PDA

View Full Version : راهنمایی برای انتخاب دیتا بیس

mohammad_j
شنبه 21 شهریور 1388, 23:58 عصر
سلام دوستان
من خیلی وقته از رشته کامپیوتر کشیدم بیرون ولی الآن نیاز به کمک شما دارم
من و دوستم و شاید کسان دیگر یک سری تحقیقات داریم که در حال افزایش است و در انتخاب پایگاه داده ها مشکل داشتیم اگر دوستان بر اساس فاکتورهایی که می دم مشکل من رو حل کنند ممنون میشم
1.اطلاعات پایگاه داده ها پورتابل باشد و قابلیت انتقال به شخص دیگری را داشته باشد (شبکه ای منظورم نیست)
2.همچنین قدرت انتقال به پایگاه داده های دیگری رو داشته باشه (یعنی اگر DB بهتری دیدم بتونم فایلهام رو به اون انتقال بدم)
3.برای یک جدول و یا یک Query خروجی HTML داشته باشد (چون متون فارسی است برای چاپ مشکل دار نباشد)
4.تمام محتویات را به صورت HTML نشان دهد (البته من وارد نیستم شاید این کار نیاز به برنامه نویسی داشته باشه)
5.امکان جستجوی فارسی درون فیلدها رو داشته باشه
6.خروجی xml داشته باشه
7.در لینوکس کار کند

mohammad_j
دوشنبه 23 شهریور 1388, 00:30 صبح
سلام دوستان
من خیلی وقته از رشته کامپیوتر کشیدم بیرون ولی الآن نیاز به کمک شما دارم
من و دوستم و شاید کسان دیگر یک سری تحقیقات داریم که در حال افزایش است و در انتخاب پایگاه داده ها مشکل داشتیم اگر دوستان بر اساس فاکتورهایی که می دم مشکل من رو حل کنند ممنون میشم
1.اطلاعات پایگاه داده ها پورتابل باشد و قابلیت انتقال به شخص دیگری را داشته باشد (شبکه ای منظورم نیست)
2.همچنین قدرت انتقال به پایگاه داده های دیگری رو داشته باشه (یعنی اگر DB بهتری دیدم بتونم فایلهام رو به اون انتقال بدم)
3.برای یک جدول و یا یک Query خروجی HTML داشته باشد (چون متون فارسی است برای چاپ مشکل دار نباشد)
4.تمام محتویات را به صورت HTML نشان دهد (البته من وارد نیستم شاید این کار نیاز به برنامه نویسی داشته باشه)
5.امکان جستجوی فارسی درون فیلدها رو داشته باشه
6.خروجی xml داشته باشه
7.در لینوکس کار کند

دوستان من منتظر جوابتون هستم

mohammad_j
سه شنبه 24 شهریور 1388, 05:18 صبح
دوستان من منتظر جوابتون هستم

دوستان من منتظرم

afi_program
شنبه 04 مهر 1388, 12:51 عصر
وقتی می خوای توی لینوکس کار کنه بهترین مورد mysql هست.بیشتر چیزهایی که میخوای رو داره بقیه هم میتونی دستی انجام بدی که بعضی ها شون کلا کار دیتابیس نیستن.
موفق باشی