PDA

View Full Version : پیاده سازی درست سوالات و جواب های آزمون آنلاین

smrb59
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 23:56 عصر
با سلام.من میخواستم سوالات رو با جواب ها تو صفحه لود کنم و برای هر جواب یه رایو باتن بذارم این کار رو هم میکنم و سوالات رو تو گرید ویو و جواب ها رو تو یه گرید ویو دیگه که داخل گرید ویو سوالات هست میارم اما وقت انتخاب جواب صحیح میشه بیشتر از یه انتخاب رو انجام داد در صورتی که باید تنها حق یه انتخاب رو به کاربر داد. در این مورد جستجو کردم اما چیزی که بدردم بخوره پیدا نکردم .ممنون میشم که کمکم کنید.

Saber_Fatholahi
جمعه 20 شهریور 1388, 12:53 عصر
دوست من از رادیو باتن استفاده کن
موفق باشی

naser2009
جمعه 20 شهریور 1388, 17:52 عصر
سلام دوست عزیز
شما می توانی از کنترل Radiobuttonlist استفاده کنی در این حالت خود برنامه کاربردی اجازه انتخاب بیش از یک گزینه را به شما نخواهد داد
یا میتوانی از خود Radiobutton ها استفاده کنی و به خاصیت Groupname آنها یک مقدار یکسان نسبت دهی به عنوان مثال mygroup
موفق باشی

smrb59
شنبه 21 شهریور 1388, 00:46 صبح
با تشکر از شما با رادیو باتن اگر چه هم خاصیت groupnmame آنها را مقدار یکسان دهیم باز هم توفیقی نمی کند. اما در استفاده از رادیو باتن لیست من در بایند کردن اون از اطلاعات جدول مشکل دارم.لطفا یه نمونه کد بذارید البته من سایت آقا صابر رو دانلود کردم و میتونم که دوتا دیتاگرید تو در تو رو بایند کنم اما رادیو باتن لیست رو که در دیتاگرید باشه رو نمیتونم.لطفا کمکم کنید.