PDA

View Full Version : سوال: حد يادگيري #C براي بكارگيري ASP.Net

seyed1385
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 23:38 عصر
سلام
من مي خواهم يك زبان برنامه نويسي فقط براي ايجاد سايت اينترنتي (ديناميك و كارآمد) رو ياد بگيرم. يه آشنايي كمي با PHP و ASP.NET دارم. من اول با ASP.NET كار مي كردم اما به خاطر اينكه #C وقت زيادي از من مي گرفت و به من گفته بودند بايد #C رو بلد باشي تا بتوني از ASP.NET استفاده كني به سمت PHP كه مي گفتند وقت كمتري براي يادگيري مي گيره رفتم. اما اسير ريزه كاري هاي ايجاد جدول و پيجينگ و اديتور و تم و ... شدم و عملاً كار خيلي خوب پيش نمي رفت. شما اساتيد بفرمايين اولا:‌ براي امثال من كه رشته شون چيز ديگريه و مي خوان فقط راه وب رو در پيش بگيرن و نمي خوان روي دسكتاپ كار كنن ، چقدر بايد #C رو ياد بگيرن و براي استفاده‌ي ‌بهتر از ASP.NET دنبال كدوم مطالب #C بايد برن ، تا زودتر به نتيجه برسن.
متشكرم

مهدی کرامتی
جمعه 20 شهریور 1388, 00:39 صبح
اینجا رو ببین: دوره کامل آموزشی برنامه نویسی Web با استفاده از ASP‎‎.Net و C# (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=142837)

بر اساس سرفصلی که در انتای اون تاپیک ارائه شده، شما میبایست مطالب فصل 1 تا انتهای فصل 3 رو کامل بلد باشید تا بتوانید استفاده خوبی از ASP.NET داشته باشید.

seyed1385
جمعه 20 شهریور 1388, 17:27 عصر
منظورم اينه كه اگر كسي بخواد php ياد بگيره همون زبان كافيه و احتياج به زبان ديگري نداره ولي بديش اينه كه همش كده.
اما اگر كسي بخواهد ASP.net كار كنه حتماً بايد زبان ديگه اي مثل #C رو بلد باشه. حالا بلد بودن #C يك ASP.net كار كه مي خواد فقط در زمينه وب سايت فعاليت داشته باشه بايد مختصر باشه يا اينكه نه بايد براي اينكه وب كار حرفه اي باشه #C رو خوب بلد باشه؟
با تشكر

SabaSabouhi
یک شنبه 22 شهریور 1388, 12:37 عصر
حالا بلد بودن C#‎ يك ASP‎.Net كار كه مي خواد فقط در زمينه وب سايت فعاليت داشته باشه بايد مختصر باشه يا اينكه نه بايد براي اينكه وب كار حرفه اي باشه C#‎ رو خوب بلد باشه؟
با تشكر

با سلام
طبیعتاً اگه می‌خواهی وب کار حرفه‌ای باشی و کار حرفه‌ای انجام بدی باید ابزارش رو خوب بلد باشی.
اگه می‌خواهی ASP.NET کار کنی باید به یکی از زبان‌های مرتبط مانند #C یا VB یا ... مسلط باشی.

صبا صبوحی