PDA

View Full Version : سوال در مورد تکس باکس

javid_debugger
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 09:37 صبح
سلام من می خواستم یه برنامه ای بنویسم که یه تکس باکس داشته باشه و هر بار که برنامه رو اجرا کردیم داخل تکس باکس یه نام رو بنویسه . مثلا بار اول که برنامه رو اجرا کردیم بنویسه J1 . بار دوم J2.بار سوم J3 و همین طور تا J100
ممنون میشم جوابمو سریع تر بدید.

vahid_visualbasic
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 11:33 صبح
یه برنامه کوچولو براتون نوشتم روال کلی کار بیاد دستتون.

.:KeihanCPU:.
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 11:47 صبح
از توابع Savesetting و Getsetiing استفاده کن
آموزشش تو سایت هست جستجو کنی پیدا میکنی!

javid_debugger
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 21:37 عصر
دوست عزیز اقای vahid_visualbasic این سورسی که شما دادین اصلا ربطی به سوال من نداشت. من جواب سوالمو پیدا کردم سورس برنامه رو هم در ضمیمه قرار دادم.
حالا یه سوال دیگه اونم اینکه چه جوری میشه بعد از تولید کد درون تکس باکس یه کلمه ثابت بعد از اون قرار داد.مثلا در تکس باکس به صورت رندوم jaki4875k قرار میگیره من میخوام به اخر این کد مثلا jpg. قرار بدم یعنی jaki4875k.jpg به عبارتی بعد از هر بار تولید کد یه jpg. در اخر اون کد در تکس باکس قرار بگیره.

ممنون میشم اگه دوستان کمک کنند.

vahid_visualbasic
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 22:17 عصر
مثلا بار اول که برنامه رو اجرا کردیم بنویسه J1 . بار دوم J2.بار سوم J3 و همین طور تا J100
ممنون میشم جوابمو سریع تر بدید
هر کس دیگه هم جای من بود این برداشت رو میکرد.شما چیزی که بالا نوشتی بیشتر به سورس من شبیح بود .باید میگفتی ترکیبی از حروف و ارقام به صورت رندوم.
موفق باشید

vahid_visualbasic
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 22:33 عصر
حالا یه سوال دیگه اونم اینکه چه جوری میشه بعد از تولید کد درون تکس باکس یه کلمه ثابت بعد از اون قرار داد.مثلا در تکس باکس به صورت رندوم jaki4875k قرار میگیره من میخوام به اخر این کد مثلا jpg. قرار بدم یعنی jaki4875k.jpg به عبارتی بعد از هر بار تولید کد یه jpg. در اخر اون کد در تکس باکس قرار بگیره.

سورستون رو ادیت کردم ضمیمه قرار دادم بعد از هر کد تولیدی یک .jpg قرار میده در تکست باکس. اگر سورس رو نگاه کنید متوجه میشید کجاها تغیر کرده اگه متوجه نشدین براتون توضیح بدم

Cancer
جمعه 20 شهریور 1388, 02:31 صبح
می تونی با & یا + رشته ی jpg. رو به آخر متن داخل TextBox بچسبونی