PDA

View Full Version : نیاز به کمک در مورد آموزش کامل exe کردن برنامه در #C

arefba
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 00:16 صبح
نیاز به کمک در مورد آموزش کامل exe کردن برنامه در #C
تو رو خدا نگین که این جور تاپیکی هست من گشتم نبود به جای دادن آدرس تاپیک های حذف شده مثل یه مرد یه آموزش کامل از exe کردن و نهایی کردن یه برنامه در سی شارپ بگین
از همه بچه های گل این فروم پیشا پیش کمال تشکر رو دارم

mortezamhd
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 02:42 صبح
سلام دوست عزیز شما در Solution Explorer روی پروژه راست کلیک کن و بیلد رو بزنی تمامهههه
bin\debug
موفق باشی

arefba
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 05:23 صبح
دوست عزیز
ممنون از کمکتون این رو می دونستم
ولی سوال من اینه که اینی که الان exe شده رو به یکی دیگه بدم به تنهایی کار می کنه
و یا باید در قالب یه فایل نصب بقیش رو هم اضافه کنم ؟؟؟؟

meysam_pro
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 06:20 صبح
فقط نیاز به نصب کردن .Net Framework داره!

mahdi_7610
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 08:38 صبح
دوست عزیز بستگی به برنامه شما داره .

اگه شما توی برنامه خودتون از کامپیونت و غیره استفاده کردین که برنامه شما برای اجرا شدن به اونها نیاز داره باید همراه پروژه شما باشه .
در این صورت یک فایل exe به تنهایی کافی نخواهد بود و باید تمام فایلهایی که پروژه شما برای اجرا شدن به اونها نیاز داره و در پروژه شما به کار برده شدن به سیستم مقصد همراه پروژه کپی یا نصب بشه .

در ضمن نیاز به نصب نت فریم ورک نیز در سیستم مقصد می باشد .

شما میتونید با یک برنامه ستاپ ساز همه اینها را توی اون قرار بدید تا به همراه برنامه شما به سیستم هدف کپی بشن .

Mohsen229266
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 10:37 صبح
سلام دوست عزیز پیشنهاد میکنم به قسمت Deployment و Setup (http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=145)یه سری بزنید با یه سرچ کوچولو جواب سوالتون کامل دریافت می کنید

atryad
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 16:51 عصر
نیاز به کمک در مورد آموزش کامل exe کردن برنامه در C#‎‎‎
تو رو خدا نگین که این جور تاپیکی هست من گشتم نبود به جای دادن آدرس تاپیک های حذف شده مثل یه مرد یه آموزش کامل از exe کردن و نهایی کردن یه برنامه در سی شارپ بگین
از همه بچه های گل این فروم پیشا پیش کمال تشکر رو دارم
سلام دوست عزیز
ببین هر جا که مشکل داشتی بگو تا بیشتر توضیح بدم
1.اولا باید پروژت بدون error باشه
2.مسیر زیر رو دنبال کن
file->add ->new project
3.از قسمت project type روی other project type کلیک کرده و از زیر منوی مربوطsetup project رو انتخاب کن و یک نام برای پروژه انتخاب کن
4.حال در سمت راست روی نام پروژه setup کلیک راست کن و Add project output رو انتخاب کن
5.در پنجره ظاهرشده روی ok کلیک کن
6.در سمت راست روی نام Shortcut to Primary output from WindowsFormsApplication1 (Active) دابل کلیک کن تا در قسمت وسط پنجره ظاهر شود
7.بر روی نام اون در وسط پنجره کلیک راست کن و گزینه Create Shortcut.....v رو انتخاب کن
8.شورت کت درست شده رو به نام دلخواهی تغییر نام بده و اونو به قسمت User desktop درگ کن
9حال یک ایکون برای اون انتخاب کن این ایکون همون ایکون برنامه میباشد که تا حالا یکی از اون توی دسکتاپ میباشد اگه میخوای ایکون برنامه بعد از نصب بهall program بره یه شورت کات دیگه بساز و اونو به user program menu درگ کن میتونی پوشه هم بسازی و اونو بزاری توی پوشه
10.حال روی نام پروژه setup کلیک راست کن و propertice رو انتخاب کن در پنجره ظاهر شده رو یدکمه prere.... ; کلیک کن در پنجره ظاهر شده برنامه هایی رو که میخوای هنگام نصب روی سیستم طرف نصب بشه رو تیک بزن و از سه تا گزینه پایین گزینه دومی رو تیک بزن تا برنامه های مورد نیاز برای نصب توی یه پوشه همراه پروژه کپی شود
11و تمام پنجره ها رو تایید کن
12.حال روی نام پروژه setup کلیک راست کن "نام پروژه setup نه نام برنامه " و گزینه Build رو بزن بعد از Succes شدن دوباره روی نام پروژه setup کلیک راست کن و گزینه instal رو نصب کن یا میتونی پروژه رو ببندی و بری توی پوشه پروژه یه پوشه جدید که به نام پوشه setup هست رو باز کنی و اونا ایکون مربوطه رو بزنی و نصب بشه
توجه بعد از هر بار تغییر توی برنامه باید اونو Buld کنی و د.وباره نصب کنی
به طور اتوماتیک نصب قبلی حذف میشه و جدید نصب می شه
توی قسمت 10 اگه توی اون لیست فکر کنم netfromwork3.5 Sp1 رو انتخاب کنی Error میده به جاش netfromwork3.5 رو انتخاب کن
با تشکر

mortezamhd
جمعه 20 شهریور 1388, 01:22 صبح
فکر کنم به جوابت رسیدی ولی اگر بیشتر میخوای با طریقه ساخت ستاپ با خود vs آشنا شی به لینک زیر یک سری بزن . به نظر من خوبه (دست دوست خوبم (Kablayi) درد نکنه)
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=124483

zarara
دوشنبه 25 مرداد 1389, 14:18 عصر
[quote=atryad;802029]سلام دوست عزیز
ببین هر جا که مشکل داشتی بگو تا بیشتر توضیح بدم
1.اولا باید پروژت بدون error باشه
2.مسیر زیر رو دنبال کن
file->add ->new project
3.از قسمت project type روی other project type کلیک کرده و از زیر منوی مربوطsetup project رو انتخاب کن و یک نام برای پروژه انتخاب کن
4.حال در سمت راست روی نام پروژه setup کلیک راست کن و Add project output رو انتخاب کن
5.در پنجره ظاهرشده روی ok کلیک کن
6.در سمت راست روی نام Shortcut to Primary output from WindowsFormsApplication1 ...

سلام من یه مشکل دارم .من یه برنامه با سی شارپ و اکسس نوشتم.وقتی ستاپ رو ایجاد میکنم در قسمت انتخاب نرم افزارهای مورد نیاز، اکسس نیست و خودم فایل رو در پوشه ی ستاپ کپی میکنم.میخواستم ببینم مشکلی ایحاد نمیکنه؟ و اینکه چرا وقتی برنامه را ایجاد میکنم از کنترل هام اشکال میگیره و مثلا میگه child is not a child control of this parent

8815481079
شنبه 30 مرداد 1389, 21:34 عصر
سلام دوست عزیز طاغات و عبادات قبول باشه.شما می توانیدبا اضافه کردن setup project یک فایل .exe برای پروژه خود ایجاد کنید.ابتدا یک پروژه setup project ایجادکنید بعد روی پروژتون راست کلیک کنید از منوی باز شده به قسمت properties بروید.ازآنجا روی گزینه prerequisites راانتخاب کنید.از پنجره باز شده روی checkbox دوم راانتخاب کرده و برنامه هایی را که احساس می کنید باید به پروژتون اضافه بشن از قسمت بالا اضافه کنید.بعدروی پروژه راست کلیک کنید و build را بزنید.موفق باشید .:لبخند: