PDA

View Full Version : امنيت برنامه

rahil_2008
جمعه 20 شهریور 1388, 16:54 عصر
سلام دوستان
من مي خوام يه برنامه بنويسم كه اگر كاربر 10 دقيقه باهاش كار نكرد دوباره كاربرو به صفحه login ببره و ازش username/password بخواد. كسي مي تونه راهنماييم كنه كه كارنكردن كاربرو چه جوري مي تونم به c# تفهيم كنم؟

meysam_pro
جمعه 20 شهریور 1388, 17:31 عصر
چیزی که میخاین: Detect Idel Time (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=656375&postcount=193)

system32
جمعه 20 شهریور 1388, 21:02 عصر
دوست عزیز برنامه ای در این زمینه نوشتم که اگه 5 ثانیه ماوس را حرکت ندین پنلی برای دریافت نام کاربری و کلمه عبور نمایش داده می شود و اگر دوباره ماوس را حرکت بدید پنل حذف می شه. مانند stand by می مونه. امیدوارم به دردتون بخوره.

rahil_2008
شنبه 21 شهریور 1388, 02:44 صبح
سلام meysam_pro
برنامه شما خيلي جالب بود اما اگر من بخوام پس از اتمام زمان مورد نظر (مثلا همون 1 دقيقه) بجاي نمايش يك label، به يك صفحه ديگه بره (مثلا صفحه login) اونوقت چي كار بايد كرد؟ من سعي كردم بجاي اون برچسب به يه صفحه ديگه برم اما موفق نشدم!
اگر چيزي به ذهنتون مي رسه لطفا راهنمايي بفرماييد

meysam_pro
شنبه 21 شهریور 1388, 08:37 صبح
برنامه شما خيلي جالب بود
برنامه رو بنده ننوشتم فقط لینک دادم!

اما اگر من بخوام پس از اتمام زمان مورد نظر (مثلا همون 1 دقيقه) بجاي نمايش يك label، به يك صفحه ديگه بره (مثلا صفحه login) اونوقت چي كار بايد كرد؟
برنامه ی بالا رو یه دستی بهش کشیدم، ببینید کارتون رو راه میندازه.

rahil_2008
شنبه 21 شهریور 1388, 13:45 عصر
معذرت مي خوام برنامه تغيير يافته كجاس؟

meysam_pro
شنبه 21 شهریور 1388, 20:29 عصر
آقا شرمنده، فرمایید.

debugger
یک شنبه 22 شهریور 1388, 08:16 صبح
كد هاي اين پروژه ها را ديدم

راه هاي ساده تري هم براي اين كار وجود داره

مثلا استفاده از Timer و Counter

با تركيب اين دو ميشه برنامه اي نوشت كه سر ساعت معيني كار خاصي را انجام بده . مثلا سيستم را خاموش كنه يا يه برنامه اي را اجرا كنه يا همون صفحه لاگين بياد و ...