PDA

View Full Version : سوال: تغییر ایتم های منو

shina jun
دوشنبه 16 شهریور 1388, 20:59 عصر
سلام دوستان من با یک مشکل برخورد کردم که جلوی همه کارام رو گرفته به کمکتون احتیاج دارم
دارم رو یه برنامه کار میکنم که از یک menustrip استفاده کردم وکلی از فرم ها و کدهاش رو هم نوشتم و الان نیاز پیدا کردم که ایتم های منو رو تغییر,حذف و اضافه کنم اما منو در اجرا تغییر نمیکنه
البته بگم که rebild,clean,publish رو هم امتحان کردم و جواب و error نمیده
کسی میتونه به من کمک کنه:متفکر:
"من صبح هم این تاپیک را گذاشتم اما قبل از اینکه جواب احتمالی دوستان ببینم تاپیک بهدلیل عنوانش حذف کردن که میدونم تقصیر خودم بود":اشتباه:

به هم فکری فوریتون نیاز دارم ممنون

Mani_rf
سه شنبه 17 شهریور 1388, 14:36 عصر
سلام دوست عزیز. منظ.ر شما را درست متوجه نشدم. می خواهید در زمان اجرا آیتمی را به منو اضافه و حذف کنید و یا در زمان Design اضافه می کنید اما در زمان اجرا تغییرات اعمال نمی شود؟

mlf_mlv
سه شنبه 17 شهریور 1388, 15:55 عصر
سلام دوست عزیز. منظ.ر شما را درست متوجه نشدم. می خواهید در زمان اجرا آیتمی را به منو اضافه و حذف کنید و یا در زمان Design اضافه می کنید اما در زمان اجرا تغییرات اعمال نمی شود؟
در زمان اجرا لازم نیست اضافه بشه فقط visible رو از false به true تغییر میده

shina jun
چهارشنبه 18 شهریور 1388, 12:40 عصر
نه دوستان منظور من این بود که disign تغییر میدم ولی این تغییرات در زمان اجرا اعمال نمیشه

Mani_rf
یک شنبه 22 شهریور 1388, 12:33 عصر
دوست عزیز. برنامه شما خطا دارد و کامپایل نمی شود و به همین دلیل هیچ کدام از تغییرات اعمال شده را در زمان اجرا نمی بینید. خطا را پیدا و رفع کنید تا مشکلتان حل شودو