PDA

View Full Version : تفاوت سوالات ارشد آزاد با دولتی

Yama12
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 15:46 عصر
سلام
من 1 ماه قبل از کنکور دولتی شروع کردم به خوندن کردم و طبیعی هست که اصلا مجاز هم نشدم (البته من ترم 7 بودم) هدفم هم آزاد بود
اما چیزی که فکر میکنم باعث شد قبول نشم تفاوت زیادی بود که سوالات آزاد با دولتی داشت
من نزدیک 6 ماه خوندم و کتاب ها رو بجز ریاضیات رو 3 بار خوندم اما بازم گند زدم
سوالات آزاد بسیار کلی و گنگ بود مثلا در سیستم عامل اصلا خبری از مسئله نبود فقط مفاهیم به نظر من گنگ بود ( اگر سوالات دولتی رو ملاک استاندارد بودن در نظر بگیریم ،سوالات آزاد استاندارد نبود)
مشکل من اینه که من به ازاد هم راضی ام اما امسال دیگه نمی دونم چطور بخونم که از پس آزاد بر بیام. البته میدونم به خاطر ریاضات قبول نشدم
اگر کسی راهنمایی داره ممنون میشم
اینم درصد هامه:
زبان تخصصي انگليسي 42.2
رياضيات 5
ساختمان داده ها، نظريه زبان ها و... 32
روس تخصصي نرم افزار 38.3

کسی آزاد قبول شده برام درصد هاشو بزاره
من نرم افزار اراک زدم

mehdi_turbo
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 17:01 عصر
به نظر من سوالات ازاد يا خيلي اسون هستند يا خيلي سخت و مبهم
يا درصد ات همه بالاست يا خيلي پايين
حد متوسطي نداره !
چون تا حالا امتحان ندادم درصدي ندارم كه بذارم
نسبت به تست هاي سال هاي قبل اين حرف را زدم !

keivan mousavi
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 22:44 عصر
ما یک استاد داشتیم که میگفت سوالهای آزاد به ترتیب ساده متوسط دشوار روبه بالا هستش ماله سراسری ساده متوسط رو به بالا و دشوار رو به بالا هستش

دوست عزیزه من ناامید نشو که امسال کنکور از 100 در صد 110 در صد قبولی داره
به امید اون روزی که تایپیک قبول شدنتو تو همین صفحه ببینیم

Yama12
جمعه 20 شهریور 1388, 18:29 عصر
ممنون از توجهتون
به نظر من چون سوالات آزاد هیچ روند خاصی رو دنبال نمی کنه قابل پیش بینی نیست
.
.
.
من منتظرم که افرادی که قبول شدن درصد هاشون رو برام بگن

.................................................. ............
در ضمن من درس محاسبات عددی رو پاس نکردم حالا چه کتابی رو بخونم که بتونم از پسش بر بیام

fatrix
شنبه 21 شهریور 1388, 11:04 صبح
سلام.من هوش دانشگاه آزاد قزوین قبول شدم.درصد هام هم اینه
زبان 66%
ریاضیات 16%
مشترک 43%(اینو دقیق نمی دونم فکر کنم کمتر زدم)
اختصاصی هوش 40%
برای کنکور آزاد باید سوال های سالهای گذشته خود دانشگاه آزاد رو دوره کنی (کاری که من کردم) همه سوالاش تکراریه یا موضوعات تکراری داره .من کتابهای مقسمی رو پیشنهاد می کنم (ساختمان -طراحی الگوریتم-سیستم عامل-منطقی)برای محاسبات جزوه کلاسی خود پارسه خیلی خوبه و یا کتاب آقای بابلیان

Yama12
شنبه 21 شهریور 1388, 18:41 عصر
سلام.من هوش دانشگاه آزاد قزوین قبول شدم.درصد هام هم اینه
زبان 66%
ریاضیات 16%
مشترک 43%(اینو دقیق نمی دونم فکر کنم کمتر زدم)
اختصاصی هوش 40%
برای کنکور آزاد باید سوال های سالهای گذشته خود دانشگاه آزاد رو دوره کنی (کاری که من کردم) همه سوالاش تکراریه یا موضوعات تکراری داره .من کتابهای مقسمی رو پیشنهاد می کنم (ساختمان -طراحی الگوریتم-سیستم عامل-منطقی)برای محاسبات جزوه کلاسی خود پارسه خیلی خوبه و یا کتاب آقای بابلیان

مرسی از راهنماییت و مبارکت باشه
اول اینکه کتابی که گفتی ماله کدوم انتشارات هست
دوم اینکه ظرفیت دانشگاه قزوین چند نفر بود

fatrix
یک شنبه 22 شهریور 1388, 11:26 صبح
مرسی .انشاا... شما دولتی قبول بشی.
اسم انتشاراتش گسترش علوم پایه هست.من فقط محاسبات -ساختمان داده-سیستم عامل-معماری-منطقی-طراحی الگوریتمو خوندم. ولی از این انتشارات فقط همونهایی که بالا گفتم رو خوندم قزوین امسال 20 نفر هوش مصنوعی پذیرش داشت فکر کنم برای تکمیل ظرفیت هم یه 10 نفری رو بگیره.بازم اینو تاکید می کنم که برای قبولی تو دانشگاه آزاد فقط کافیه تستهای سالهای قبل رو دوره کنی خود این انتشارات هم کتاب آزمونهای دانشگاه آزاد از سال 80 رو داره(تذکر:من به هیچ وجه قصد تبلیغ کتابهای خاصی رو ندارم و اینو هم بگم که این کتابها برای کنکور سراسری اصلا مناسب نیستند و اکثرا غلط های املایی و گاها علمی هم دارند ولی برای کنکور آزاد به نظر من مناسبن)