PDA

View Full Version : دانلود فایل از FTP با ftp_get

zoro21750
دوشنبه 17 اسفند 1383, 19:06 عصر
سلام.
من وقتی از ftp_get استفاده میکنم، این ارور رو میگیرم:
<span dir=ltr>Error Openning xxxx in xxxx on line xxxx
</span>
اصلا گویا این ftp_get هیچ وقت هیچ فایلی را دانلود نمی کند. از مسیر و permission و \\ و ... هم مطمئنم.
قضیه چیه؟

oxygenws
دوشنبه 17 اسفند 1383, 19:17 عصر
می شه error رو درست بنویسید؟؟
خط مربوطه و 2-3 خط بالا پایینش رو هم بنویسید بد نیست.

zoro21750
سه شنبه 18 اسفند 1383, 00:29 صبح
<span dir=ltr>
Warning: error opening C:\temp\t.txt in /home/xxxxx
$download = ftp_get($conn_id, "C:\\Temp\\t.tx", "/home/.../t.txt", FTP_ASCII);</span>
مشکل از کجاست؟ اصلا تا حالا کسی تونسته با ftp_get فایل دانلود کنه؟ چرا باید php بتونه رو کامپیوتر local فایل بسازه؟

zoro21750
چهارشنبه 19 اسفند 1383, 21:57 عصر
چرا کسی جواب نمیده؟ کسی تا حالا با ftp_get کار کرده؟

oxygenws
چهارشنبه 19 اسفند 1383, 23:45 عصر
من مشکلی تو برنامه شما نمی بینم،

البته مسلما نباید انتظار داشته باشید بدون نوشتن کد کامل مربوط به همون بخش و اشکالات گزارش شده بتونم درست جوابتون رو بدم :sad2: من مسلما علم غیب ندارم و دونستن خط برنامه یا نام کاربری شما برام مهم نیست.

بهتره اول سعی کنید فایل رو در جایی غیر از temp بریزید (در شاخه ای که فایل php همونجاست)

zoro21750
یک شنبه 23 اسفند 1383, 18:54 عصر
بهتره اول سعی کنید فایل رو در جایی غیر از temp بریزید (در شاخه ای که فایل php همونجاست)
روی کامپیوتر کلاینت؟!؟! این دایرکتوری تمپ کجاست؟
بازم میپرسم، کسی تا حالا باهاش کار کرده؟ یعنی سرورتون خودتون نباشین. چون در این صورت درست کار میکنه. سرورتون رو اینترنتی انتخاب کنین.

zoro21750
یک شنبه 23 اسفند 1383, 19:49 عصر
سلام. اینو ببینین:

//create the temp main phlog file
$thetempfile = tempnam&#40;"./", "tmp_phlog"&#41;;

//Download main phlog
$thedownload = ftp_get&#40;$conn_id, $thetempfile, $_POST&#91;'destination_file'&#93;, FTP_ASCII&#41;;
if &#40;!$thedownload&#41; &#123;
echo "FTP download has failed!&lt;br>";
&#125; else &#123;
echo "Downloaded.&lt;br>";
&#125;
این درست کار میکنه، ولی حالا چه جوری این tempfile رو کپی کنیم تو جایی که میخوایم؟ فکر کنم دیگه اینو نمیشه کاری کرد.

oxygenws
یک شنبه 23 اسفند 1383, 21:23 عصر
طبق برنامه شما:

$download = ftp_get&#40;$conn_id, "C&#58;\\Temp\\t.tx", "/home/.../t.txt", FTP_ASCII&#41;;
من گفتم جایی ----غیر---- از temp

مشکل از permission ها می باشد و البته اگه شما به حرفای من گوش کنی مشکلت حل میشه :)

zoro21750
یک شنبه 23 اسفند 1383, 23:32 عصر
سلام.
این مشکل permission، یک نبود دسترسی معمولی نیست. بلکه به خاطر security است که به اسکریپت (php اسکریپت است؟) های پی اچ پی یا هر چیز دیگر اجازه داده نشده تا در هرکجا که خواستند، فایل ایجاد یا کپی کنن. بنا بر این کامپیوتر کلاینت، فقط یک دسترسی به temp داده است.
هنوز سوال من باقی است که آیا کسی از این دستور تا به حال توانسته استفاده کند؟ من حدود 3 ساعت در اینترنت جستجو کردم و به غیر از صورت مساله و ارائه bug report چیز چندان مهمی ندیدم. فقط یک جایی که یادم نمی آید در جواب گفته بود که این یک باگ نیست، بلکه شما مکانیزم ذخیره فایل را نمیدانید که فکر میکنم منظورش همین استفاده از tempfile بوده است!

من گفتم جایی ----غیر---- از temp اصولا اول غیر از temp را امتحان کرده ام و بعد که سرم به سنگ خورده، سرغ temp رفته ام!

oxygenws
دوشنبه 24 اسفند 1383, 01:13 صبح
به هر حال، شما دسترسی نوشتن اطلاعات ندارید. و به این می گن permission!!!!!
شما اونقدر در گفتن اطلاعات خساست به خرج می دید، که رفع مشکل شما کار سختی است، بهتره اطلاعات بیشتری بدید.
تا زمانی که درست صورت سوال رو مطرح نکنید و شرایطی که توی اون فعالیت می کنید رو نگید، مسلما به جواب درستی نمی رسید.

من هم منتظر می مونم تا شما به جواب سوالتون برسید.

zoro21750
دوشنبه 24 اسفند 1383, 11:26 صبح
صورت سوال روشنه:
آیا کسی تا به حال با ftp_get تونسته فایلی رو به غیر از حالت temporary دانلود کنه؟ اگه تونسته، چه جوری؟
باز هم میگم که سرورتون local نباشه. چون اگر باشه، دسترسی سرور دارید و به درد من نمیخوره.
به هر حال، شما دسترسی نوشتن اطلاعات ندارید. و به این می گن permission!!!!!