PDA

View Full Version : سوال: با 10000 تا داده چیکار کنم ؟؟؟؟؟

vbkhafan
یک شنبه 15 شهریور 1388, 22:51 عصر
من 10000 تا ردیف داده دارم شامل متن و عکس میخوام یه جا ذخیره کنم
اساتید کمک کنند از چی استفاده کنم
میخوام امکان گرفتن فایل backup , restor کردنم یاشه در ضمن برنامه موقع نصب برای کاربر زیاد دردسر نداشته باشه
برنامه شبیه یه دفتر تلفن با عکس و چندین فیلد متنی
خیلی مهمه که سرعت جستجو اطلاعات بالا شه و سریع عکسارو نمایش بده
لطفا کامل توضیح بدین خیلی تو سایت گشتم چیزه کاملی پیدا نکردم

toopak
یک شنبه 15 شهریور 1388, 23:43 عصر
بهترین روش بانک اطلاعاتی sql server
برای سرعت بخشیدنش هم میتونید تدابیر دیگه ای اتخاذ کنید ولی برای ذخیره فکر نکنم گزینه بهتری پیدا کنید

ALI TT
دوشنبه 16 شهریور 1388, 01:24 صبح
شما می تونید اطلاعات رو توی یه بانک اطلاعاتی مثل Access و SQL ذخیره کرده و نام عکسها رو هم به اون اطلاعات اضافه کنین . یا مثلا اگه فیلد پرایمری دارید (غیر تکراری ؛ مثلا مثل شماره ملی) می تونید عکسهای مربوط به اونو با این فیلد نام گذاری کنین و هنگام فراخوانی .. مثلا بگید شماره شناسنامه 111 رو بیار . اونم میره توی پوشه ای که شما بش گفتین عکسی که نامش 111 است رو میاره و توی مثلا PictureBox نمایش میده .

viper2009
دوشنبه 16 شهریور 1388, 01:37 صبح
دوستان
در همین رابطه کسی با اوراکل کار کرده چون خیلی تعریفشو می کنند.

parsehvb
دوشنبه 16 شهریور 1388, 06:47 صبح
این برنامه رو ببین نمونه کامل و خوبی برای شما هست

ModirSandough.Part1 (http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=36476&d=1252236653)
ModirSandough.Part (http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=36477&d=1252236653)2

vbkhafan
چهارشنبه 18 شهریور 1388, 00:56 صبح
بهترین روش بانک اطلاعاتی sql server
برای سرعت بخشیدنش هم میتونید تدابیر دیگه ای اتخاذ کنید ولی برای ذخیره فکر نکنم گزینه بهتری پیدا کنید
Toopak جان یه سوال اساسی دارم منظور از sql server دقیقا چیه؟ :خجالت:
همون local database یا server database هستش که از add item به پروژه اضافه میکنیم ؟؟
اگه میشه یه توضیح کلی بدین و اینکه تو sql server اطلاعات من دقیقا کجای هارد ذخیره میشه؟

parsehvb
چهارشنبه 18 شهریور 1388, 12:58 عصر
دوست عزیز سلام
منظور از sql server برنامه مدیریت پایگاه داده است که کارش ذخیره اطلاعات و ویرایش و انجام عملیاتهای مختلف روی اون هستش
ضمناً خودش یه برنامه کاملاً مستقل است وبرای استفاده از اطلاعات داخل اون و یا ذخیره اطلاعات داخل اون می تونی با اضافه کردن کامپوننتهائی به این منظور برسی و نمیتونی خودش رو به پروژه خودت اضافه کنی
البته این سوالی که کردی شاید برای خیلی ها خنده دار به نظر برسه ولی باید بگم که ((ندونستن عیب نیست نپرسیدن عیب هستش ))

vbkhafan
چهارشنبه 18 شهریور 1388, 22:03 عصر
منونم دوست من
یعنی اگر من از همون local database استفاده کنم برای کارم مناسبه؟:متفکر::متفکر:
میشه یکی از اساتید یه راهنمایی کامل به من بکنه از ابتدا و سطح پایین در ضمن من برای استفاده از sql server نیاز به چه ابزاری دارم ؟