PDA

View Full Version : مبتدی: کنترل menu

serajivatan
شنبه 21 شهریور 1388, 14:46 عصر
سلام
چطور میتونم گزینه های موجود در کنترل menu رو سمت چپ نشون بدم. یعنی به طور فارسی.

karim orooji
شنبه 21 شهریور 1388, 15:06 عصر
سلام دوست عزیز
اگر منظورت فارسی باشه که باید سمت راست باشه
میشه کاملتر توضیح بدی

serajivatan
یک شنبه 22 شهریور 1388, 14:56 عصر
توی صفحه های فارسی عنوان های اصلی سمت راست صفحه قرار دارن. وقتی موس رو روش میبرم باید زیر گروه هاش سمت چپش نمایش داده بشه (یعنی سمت چپ عنوان اصلی). ولی فلش سمت راست نشون داده میشه. بنابراین زیرشاخه ها هم سمت راستن.

بهنام بهمنی
یک شنبه 22 شهریور 1388, 16:03 عصر
براي شکل فلش بايد يک شکلک برعکس در اينترنت پيدا کني و به صورت زير شکلک پيش فرض را عوض کني

StaticPopOutImageUrl="~/Images/Arrow.gif" DynamicPopOutImageUrl="~/Images/Arrow.gif"

اگر کل صفحه ات جهت اش عوض شده باشد, جهت باز شدن زير-منوها ها هم عوض مي شود

hasiby
شنبه 18 مهر 1388, 10:20 صبح
من جدولی که menu در آن قرار دارد را direction:rtl قرار دادم ولی هنوز منوها را از سمت راست باز میکند یعنی فترسی نمیشود:ناراحت:
میشه راهنمایی بفرمایید که باید چه کنم؟

alisebt
شنبه 18 مهر 1388, 22:06 عصر
يك CSS‌بنويس و توي اون direction:rtl‌قرار بده. بعد css منو رو روي اون ست كن. مشكلت حل ميشه.

alireza_s_84
شنبه 18 مهر 1388, 22:56 عصر
يك CSS‌بنويس و توي اون direction:rtl‌قرار بده. بعد css منو رو روي اون ست كن. مشكلت حل ميشه.
سلام:
منوی دات نت رو به هیچ عنوان نمیتونید راست به چپ باز کنید به فکر منوی بهتری باشید
موفق باشید

hasiby
شنبه 18 مهر 1388, 23:11 عصر
من این کارو کردم ولی درست نشد
راه حل دیگه ای وجود نداره؟

منوی دات نت رو به هیچ عنوان نمیتونید راست به چپ باز کنید به فکر منوی بهتری باشید

یعنی واقعا برنامه نویس ها تو سایتاشون از این منو استفاده نمیکنن؟
میشه لطف کنید یک منوی خوب برای این کار معرفی کنید؟
من واقعا کارم گیره، ممنون میشم اگه دوستان سخاوتمندی کنن و اطلاعاتشونو در اختیار بذارن.

hasaeed
سه شنبه 01 فروردین 1391, 10:05 صبح
سلاملطفا به لینک زیر نیز نگاهی کنید شاید بدرد بخورد http://www.microsoft.com/middleeast/msdn/Asp2_menu.aspx