PDA

View Full Version : پاک کردن کاربران غیرفعال

HO457
سه شنبه 18 اسفند 1383, 00:29 صبح
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.
داشتم تو سایت برنامه نویس گشت میزدم دیدم یه جایی نوشته که حدود 80 درصد کاربرانی که در سایت برنامه نویس ثبت شدند غیرفعال هستند. حالا چرا نمیاین این کاربرای غیر فعال رو پاک کنید؟ مثلاً یه کاربر اگر 2 ماه با نام کاربریش وارد سایت نشد بیاین و از سایت حذفش کنید. حالا شاید یه سری از دوستان بگن شاید نتونیم یا کاری برامون پیش باید که وارد سایت بشیم. میشه یه امکان برای قفل کردن نام کاربری درنظر گرفت که معلوم بشه که کاربر نمیتونه تو سایت تا یه مدتی لاگین کنه. کاری که خیلی از سایت ها انجام میدن. مثلاً هر 2 ماه 1 بار چک کنید و کاربرای غیرفعال رو پاک کنید. حداقل اینجوری کاربرایی که تو سایتن فعال هستن.
از سایت بسیار خوبتون هم تشکر میکنم. :flower: :موفق:

مهدی کرامتی
سه شنبه 18 اسفند 1383, 10:03 صبح
دلیلش رو پارسال هم در پاسخ یک نفر گفتیم:

ممکنه کاربری بدلایلی نتونه تا چند ماه سراغ سایت بیاد (مثل کاربرانی که الان سرباز هستند، و ...) . اونوقت فکر میکنید چه حالی بهشون دست میده وقتی ببینند که ID شون حذف شده؟ :confy2:

HO457
سه شنبه 18 اسفند 1383, 18:56 عصر
ممکنه کاربری بدلایلی نتونه تا چند ماه سراغ سایت بیاد (مثل کاربرانی که الان سرباز هستند، و ...) . اونوقت فکر میکنید چه حالی بهشون دست میده وقتی ببینند که ID شون حذف شده؟
توی متنی که نوشتم گفتم:

حالا شاید یه سری از دوستان بگن شاید نتونیم یا کاری برامون پیش باید که وارد سایت بشیم. میشه یه امکان برای قفل کردن نام کاربری درنظر گرفت که معلوم بشه که کاربر نمیتونه تو سایت تا یه مدتی لاگین کنه.
مثلا کسی اگه خواست بتونه ID شو قفل کنه یا یه جوری بگه که با این ID تا مدتی نمیتونه وارد سایت بشه. اونوقت دیگه ID یش پاک نمیشه

arshia_
چهارشنبه 19 اسفند 1383, 11:42 صبح
من یه نگاهی به لیست کاربرا کردم
می دونیم که بعضی از کاربر مال وقتی هستند که سایت برنامه نویس آدرس .COM رو داشت... اما خب بعد یه مدت منتقل شد به .net و بعد هم رفت delphishop و حالا هم که .org است...
خیلی از اونا حتی یه پست هم ندارن...چون شاید یا نمی دونن که جریان سایت چی شد...یا بی خیال موضوع شدن...
من پیشنهاد می کنم یه ایمیل به همه اونا ارسال بشه. اگر جواب دادن و اومدن که خوش اومدن اگر هم تا اون مدت مورد نظر شما مثلا یه ماه خبری نشد با ارسال یه ایمیل دیگه به اونا بگن که ای دی اونا چند روز دیگه آزاد می شه تا اگر کسی خواست اونو ثبت کنه
البته این فقط یه نظر است
قصد دخالت ندارم...
با تشکر
:flower:

HO457
چهارشنبه 19 اسفند 1383, 12:56 عصر
من پیشنهاد می کنم یه ایمیل به همه اونا ارسال بشه.
این سایت حدود 10000 نفر عضو داره، اگر از این تعداد 6000 نفر هم غیرفعال باشن میدونید چه وقتی گرفته میشه. :confy2: میشه مثلاً کاربرانی که 150 پست کمتر دارند و البته غیرفعال هستند پاک بشن.

arshia_
چهارشنبه 19 اسفند 1383, 16:13 عصر
این سایت حدود 10000 نفر عضو داره، اگر از این تعداد 6000 نفر هم غیرفعال باشن میدونید چه وقتی گرفته میشه.

دوست عزیز یه برنامه نویس از تعداد نمی ترسه.. چون می تونه با کمک برنامه نویسی هر چیزی رو رام کنه..مخصوصا استادان ما که مدیران این سایت هستند...براشون مثل خوردن سیب است :موفق:

ProgrammingLove
چهارشنبه 26 اسفند 1383, 12:09 عصر
مثل کاربرانی که الان سرباز هستند
ای ول :sunglass:

Peyman_Ranjbar
چهارشنبه 26 اسفند 1383, 21:03 عصر
سرمایه هر فرومی تعداد کاربر هاشه :موفق:

M.GhanaatPisheh
چهارشنبه 26 اسفند 1383, 21:15 عصر
سرمایه هر فرومی تعداد کاربر هاشه
سرمایه فروم کاربران و مدیران باسواد و پستهای باارزش هست.

Peyman_Ranjbar
چهارشنبه 26 اسفند 1383, 21:21 عصر
سرمایه فروم کاربران و مدیران باسواد و پستهای باارزش هست.

این سرمایه خالصش هست

ولی وقتی جایی بگن فلان فروم 10000 تا کاربر داره خیلی بزرگتر جلوه می کنه تا بگن 100 کاربر داره ولی خیلی بدربخورن

من اینو از یه دیدگاه کلی گفتم وگرنه صحبتهای شما هم درسته

مهندس
چهارشنبه 03 فروردین 1384, 08:40 صبح
سلام

کلا هیچ جایی رو من ندیدم که بخواد همچین کاری بکنه و یوزرها شو حذف کنه :strange:

حامد مصافی
پنج شنبه 04 فروردین 1384, 01:58 صبح
به نظر منم بهتره این کار صورت نگیره

titbasoft
یک شنبه 07 فروردین 1384, 16:31 عصر
آقا چجوری 4126 نفر روز 11 بهمن 1381ثبت نام کردن :گیج: :strange:

ali_hadian