هم زمان ف هم دامنه ساخته بشه و هم ديتابيس.
در مورد ديگر مشكلات شما :
مالك اين اين هاستينگ ، آقاي رمداني ، مكانش هم در تورتنو كانادا است.
من هم از RFM اكانت ریسلري گرفتم. توي حذفبانك اطلاعاتي و ايجاد مجدد اون دچار مشكل شدم.بخاطر اينكه هيچ سايتي رو توي اون پنل نداشتم (اطلاعات مهم روش نبود) باهاشون تماس گرفتم و در خواست حذف و ساخت مجدد پنل رو ازشون كردم.
اينجوري مشكل من هم حل شد.

کنترل پنل منم پلسکه. اون ابزاری هم که برای کار با دیتابیس روش نصبه، بیشتر وقتا باز نمیشه و امکاناتش خیلی پایینه و سرعتش افتضاحه.
امنیت دیتابیس هم مهمه، ولی مهترین ابزار SQL Server همین ریموت شدن هستش. من هاست ایران سرور رو هم امتحان کردم و همین طوری بود، اما روی پورت 2005 میشد روش ریموت کرد (siteName.com:2005). اما مثل اینکه این هاست نمیدونه رو کدوم پورت تنظیم شده.من برای ساخت دیتابیسم، میام ازش بکاپ میگیرم و تو اکونت ریسلر ، رستورش میکنم. ولی یه یوزر به اسم SYS توش میسازه که نمیشه پاکش کرد و دیتابیس رو دستمون باد میکنه.

در مورد Session شما مشکلی ندارید؟

milade
یک شنبه 15 شهریور 1388, 16:30 عصر
برای چی باید به این سرعت، رم پر بشه؟!! چارش چیه؟
دوست عزیز توی یه سرور بیش از 1000 تا سایت نگه داری میشه .
شما تنها که نیستید ...
تازه اینکه یکی یه استفاده غیر اصولی کنه برا شما هم دردسر میشه .
در ضمن IIS تمام رم رو که به شما نمیده . !

میشه بگید چطور میشه به هاست ادش کرد و از کدوم کتابخونه استفاده کنم بهتره؟
به سایتش برو اونجا یه کتابخونه DLL + اموزش هستش .
اون رو مطالعه کن ...

bahman_akbarzadeh
یک شنبه 15 شهریور 1388, 18:20 عصر
دوست عزیز توی یه سرور بیش از 1000 تا سایت نگه داری میشه .
شما تنها که نیستید ...
تازه اینکه یکی یه استفاده غیر اصولی کنه برا شما هم دردسر میشه .
در ضمن IIS تمام رم رو که به شما نمیده . !

به سایتش برو اونجا یه کتابخونه DLL + اموزش هستش .
اون رو مطالعه کن ...

من رو هاست های دیگه امتحان کردم و Session ها مشکلی نداشتن.
فقط روی همین هاست اینقدر زود از بین میرن.
بعید میدونم رم پر کنه. چون همیشه همین طوره و تا حالا نشده درست کار کنه.

میشه سایتی که منطورتون هست رو لینک کنید؟
ممنون

explod_javad
دوشنبه 16 شهریور 1388, 21:57 عصر
ولی یه یوزر به اسم SYS توش میسازه که نمیشه پاکش کرد و دیتابیس رو دستمون باد میکنه.

دقيقا همن مشكلي كه من داشتم.من با همون روش كه بهت گفتم، حلش كردم.
يا حد اقل خودت تلفني باهاشون تماس تماس بگير و مشكل خودت رو مطرح كن.برات درست مي كنن.
البته اونجاافراد فارسي زبان هم هستند.
Toll Free: 1-888-439-7782
Tel: (647) 430-7754

Saber_Fatholahi
دوشنبه 16 شهریور 1388, 22:19 عصر
این هاستینگ واقعا مزخرفه اصلا اطلاعات اصولی ندارن مدیریت سایت یکی از دانشگاه های آمل با من بود که هاستینگش با این شرکت بود
من عوضش کردم از اعصاب خردی نجات پیدا کردم

یاسر مددیان
شنبه 21 شهریور 1388, 10:28 صبح
من هم تصدیق می کنم. من هم با این هاستینگ کار کردم اصلاً هم راضی نبودم.

kiosksoft
شنبه 21 شهریور 1388, 12:03 عصر
سلام

مزخرف ترین هاست هستش . من هم استفاده کردم , بی خیالش شدم هاست رو عوض کردم.

explod_javad
دوشنبه 23 شهریور 1388, 16:32 عصر
چون اینا توی ایران اصلا مسئول فنی ندارن بخاطر همین و بعضی مسائل دیگه من هم حرف دوستم ASP.NET.csharp.ir رو تایید میکنم

مزخرف ترین هاست هستش .